Strona 1 z 4 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: Jak dojechac w Bieszczady?

  1. #1
    ewelina.r
    Guest

    Domyślnie Jak dojechac w Bieszczady?

    ]Witajcie chciałm pojechac na weekend pokazac przyjaciolce bieszczady jesienia i wpisalam Czarną w wyszukiwarce ale nie udało mi sie znaleźć połaczeń :( wiec wybrałam sanok, to juz lepiej przesiadka w krosnie. wymysliłam sobie ze chce kuszetka ale zdaje sie ze kuszety tylko w feryjnych okresach. nie dosc ze nie wiem (szukałam!!naprawde) do jakiej miejscowosci sie udac by pochodzic po górach moze połoniny, w czasie, od ktorego nie umre (ca6h) bo daaawno nie byłam w górach to jeszzce nie moge znaleźc połacznia. chce jechac na noc w pt potem pochodzic, przespac sie i pochodzic i do domku bo trzeba do pracy w pon rano. tak sie rozpisałam. Jeżeli ktoś z szanownych forumowiczów miałby jakis pomysł, może był niedawno i sobie chodził to bardzo proszę o napisanie maila albo gg (jestem ukryta zazwyczaj). bo juz na ta wycieczke wybieram sie kilka lat i teraz zaplnowalam czas wczesniej bysmy mogły jechac. ona tylko Tatry i Tatry. będę wdzieczna za Wasze informacje!!ewelina r

  2. #2
    nelly23
    Guest

    Domyślnie

    Polecam ci wetline jeżeli chcesz koniecznie pojechac w Bieszczady! zrestza tanm jest naprawde pięknie i nie drogo.Pochodzić po górach też można i zwiedzić słynną chatke puchatka(polecam) jak tam dojechac z wayw to najlepiej autobusen do sanoka i z sanoka masz bezpośredni autobus do samej wetliny i śa zniżki studeckie.Takze polecam!

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar naive
    Na forum od
    09.2004
    Rodem z
    Dolina Sanu
    Postów
    544

    Domyślnie

    Z Warszawy masz bezposrednio i pociąg i autobus. Pociąg odjeżdża o 21.15 i jest po 8-mej w Zagórzu, potem autobusem. Możesz też całą droge odbyc autobusem, jest nocny autobus bezpośrednio do Sanoka, potem w zależności gdzie chcesz sie dostać. Szczegóły znajdż sobie na stronie pod poniższym linkiem:
    http://www.pksconnexsanok.pl/

    Nie napisałaś najwazniejszego - co chcialabyś w Bieszczadach zobaczyć. Z Sanoka masz możliwość dojechać i do Ustrzyk Górnych i do Cisnej oraz Wetliny.
    Pozdrawiam
    naive

  4. #4
    ewelina.r
    Guest

    Domyślnie dzięki

    dzieki

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nelly23
    i zwiedzić słynną chatke puchatka
    czy Lutek ostatnio otworzył tam izbę muzealną? bo przyznam że w lipcu byłem tam ostatnim razem

  6. #6
    ewelina.r
    Guest

    Domyślnie jesli dotre do chatki

    to opowiem

  7. #7
    lucyna
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez barszczu
    czy Lutek ostatnio otworzył tam izbę muzealną?
    Nie, niestety nic się nie zmieniło. Byłam tam wczoraj. przedwczoraj, cztery dni temu. Chatka jak stała tak stoi. Tłum turystów jak był, tak i jest.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lucyna
    Nie, niestety nic się nie zmieniło. Byłam tam wczoraj. przedwczoraj, cztery dni temu. Chatka jak stała tak stoi. Tłum turystów jak był, tak i jest.
    może chociaż jakiś mały kącik muzealny jest?

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez barszczu
    może chociaż jakiś mały kącik muzealny jest?
    Nie podsuwajcie Lutkowi głupich pomysłów, bo jeszcze bilety wstępu do Chatki zacznie sprzedawać
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr
    Nie podsuwajcie Lutkowi głupich pomysłów, bo jeszcze bilety wstępu do Chatki zacznie sprzedawać
    Lutek i tak nie czyta tych bredni co my tu wypisujemy

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Łódź-Bieszczady, jak dojechać PKP/PKS
    Przez senseios w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-07-2012, 23:22
  2. Jak dostarczyć rowery w Bieszczady?
    Przez pawlem w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 05-04-2012, 20:53
  3. Jak zachęcić do przyjazdu w Bieszczady?
    Przez enzoking w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 30-03-2009, 21:01
  4. Jak dojechac z Sanoka do Ustrzyk Gornych ?
    Przez bash w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-04-2005, 13:34
  5. jak dojechac
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 03-07-2001, 18:35

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •