Strona 1 z 11 1 2 3 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 107

Wątek: Nocleg w Chmielu - nieprzyjemne niestety

  1. #1
    Aisa
    Guest

    Domyślnie Nocleg w Chmielu - nieprzyjemne niestety

    Witam Wszystkich,

    Jestem nowa na forum i juz niestety mam niemila sprawe i prosbe o pomoc.

    Zarezerwowalam pokoj u Pani Marii Luli w Chmielu (2 dni) i domek (4dni). Zaplacilam 120 PLN zaliczki i uprzedzilam ja ze bedziemy pozno - kolo 1:00-2:00 (ona twierdzi, ze mowilam o 12:00 w nocy co jest niemozliwe bo o 17:30 koncze prace wiec nie ma szans zebysmy o 18:00 wyjechali z WAWy). Okolo 20:00 Pani Lula do mnie zadzwonila z pytaniem gdzie jestesmy i jak sie dowiedziala ze wlasnie wyjechalismy w Warszawy to zaczela jeczec ze bedziemy pozno ale powiedziala ze trudno i mam dzwonic do niej na stacjonarny zeby ja obudzic. Zadzwonila jednak za 15 minut z pytaniem czy nie mozemy poczekac do 12:00 i wyjechac dopiero zeby byc o 6:00 rano bo pobudzimy jej gosci, pies szczeka, my sie glosno bedziemy myc itp. Powiedzialam ze to niemozliwe, ze jak mamy teraz wrocic i czekac ? ze bedziemy cicho, myc sie nie musimy, mozemy rano. Na to ona powiedziala ze jednak nas o 2:00 nie przyjmie i mamy przyjechac o 6:00 rano bo inaczej nas nie przyjmie i mamy sobie szukac innej kwatery. Udalo nam sie zalatwic kwatere gdzie indziej i nastepnego dnia pojechalismy do niej odebrac zaliczke. Powiedziala ze nam nie odda bo zablokowalismy jej pokoj i mozemy sobie robic co nam sie podoba a ona kasy nie odda.

    Chcialam sie Was, kochajacych Bieszczady, zapytac, czy mieliscie podobna sytuacje, czy udalo Wam sie odzyskac pieniadze i co ja mam poczac z taka pania ?? Oprocz tego, ze znowu tam nie jechac

    Na szczescie istnieja tacy kochani ludzie jak w Wilczej Jamie gdzie przyjeli nas bez slowa w srodku deszczowej nocy.

    pozdrawiam
    Aisa

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Anyczka20
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Sanok / Dublin
    Postów
    751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aisa
    Witam Wszystkich,
    Witamy na forum

    Kurcze coraz więcej postów o tej tematyce....źle to świadczy o włascicielach wszelkich "noclegowni". Dobrze, że o tym piszecie, przynajmniej będzie wiadomo które miejsca omijać

    Cytat Zamieszczone przez Aisa
    Chcialam sie Was, kochajacych Bieszczady, zapytac, czy mieliscie podobna sytuacje, czy udalo Wam sie odzyskac pieniadze i co ja mam poczac z taka pania ??
    No mnie się nie zdarzyło....ale jest mi przykro z powodu innych
    "Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech i pamiętaj,
    Jaki spokój można znaleźć w ciszy.
    Unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha ..."

    www.anyczka20.fotosik.pl
    www.youtube.com/Anyczka24

  3. #3
    Aisa
    Guest

    Domyślnie

    Anyczka, dzieki ! Kocham Bieszczady miloscia ogromna a szczegolnie jak moge mknac po nich na rowerku i ogladac przecudne widoki, robic zdjecia i zanurzyc sie w cisze i tak mi przykro ze wszedzie dociera zachlannosc ludzka. Oby jej jak najmniej ! Oby....

  4. #4
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie

    Ale wnioskuję, że koniec końców udał się pobyt?
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2005
    Rodem z
    Pogórze Karpackie
    Postów
    48

    Domyślnie

    Cześć
    ja też miałam w tym roku bardzo nerwowy poczatek wypadu w Bieszczady - przyjechałam na Bieszczadzkie Anioły w piątek i okazało się , że nie man gdzie nocować choć zarezerwowałam pokój i tę rezewację potwierdziłam
    ale są jeszcze dobrzy ludzie w Bieszczadach tacy jak właściciel hotelu Górski w Wetlinie , który udostępnił man namiot swoich dzieci

    Pozdrawiam

  6. #6
    Marcowy
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aisa
    Kocham Bieszczady miloscia ogromna a szczegolnie jak moge mknac po nich na rowerku i ogladac przecudne widoki, robic zdjecia i zanurzyc sie w cisze
    JEDNOCZEŚNIE ???!!!

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar WALDI
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    z pięknej krainy
    Postów
    219

    Domyślnie

    Aisa - informacja Twoja poszła w świat.Będziemy omijać domek Pani Marii Luli w Chmielu Nie zrażaj się takimi zdarzeniami i wpadaj co roku w Bieszczady.
    Widze ze rowerek lubisz tak jak ja i to sie ceni

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2004
    Postów
    377

    Domyślnie

    Rzecz nie do pomyślenia u mych znajomych (innych turystow również przyjmuja ) . Oferują calkiem niezly standard , czyściutko możliwość zamówienia posilków , mogą nawet wyjechać do UD po uzgodnieniu . Ja to już tam - jak do rodziny .
    Pamiętam początki lat 80-tych . Umówieni wcześniej przyjeżdżamy w 4 dorosle osoby i 2-ka dzieci . Gospodarzy niema - wyjechali do rodziny na 4 dni . Przychodzi brat Heńka (wlaściciela) daje klucze pokazuje lodowkę zzawartoscią i prosi nas o zajęcie się harcerzami , są umówieni na wieczór na nocleg (w stodole co porawda ) . Inne zalecenia to : napalić w piecu bo pewnie harcerze będą chcieli się wykompać więc ciepla woda musi być , zagotować ten duży garnek wody bo będą sobie pewnie coś gotować , bylo jeszcze kilka tych zaleceń podobnej treści . Mieszkaliśmy , gospodarzyliśmy , podejęliśmy tych harcerzy w goscinę przez dwa dni (sic!) .
    Prawda że takie podejście do ...... może ująć . Dla nas ten dom stal się jak (drugi) rodzinny . I uważam (być może samolubnie) że tylko tam mogę wypocząć . A cala historia znajomosci zaczęla się od mandatu który "wlepil" nam Heniek (ale to już osobna historia :) )


    Pozdrawiam
    PF

  9. #9
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie

    ja tez juz kiedys pisalam o noclegach w Chmielu-nie pamietam jak babeczka sie nazywala - i tez mielismy nieprzyjemna historie. Kolezanka zarezerwowala noclegi (była z siostra i pieskami - dwa wilczury :D ). No i moiwla pani ze przyjedziemy na pozny obiad, mielismy sie zjawic nie wczxesniej niz na 18... no ale coz... Przyjechalismy i okazalo sie ze przyjechali warsiawiacy i miejsc juz nie ma... Swoja droga potem uslyszelismy komentarz ze babka ta jest strasznie lasa na pieniazki (dlatego mysle ze to na 100 % ta sama kobita)
    Sytuacja ta zdazyla nam sie juz pare lat temu ale nadal niezbyt chetnie wybrala bym sie do Chmiela :(

    Na szczescie w naszej historyjce wszystko skonczylo sie dobrze-nocowalismy w SR :)

    Pozdrawiam
    K.

  10. #10
    Aisa
    Guest

    Domyślnie

    No pewno ze wakacje byly cudowne !! Spedzilismy je w Muczne w Wiczej Jamie (tu blogoslawie swoje sklonnosci do chomikowania wszystkiego bo mialam jedyna wizytowke w portfelu z Bieszczad)

    No moze nie jezdze na rowerku i jednoczenie nie robie zdjec bo cenie sobie swoje zdrowie (lekko nadszarpniete przez bieszczadzkie osty w ktore wpadlam... bo kamyczek na drodze rowerowi przeszkadzal) ale na pewno znow przyjade !! Chmiel omine ale jest przeciez tyle wspanialych miejsc z milymi ludzmi !!

    Asia

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Wanka-Dzial.niestety wspomnienie..
    Przez jastrzab w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 13-02-2016, 14:16
  2. Zmiany w Chmielu
    Przez maciejka w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-08-2012, 00:42
  3. Bieszczady na jeden dzień...niestety
    Przez WojtekR w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 11-09-2005, 00:39
  4. Relacji część 5 i niestety(a może nareszcie) ostatnia
    Przez sprzysiezony w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-03-2004, 22:15
  5. Konie w Chmielu
    Przez Anonymous w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-05-2002, 10:46

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •