Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Pikuj

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2005
    Rodem z
    Sanok
    Postów
    79

    Domyślnie Pikuj

    W sobotę 24 09. PTTK Sanok organizuje jednodniową wycieczkę na Pikuj. Niestety, ze względu na okres przedwyborczy jak na razie nie dopisuje frekwencja (wszystkie PTTKowskie afisze są natychmiast zaklejane przez komitety wyborcze). Wskutek tego wyprawa może nie dojść do skutku co by mnie bardzo rozczarowało... Ewentualni zainteresowani znajdą namiary na sanockie PTTK na ich stronie: www.pttk.sanok.com.pl
    Seba

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Zosia samosia
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    z łąk i pól
    Postów
    339

    Domyślnie

    z PTTK wybierasz się na Pikuj?
    Z tego co wiem można to załatwić na inne, bardziej atrakcyjne sposoby.
    Jezeli wyjazd nie dojdzie w tym terminie do skutku to nie powód do zmartwienia i rozczarownia - sanocki PTTK organizuje te wypady bardzo często (raczej plakatów im nie zalepiają).
    . Co się odwlecze to nie uciecze :) :)
    A jednak.... zawsze Bieszczady... I Sanok, najpiękniejsze miasteczko świata :-))))


    www.odkryjbieszczady.pl

  3. #3
    bzkar
    Guest

    Domyślnie

    A ja mam pytanie jako mieszkaniec drugiego końca Polski - jak dostać się do Użoka - chcę jechać na Pikuj właśnie i na razie nie wiem jak przedostać się przez granicę (Medyka czy Krościenko) a potem dalej na Ukrainie. Skoro na Pikuj jest 1 dniowa wycieczka, to chyba nie jest to trudne?

  4. #4
    lucyna
    Guest

    Domyślnie

    Dla grup zorganizowanych autokarowych trudne.

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2005
    Rodem z
    Sanok
    Postów
    79

    Domyślnie

    Nie napisałeś jakim środkiem lokomocji zamierzasz się poruszać. Nie chcesz chyba jechać samochodem? Dla zorganizowanych grup autokarowych przejazd przez Krościenko jest łatwy i szybki - ale trzeba mieć przychylność komendanta SG w Przemyślu bo normalnie autokary nie mogą tędy jeździć. My stalismy tylko po godzinie w jedną i drugą stronę. A tak nawiasem mówiąć wycieczka się udała i pogoda dopisała.
    Jak najlepiej dostać się do Użoka? Poszukaj w sieci, jest mnóstwo relacji z takich wyjazdów, także z opisem dojazdu.
    Seba

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar Henek
    Na forum od
    01.2004
    Rodem z
    Rzeszow
    Postów
    1,003

    Domyślnie

    Byłem trzy tygodnie temu w Użoku. Nie będę jednak po raz ...nasty wyjaśniał jak tam się można dostać.
    Jeśli ktoś szuka informacji powinien chyba najpierw przeczytac to co już wiele razy zostało napisane.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Biały Król Pikuj
    Przez don Enrico w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 14-03-2013, 17:29
  2. Pikuj od 6.VIII.2012
    Przez malo w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-07-2012, 21:02
  3. pikuj
    Przez milka w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 05-05-2011, 20:33
  4. Pikuj
    Przez Izabella w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-07-2005, 17:55

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •