Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Ustrzyki Górne 10- (gorąco) NIE POLECAM

  1. #1
    agni
    Guest

    Domyślnie Ustrzyki Górne 10- (gorąco) NIE POLECAM

    „ku przestrodze”
    Nie jestem wredną osobą, ale to jak mnie i moich znajomych potraktowano w Ustrzykach Górnych 10 to nie mieści się w głowie. Sądzę, że jak ma się pokój do wynajęcia to minimum gościnności nie przeszkadzałoby, zwłaszcza w zjednywaniu sobie stałych klientów. My natomiast od wyżej wskazanym adresem przez 2 dni najedliśmy się tylko stresów. Małżeństwo mieszkające w tym domku i wynajmujące nam pokój (20zl/os, cena całkiem dobra przy 4 osobowej grupie) przez cały czas robiło nam wredne docinki i wykłady: czego nie ruszać, kiedy się kąpać, jak się zachowywać. Traktowali nas jak potencjalnych złodziei, non-stop patrząc się na ręce. Ciągle utyskiwali że „my się im wcale nie opłacamy”, że rachunki za gaz, wodę, elektrykę są taaaaakie wysokie, że za kasę 2 noce naszego spania (bagatela-160zl) ledwo wyjdą na swoje i z trudem wielkim dzierżą w ogole nasza obecnosc (notabene, będąc ciągle na szlaku to byliśmy w domu tylko od 19:00 do 7:00). Ciągłe wyrzuty pod naszym adresem, jakieś dziwne uwagi sprawiły, że będę omijać to miejsce szerokim łukiem. Reasumując: Ustrzyki Górne 10- (gorąco) NIE POLECAM.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar robines
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    dziura w Beskidzie Małym
    Postów
    441

    Domyślnie

    agni...pisz na czarno...(to tak na przyszłośc)
    Szkoda że takim smutnym postem witasz nasze forum Przykro że pojawia się (na forum) coraz więcej tego typu informacji. Coś złego się dzieje w "biznesie agroturystycznym".

    Pozdrówka
    Jedzmy gówna, przecież miliony much nie mogą się mylić.

  3. #3
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robines
    Przykro że pojawia się (na forum) coraz więcej tego typu informacji.
    To chyba nie tak. wielu z tych, którzy piszą na tym forum nie pisze o tym z jakich dobrych gospodarstw agroturystycznych korzystało. Po prostu to co jest normalne nie wydaje się warte wzmianki. Nie wiem ile jest gospodarstw agroturystycznych w Bieszczadzie ale przypuszczam, że sporo. Znakomita większośc napewno jest O.K. i warto do nich wracać. Jestem przekonany, że te z których jesteście niezadowoleni jest bardzo mało.

    pozdrawiam
    bertrand236

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar robines
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    dziura w Beskidzie Małym
    Postów
    441

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bertrand236
    Znakomita większośc napewno jest O.K. i warto do nich wracać.
    Masz rację-sam jeszcze nigdy nie miałem przykrych doświadczeń co do kwater bieszczadzkich.Z drugiej jednak strony zauważ ile w ostatnim czasie pojawiło się postów negatywnie obrazujących gospodarstwa agroturystyczne.
    Moim zdaniem tych postów jest za dużo

    Pozdrówka
    Jedzmy gówna, przecież miliony much nie mogą się mylić.

  5. #5
    Marcowy
    Guest

    Domyślnie

    Wybacz, Agni, ale piszesz mało konkretnie.

    "Małżeństwo [...] przez cały czas robiło nam wredne docinki i wykłady: czego nie ruszać, kiedy się kąpać, jak się zachowywać."

    Jakich słów używali? W jakich okolicznościach? Równie dobrze mogli po prostu instruować, jakie zwyczaje panują w ich domu, by nie przeszkadzać innym gościom.

    "Traktowali nas jak potencjalnych złodziei, non-stop patrząc się na ręce."

    Nocowali razem z Wami w pokoju?

    "Ciągle utyskiwali że „my się im wcale nie opłacamy”, że rachunki za gaz, wodę, elektrykę są taaaaakie wysokie..."

    Starsi ludzie tak mają.

    "Ciągłe wyrzuty pod naszym adresem, jakieś dziwne uwagi..."

    Jakie wyrzuty i uwagi?

    Napisałem to trochę przewrotnie i prowokacyjnie, bo podajesz zdecydownie za mało faktów, by wyrobić sobie własne zdanie o tym adresie. Ciekawe, czy pojawisz się tu znów, by uzupełnić te braki.

    Pozdrawiam.

  6. #6
    lucyna
    Guest

    Domyślnie

    To prawda, że coraz więcej jest skarg. Ostatnio musiałam skorzystać z niesprawdzonego noclegu w Ustrzykach Dol. Maleńką grupkę skierowałam do jednego z pensjonatów. Wieczorem okazało się, że dla nich nie ma miejsca wcześniej zarezerwowanego. Zostali przeniesieni do sąsiedniego gospodarstwa agroturystycznego. Atmosfera była tam nieprzyjemna. Co najgorsze jedna z turystek cierpiąca na alergię dostała niedosprzątany pokój. Niestety, każdy może trafić na niezbyt ciekawe warunki.

  7. #7

    Domyślnie

    Angi opisuje jeden konkretny przyklad a Wy robicie afere. Nie wazne gdzie sie pojedzie(w Bieszczady, Sudety czy w inne miejsce) zawsze istnieje mozliwosc ze traficie na tego typu ludzi co Angi- gwarantuje sama mialam podobne doswiadczenia.

  8. #8
    lucyna
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez justka
    Angi opisuje jeden konkretny przyklad a Wy robicie afere.
    Z całym szacunkiem ale aferą jest traktowanie w nieodpowiedni sposób turystów.

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar robines
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    dziura w Beskidzie Małym
    Postów
    441

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez justka
    Angi opisuje jeden konkretny przyklad a Wy robicie afere.
    Nie robimy afery tylko...zastanawiamy się dlaczego...
    A poza tym jako nowej uczestniczce forum proponuję Ci wstępne przeglądnięcie jego(tj.forum)tematów.Przekonasz się wtedy że przypadek opisywany przez angi to nie pierwsza tego typu "afera"(jak to ładnie ujęłaś).

    A tak w ogóle to witaj na forum-pozdrówka
    Jedzmy gówna, przecież miliony much nie mogą się mylić.

  10. #10

    Domyślnie

    Ja tylko chcialam powiedziec, ze sytuacja ktora zdazyla sie angi to nie koniec swiata. Rownie dobrze cos takiego moglo przytrafic sie kazdemu- Bieszczady nie sa odosobnione- niestety :( . Z pewnoscia nie sa to sytacje przyjemne, ale najwazniesze zeby sie nie zniechecac, no i innych przy okazji tez. Bieszczady sa warte tego, zeby w nie wracac :D .


    Pozdrawiam

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Ustrzyki Górne-Carynska-Brzegi Górne
    Przez wardziel w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-05-2013, 21:56
  2. Kursowanie busów - Ustrzyki Górne, Wetlina, Brzegi Górne, Smerek
    Przez looky w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-09-2011, 18:38
  3. Ustrzyki Górne - Ustrzyki Dolne 05.09.09.
    Przez kowal6515 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-08-2009, 15:27
  4. Ustrzyki Górne 15 - NIE POLECAMY!!!
    Przez karolinak w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 31-01-2006, 16:52

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •