Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Podforum - Bieszczadzkie fotki.

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie Podforum - Bieszczadzkie fotki.

    Mam pytanie i propozycję zarazem - czy nie można by stworzyć jeszcze jednego podforum z bieszczadzkimi zdjęciami. Zdjęć na forum jest w tej chwili już sporo, są one jednak rozrzucone w różnych postach. Każdy z nas pewnie ogląda zdjęcia z dużym zainteresowaniem i podforum zawierające fotki znacznie ułatwiło by ich wyszukiwanie i tematyczne segregowanie.
    Pozdrawiam
    Przemek

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Re: Podforum - Bieszczadzkie fotki.

    Cytat Zamieszczone przez Polej
    podforum zawierające fotki znacznie ułatwiło by ich wyszukiwanie i tematyczne segregowanie.
    Mam wątpliwości - posty z fotkami są zazwyczaj powiązane z jakimś tematem, albo sa w relacjach, albo obrazują jakis wątek. I co wtedy? Jest bardzo mało postów które zawierają tylko fotki. Jeżeli posty zawierające fotki będziemy wrzucać do nowego podforum to wrócimy do punktu wyjścia. Ale to jest oczywiście tylko moje zdanie.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie

    zgadzam sie z Piotrem, do tej pory malo bylo tematow takich tylko i wylacznie o zdejciach i ze zdjeciami-raczej wiazalo sie z czyms.

    Co najwyzej moznaby pomyslec o podforum o zagadkach bieszczadzkich, ktorych faktycznie jest sporo :)

    Pozdrawiam i zycze milego wekendu

    Do uslyszenia po niedzieli

    Pozdrawiam
    KaHa
    i do zobaczenia gdzies na szlaku :-D

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,631

    Domyślnie

    Moim zdaniem do zdjęć, można zrobić własną galerię. Uważam ze jest to najlepszy pomysł z kilku względów.
    1: Ładowanie zdjęć strasznie obciążyłoby działanie serwera, który zwłaszcza wieczorami zaczyna niedomagać.
    2: Sam upload zdięć by się zwiększył, a co za tym idzie, trzeba by powiększyć serwer choćby ze względu miejsca na dysku.
    3: Własne galerie może mają mniejszą oglądalność, ale znacznie odciążają forum.
    4: Zdjęcia we własnych galeriach można dać w dowolnej jakości, czyli możńa zrobić wersję "mini" i "full" : ) Wszystko nadal bez obciążenia forum.

    Galerię można dziś zrobić samemu za pomocą różnych programów (o ile się nie zna html), wszystko prosto łatwo i skutecznie. Jeśli ktoś nie radzi sobie z zagadnieniami stron www, można skorzystać z takich portali jak plfoto.com. Można tam katalogowac własne zdjęcia itp itd- z resztą często widuję tu linki do plfoto.

    Jest jak jest i w tej kwestii nic bym nie zmieniał.
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie

    Dodam jeszcze ze w wiekszosci serwisow bieszczadzkich sa galerie tzw autorskie gdzie kazdy moze zamiscic swoje prace i miec swoja galerie oczywiscie bieszczadzka.
    U mnie w serwisie jest takich galerii juz dosyc duzo >> http://www.bieszczady.net.pl/copperm...dex.php?cat=10
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  6. #6
    Marcowy
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Polej
    Mam pytanie i propozycję zarazem
    Wybacz, że wbiję kolejny gwóźdź do tej trumny ale wydaje mi się, że przedmówcy mają rację. Jest osobny wątek poświęcony "aktualnym fotkom", inne zdjęcia są wklejane do "relacji z wypraw". Sporo tego. Chyba że masz jakąś inna ideę, której nie zrozumiałem.
    Pozdrawiam :)

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie

    Wszystko jasne- podforum nie będzie ! :(
    Pozdrawiam
    Przemek

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Polej
    Wszystko jasne- podforum nie będzie ! :(
    tylko nam tu nie płakuniaj tylko poogladaj pare fotek np. na relacjach (wlasnie obejrzalam fotki Wojtka.. eh... az sie chce jechac.. zeby to jeszcze bylo latwiejsze...)

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KAHA
    eh... az sie chce jechac.. zeby to jeszcze bylo latwiejsze...)
    W rzeczy samej ! Dlaczego Wielkopolska nie leży bliżej Bieszczad ?
    Pozdrawiam
    Przemek

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,631

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Polej
    Dlaczego Wielkopolska nie leży bliżej Bieszczad ?
    Ano pewnie dlatego, aby docenić ich piękno.
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Aktualne fotki
    Przez irek w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post / autor: 25-05-2011, 18:07
  2. dalsze fotki
    Przez zakapiór w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-10-2006, 16:48

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •