Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Sylwester 2005/2006 Wetlina.

  1. #1
    nelly23
    Guest

    Domyślnie Sylwester 2005/2006 Wetlina.

    Witam wszytskich!!!!!
    mam małe pytanko związane zespędzaniem sylwestra w Wetlinie?czy ktos może z was spędzał tam jakiegoś sylwestra?jesli tak to czy moglibyście polecić jakieś miejsca gdzie mozna spędzic miło i przyjemnie sylwestrowa noc i pobawic się do białego rana? prosze was o poradę ipomoc:)

  2. #2
    Puszkin25
    Guest

    Domyślnie

    Sylwestra milo się spedza na wysokości 1228 m npm w schronisku "Chatka Puchatka" na Połoninie Wetlińskiej.Miła atmosfera, fajna zabawa.Klimat tworzą gospodarze schroniska Lutek Pińczuk i Dorcia.

  3. #3
    nelly23
    Guest

    Domyślnie

    Chatka Puchatka-tak jest tam naprawde super ale ja szukam raczej czegos na mniejszej wysokosci i raczej w samej wetlinie w jakiejs restauracji,badz zajezdzie!jeśli ktoś moze cos mi polecic byłabym bardzo wdzięczna:)

  4. #4
    Ekspert Roku 2008 Awatar Jabol
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Stamtąd
    Postów
    1,096

    Domyślnie

    Doprawdy godna pochwały zapobiegliwość Brawo Przynajmniej nie jedna osoba mniej bedzie pytać 28 grudnia na forum o wolne miejsca w Wetlinie. Własnie zdradziłaś się, ze masz dostęp do internetu :) Wykorzystaj jego mozliwości. teraz dużo gospodarstw ma swoje stronki. Masz duże szanse i mozliwosci przebierać w wielu ofertach. Im blizej Sylwka tym gorzej...Dobry pomysł...Nowy rok w Bieszczadach to fajna sprawa...Życzę powodzenia i pozdrawiam :)
    ...jeno być niewidzialny jak Ten co mnie stworzył

  5. #5
    nelly23
    Guest

    Domyślnie

    hehe zapewne,ale neistety juz sie przekonalam jak to jest zalatwiac sylwestra na ostatnią chwile szczególnie w górach!!!!!!!! internet mam ale co z tego jak w sumie nic na temat wetliny i organizowania sylwestra nie ma:( dlatego chcialam zapytać tych którzy juz byli tam i spędzali tam sylwestra gdzie się mozna zabawić?w sumie w wetlinie juz byłam ale dawno temu teraz zapewne się już duzo tam pozmnieniało dlatego prosze was o pomoc:)

  6. #6
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie

    nie pozostaje nic innego jak poszukac roznych ofert i podzwonic... lub wyslac mejla ispytac o to co cie intewresuje

    Pozdrawiam
    KaHa
    i do zobaczenia gdzies na szlaku :-D

  7. #7
    cointreau
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nelly23
    dlatego chcialam zapytać tych którzy juz byli tam i spędzali tam sylwestra gdzie się mozna zabawić?
    Wetlina, to nie jest metropolia jak Nowy York :D Poszukaj w internecie te miejsca w ktorych mialabys ochote spedzic sylwestra. Wystarczy Ci tylko numer telefonu, by zadzwonic i dowiedziec sie u wlascicieli czy warunki beda Ci odpowiadac. Na koncu mozesz zadac na forum konkretne pytanie na temat danego schoroniska, restauracji, baru...itp. Mysle, ze wtedy wiele osob Ci doradzi !! Nie oczekuj jednk, ze ktos zaplanuje Ci zorganizowanie calego sylwka od poczatku. Wykaz sie troche inicjatywa :D Udanej imprezki i...nie pij za duzo

  8. #8
    lucyna
    Guest

    Domyślnie

    W Bieszczadach jest wszystko. Także ludzie, którzy planują innym wypoczynek. Z tego co wiem, już są programy zimowe i sylwestrowe. Najlepiej zadzwonić i samemu sprawdzic po biurach, osrodkach, pensjonatach.

  9. #9
    Peter Pan
    Guest

    Domyślnie

    witam
    sa tez alternatywne mozliwosci spedzania sylwestra
    ale to juz dla ludzi nie lubiacych wygod
    znaczy sie na opuszczonych schroniskach pttk
    zazwyczaj z dala od wiosek
    jakby ktos byl bardziej zainteresowany takim czyms
    to zapraszam do rozmowy

  10. #10
    nelly23
    Guest

    Domyślnie

    żebym jeszcze wiedziała gdzie podzwonic???interesuje mnie tylko miejsdce gdzie mozna pojsc na zorganizwanego Sylwestra z tego wzgledu ze nocleg juz mam zaklepany,wiec interesuje mnie sama zabawa.Jezeli chodzi o szukanie czegokolwiek w necie to troche lipna sprawa bo tak naprawde poza straym siołem i bazą ludzi z mgły nie znalazłam nic:( jezli ewentualnie macie jakies namiary na jakies inne stronki w necie gdzie mozna cos poczytac o Sylwestrze w wetlinie- podajcie chetnie skorzystam, ale najlepiej gdyby ktos z was był na sylwestrze w jakiejś tamtejszej knajpce i mógł cos polecic
    pozdrawiam

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Sylwester 2006-2007 w Bieszczadach Ukraińskich :)
    Przez Anyczka20 w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 09-02-2007, 02:13
  2. Sylwester Wetlina 2006/2007 :)))
    Przez pentlaki w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 121
    Ostatni post / autor: 26-01-2007, 08:05
  3. Sylwester 2006/2007
    Przez iFka w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-09-2006, 12:17
  4. Sylwester w cisnej- 2005- szukam noclegu
    Przez wisnia w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-12-2005, 10:06

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •