Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Czasopisma bieszczadzkie

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    bieszczady
    Postów
    30

    Domyślnie Czasopisma bieszczadzkie

    Co sądzicie o jakości czasopism bieszczadzkich?
    pytanie powstało po dwóch wydarzeniach .pierwsze to sympozjum w jakim uczestniczyłem poświęcone wolności słowa w czasopismach regionalnych i podległości -często -pod samorządy tzn samorządy są wydawcą i skutecznie blokują rozwój niezależnej prasy . wiadomo reklamy itp.
    druga sprawa to próba nacisku na redaktora jednej z bieszczadzkich gazet przez panią sekretarz gminy ...no powiedzmy bieszczadzkiej.
    czekam na opinie

  2. #2
    lucyna
    Guest

    Domyślnie

    Cóz mogę powiedzieć. Jest ich kilka. Prawie wszystkie czytam. Raz wydanie jest ciekawsze, a raz mniej ciekawe. Welkim plusem jest w ogóle to, że się okazują. A z tym rzekomym krytykanctwem tutejszej prasy to już przesada. Jeżeli lokalny dziennikarz pyta to chyba obowiązkiem lokalnego polityka jest odpowiedzieć.
    Jest jedno czasopismo które nie kupuję. To Połoniny. Są tak przepełnione " jadem", że nie jestem w stanie tego strawić.

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Lech Rybienik
    Na forum od
    06.2004
    Rodem z
    Przemyśl/Warszawa
    Postów
    225

    Domyślnie

    To Połoniny. Są tak przepełnione " jadem", że nie jestem w stanie tego strawić.
    A możesz zdradzić kto jest wydawcą? Bo ja znam jedne "Połoniny". I jest to rocznik.

  4. #4
    lucyna
    Guest

    Domyślnie

    Mam tylko chwileczkę wolnego czasu. Umówmy się, że podeślę Ci egzemplarz. Sądzę, że gdybym podała na forum dane to byłaby to reklama. Nawet sobie nie wyobrażałam, że tak wiele, wiele osób w Bieszczadach czyta to co piszemy.

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sanok
    Postów
    89

    Domyślnie

    to pismo nazywa się faktycznie Nasze Połoniny i jest po prostu kiepskie.

  6. #6

    Domyślnie

    Mieszkam w sumie w Bieszczadach i jakos nie spotkałem się z tym czasopismem, mogłbym prosic kogos o podesłanie mi lub przypisanie do tematu - nazw i ew. adresów online czasopism bieszczadzkich?

    Z góry dziękuję,
    Pozdrawiam,
    KB

  7. #7
    lucyna
    Guest

    Domyślnie

    Mogę Ci go kupić. W czwartek możesz go odebrać w Unitrze w Polanczyku.

  8. #8

    Domyślnie

    Nie już się w sumie rozmyśliłem, z tego co czytałem wypytałem ludzi, którzy mieli z tym doczynienia - mowią jasno, szkoda czasu na to, zabiera tylko wolny czas itd. mowiono o tym "czasopismie". Sam jednak sie z nim osobiscie nie spotkałem, ale chyba jeszcze się powstrzymam.

    Ogolnie czytajac rzadko bo rzadko, ale czytajac Echo Bieszczadów, troch tak jestem zniesmaczony - i dlatego nie siegam po nic wiecej z regionu. Mało się doczytywałem felietonów typu: "Głos młodzieży" - czy "Zmienmy nasz region". Wiecej czytam o jakis nudnych dozynkach itd.

    ALe to moje odczucia, jestem tylko zwyklym (młodym) szarym człowiekiem.

  9. #9
    lucyna
    Guest

    Domyślnie

    Polecam Gazetę Bieszczadzką.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Piosenki bieszczadzkie
    Przez Marcin w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 17-02-2018, 05:06
  2. Strażnice bieszczadzkie
    Przez Henek w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 07-02-2012, 21:28
  3. Bieszczadzkie cmentarze
    Przez WojtekR w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 29-10-2009, 13:55
  4. Bieszczadzkie...
    Przez Ewa_natta w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 03-09-2004, 19:13

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •