Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 70

Wątek: Schronisko na Końcu Świata [Łupków]

  1. #11
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: Schronisko na końcu świata. Pytanie?

    Nowy gospodarz już na miejscu.... od Wczoraj.. rozmawiałem z Łukaszem dzisiaj... Czas na zmiany :)

  2. #12

    Domyślnie Odp: Schronisko na końcu świata. Pytanie?

    Ech, a najbliższa okazja, by wyjechać do Łupkowa była przeze mnie tak oczekiwana właśnie szczególnie ze względu na atmosferę, którą Łukasz tworzył i której strzegł. Szkoda, wielka szkoda. Choć i tak życzę powodzenia i szczęścia w tym, co Łukasz dalej planuje. Oby więcej takich Ludzi.

  3. #13
    Awatar samson
    Na forum od
    06.2011
    Rodem z
    Gdynia
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Schronisko na końcu świata. Pytanie?

    A czy jest tajemnicą co będzie dalej Łukasz robił? Czy będzie go można spotkać gdzieś za rok w Biesach? Bo chciałbym właśnie takie osoby poznać na następnym wypadzie w Bieszczady..

  4. #14
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,133

    Domyślnie Odp: Schronisko na końcu świata. Pytanie?

    Zaprosiłem go dzisiaj na RIMB. Jeśli skorzysta z zaproszenia to będzie okazja aby porozmawiać o zamierzeniach.

  5. #15
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Schronisko na końcu świata. Pytanie?

    Cytat Zamieszczone przez trzykropkiinicwiecej Zobacz posta
    Czas na zmiany :)
    moze nowy gospodarz zdejmie te paskudne niebiesko-fioletowe diody porozwieszane po calym schronisku?...

    dla mnie epoka dawnego łupkowa i tak sie zakonczyla z odejsciem adama...
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  6. #16

    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Schronisko na końcu świata. Pytanie?

    czy w związku ze zmianą gospodarza przewidywane są jakieś problemy z noclegiem w chacie w najbliższym czasie? chodzi mi o to, czy chata normalnie działa i czy będzie można się tam zakwaterować od poniedziałku?

  7. #17
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: Schronisko na końcu świata. Pytanie?

    Cytat Zamieszczone przez eddie Zobacz posta
    czy w związku ze zmianą gospodarza przewidywane są jakieś problemy z noclegiem w chacie w najbliższym czasie? chodzi mi o to, czy chata normalnie działa i czy będzie można się tam zakwaterować od poniedziałku?
    Chatka działa bez przerw

  8. #18
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,133

    Domyślnie Odp: Schronisko na końcu świata. Pytanie?

    Cytat Zamieszczone przez trzykropkiinicwiecej Zobacz posta
    Chatka działa bez przerw
    Minęły kolejne lata a chatka działa bez przerw .
    Co prawda deski na tym słynnym tarasie zaczęły się zapadać, więc padła decyzja o rozbiórce.
    Na szczęście nie całkowicie, a tylko po to, aby w to miejsce mógł powstać nowy. Patryk jak prawdziwy gospodarz żadnej pracy się nie boi więc wkrótce można będzie łapać klimaty na tarasie
    .
    hm14_1231.jpg

    p.s. jako ciekawostkę warto wkleić forumowy wpis z 2001 roku, który pokazuje że każda zmiana gospodarza rodzi żal minionej epoki
    i można powiedzieć że to nie jest tak jak dawniej :
    Schronisko jest mi bardzo dobrzez znane, mam wielki sentyment do tego magicznego miejsca. Pierwszy raz byłem tam w 1987, ostatni raz wpadłem tam na chwilę w pażdzierniku tego roku, (fantastyczny był październik w trym roku w Bieszczadach) . Razem z przyjaciółmi spędziłem wiele cudownych chwil w łupkowie, jadąc w wyższe Bieszczady zawsze wpadalismy na dzień, dwa lub trzy do Łupkowa. Niestety Wojtka i Joasi nie ma tam już dobre 3 lub 4 lata. Urodziło im się dziecko ! i ze względu na pojawienie się maleństwa wrócili do miasta, ponoć mieszkają w Bielska-Białej.
    Bez nich łupków nie jest już taki jak dawniej .... Chociaż nowy gospodarz (młody człowiek o pseudonimie "Ghandi") robi co może, aby schronisko żyło tak jak dawniej, co dobrze rokuje na przyszłość, to moim skromnym zdaniem pewna epoka Łupkowa minęła bezpowrotnie...czas pokaże, jak dalej potoczą się losy tego obrosłego już legendą miejsca.
    Ostatnio edytowane przez don Enrico ; 15-06-2014 o 18:26

  9. #19
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Schronisko na końcu świata. Pytanie?

    Tak Heniu, jest to bardzo standardowy tekst słyszany w prawie każdym schronisku. Obecna osoba często nie jest niczemu winna ale zawsze skazana jest na porównywanie -dla wielu nie jest to przyjemna sytuacja. Ja raz byłam często porównywana do innej osoby ale akurat w moim przypadku było mi miło i w pełni starałam się zrozumieć turystów darzących sentymentem dawne miejsce. Czasem były opinie, że dawne miejsce było lepsze -ok, a gdy ktoś powiedział, że dziś jest tak, jak dawniej -to był dla mnie komplement najwyższych lotów. Że jest lepiej -tego nigdy nie oczekiwałam. Jednak na zdecydowaną większość gospodarzy -takie porównywania wpływają negatywnie -na prawdę nie ma sensu tak mówić..
    Ostatnio edytowane przez Jimi ; 15-06-2014 o 23:18

  10. #20
    Bieszczadnik Awatar yamat
    Na forum od
    12.2011
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    139

    Domyślnie Łupków

    Witam...
    Może wiecie- czy obecny gospodarz Łupkowa Patryk nadal będzie sprawował tę funkcję czy pogłoski o zmianie są prawdziwe? Lecę w czwartek w Bieszczad i odwiedził bym znowu chatę .... ale obiecałem sobie przeczekać jego gospodarzenie- ktoś coś wie? Byłbym wdzięczny za jakiś sygnał...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Łupków tajemniczy
    Przez don Enrico w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 75
    Ostatni post / autor: 04-08-2020, 10:06
  2. Kraniec świata
    Przez WUKA w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-07-2013, 22:03
  3. Łupków w październiku
    Przez jaNO w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-09-2008, 11:30
  4. Nowy Łupków
    Przez Gar w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-07-2008, 15:43

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •