Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45

Wątek: Najlepsze miasta w Bieszczadach...

  1. #41
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,347

    Domyślnie

    "Cóż jest piękniejsze, niż droga w lesie
    gdy słońce świeci i wóz się toczy.
    Cóż nam nowego zakręt przyniesie
    czym się napełnią zdziwione oczy..,"
    Kwitnące sady w maju w Rabem, świergotek (nie mylić ze skowronkiem) w okolicach Beniowej, ciepły szum Osławy w lipcowy zmierzch w Duszatynie, czerwona bukowina pod Płaszą, zaśnieżona Czertycz i wejście na Smerek w lutym.
    Rozmarzyłem się
    Długi

  2. #42
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2005
    Rodem z
    Miasto gdzie jedna droga prowadzi w pole buraków a druga ziemiaków.
    Postów
    87

    Domyślnie Najładniejsze

    Ja uważam że po Weremieniu, najładniejszą wioską leżącą w oległości 40 km. od Bieszczadów jest Lesko.

  3. #43
    lucyna
    Guest

    Domyślnie

    Misiek twojke ukochane Lesko bedzie najprawdopodobniej wiosna znowu areną Miasta Marzeń. TV na pewno pokaże jego urodę w odpowiednim świetle. I nikt już z nas nie bedzie miał wątpliwości, że Lesko jest the best w Bieszczadach. pozdrawiam

  4. #44
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2005
    Rodem z
    Miasto gdzie jedna droga prowadzi w pole buraków a druga ziemiaków.
    Postów
    87

    Domyślnie MM

    Czytałem że MM znowu gości w Lesku. Myślę że tym razem zatrudnią słynne gwiazdy dziennikarstwa z www.rzeszow.tvp.pl. Te"sławy" dykcji, narracj i geniuszu dziennikarskiego na pewno odkryją gdzie Ewa B. przepiła gitarę "jedyną taką gitarę w europie, jak wyraził się sprzedawca".
    ps.Serdecznie pozdrawiam Lucynę i Olszanicę, miejscowość nierozerwalnie związaną z Ustrzykami Dolnymi dzięki lini kolejowej i dworcom PKP, które są w posiadaniu nielicznych większych miejscowości w Bieszczadach.

  5. #45
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2005
    Rodem z
    Miasto gdzie jedna droga prowadzi w pole buraków a druga ziemiaków.
    Postów
    87

    Domyślnie Dewagacje na temat .....

    Do Ustrzyckiego liceum uczęszczałem i ukończyłem w latach, kiedy chemii uczył prof. Kazimierz K. i był wychowawca mojej klasy.Tu gdzie w tej chwili jest pizzernia "Manhattan"(nie wiem czy dobrze napisałem) , była speluna pt. Bunkier. W "Bunkrze" lampkami wina marki "Wino" (15 zł. szkalaneczka) tępiliśmy strach przed "Dziadkiem" prof.matematyki i przed lekcjami z "Helgą"
    Być może to nie tamat tego forum, ale mam nadzieję ze nie dostanę upomnienia.
    ps.Pozdrawiam z Ustrzyckiej Syberii (w nocy -29 C), w Stuposianach podobno było -30, ale to niesprawdzone plotki i myślę że prywatna Stacja METEO z siedzibą w Lesku je potwierdzi.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Najlepsze ryby w Bieszczadach
    Przez Marcin w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 20-02-2018, 22:05
  2. Krosno. Studia z dziejów miasta i regionu
    Przez machoney w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-02-2011, 17:12
  3. Najlepsze widoki jesienne
    Przez martin-79 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 06-09-2005, 19:34

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •