Strona 10 z 21 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 20 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 204

Wątek: A może......nieaktualne fotki ?

  1. #91
    Bieszczadnik Awatar konik
    Na forum od
    06.2009
    Rodem z
    blisko gór
    Postów
    162

    Domyślnie Odp: A może......nieaktualne fotki ?

    Cytat Zamieszczone przez joorg Zobacz posta
    przepraszam za jakość zdjęcia ,ale to tak było jak się zdjęcia robiło 'Druhem" 6x9
    Joorg, ech, aż się łza w oku zakręciła. Mój Boże - "Druh"... A pamiętasz nieśmiertelną "Smenę" i wywoływanie zdjęć w łazience z kocem na głowie? To były czasy... to były wędrówki...

  2. #92
    Ekspert Roku 2008 Awatar Jabol
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Stamtąd
    Postów
    1,096

    Domyślnie Odp: A może......nieaktualne fotki ?

    ooo przepraszam:) smiena była śmiertelna- sprawdziłem na conajmniej dwóch egzemplarzach dorzucam cosik od siebie... Bo to jest tak że każdy odkrywa czasem ameryke niezależnie dla siebie. Jakiś czas temu dokonałem takiego odkrycia. Na strychu lezy sobie powiekszalnik, karton z chemią w proszku i kilka paczek papieru fotograficznego. w szafie trzymam dwa grube skoroszyty z negatywami w koszulkach (poukładanymi po latach bezwzglednej niszczącej poniewierki)... Zawsze spoglądając w ich stronę myślałem czy kiedykolwiek znajde czas by rozstawić poraz ostatni cały ten majdan, napełnic kuwety wywoływaczem, przerywaczem i utrwalaczem... zasłonić okno, "zaświecić czerwone latarnie" i wywołać stare fotki... w miarę jak przybywało lat przeterminowania na paczkach W-14 i utrwalaczu traciłem stopniowo wiarę... i nagle zajarzyłem jak pomysłowy Dobromir cyfrówka ustawiona na makro, rozproszone mleczne światło i pyk:D potem FastStone Image Viever i klawisze ctr+I i gotowe... kto wiedział- niech wybaczy, kto nie wiedział do roboty! Bez ciemni chemii i zarwanych nocy. W biały dzień negatyw w paluchy i pod niebo -pstryk... żywcem w krainę wspomnień...
    kilka "szybciorów" gorączkowo pstrykniętych z przełomu lat 80/90...
    1. wędrówkowa codzienność każdego minimalisty: jedna pałatka koc i kociołek
    2. kto pamięta instytucje harcerskich "hotelików" te klimaty
    3.Chryszczata 1988
    4. poradź teraz na forum taki ubiór na wędrówki a okrzykną cie nieodpowiedzialnym samobójcą:)))
    5. dobrodzieje moi spotkani na Korbanii. Jechali do domu i oddali mi swoje zapasy dzięki którym łaziłem po górach tydzień dłużej...
    6. skansen kolejki na Majdanie niszczał rzeczywiście szkoda że sprzęt nie wrócił mimo obiecanek
    7. co jakiś czas fajnie spędzić cały dzień na "bytowaniu" nad jakimś potoczkiem
    8. gniazdo Tarnicy
    9. pasmo Durnej i Łopiennika spod skałek podłopiennikowych
    10. Hnatowe widziane z Działu
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez Jabol ; 24-07-2009 o 01:05 Powód: rozgadałem sie:))
    ...jeno być niewidzialny jak Ten co mnie stworzył

  3. #93
    Bieszczadnik Awatar konik
    Na forum od
    06.2009
    Rodem z
    blisko gór
    Postów
    162

    Domyślnie Odp: A może......nieaktualne fotki ?

    Cytat Zamieszczone przez Jabol Zobacz posta
    ooo przepraszam:) smiena była śmiertelna- sprawdziłem na conajmniej dwóch egzemplarzach
    Podobno dwa egzemplarze smieny były śmiertelne, ale nikt nie chciał w to wierzyć Ale za to jak pięknie przemówiły zza grobu! Te zdjęcia to prawdziwy skarb. Hahahaha, "hoteliki harcerskie", hahaha, spało się... spało... bodajże za piątaka. Na Hnatowym pamiętam pewnego gościa, który dźwigał potężny plecak. Ciężki jak ch...ra, nie dałem rady go podnieść. Pytam co tam ma, a on, że jechał ze Śląska chyba ze trzy dni, zatrzymał się w Krakowie w antykwariacie i nakupił książek, bo były same okazje. I teraz dźwiga je po Bieszczadach. Nie ma już pieniędzy, na zupki też nie starczyło, ale przyjechał na parę dni... Pewnie też spotkał jakichś dobrodziei.

  4. #94
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: A może......nieaktualne fotki ?

    qrka wodna...
    te kraciaste koszule. Do dziś mam słabość do koszul w kratę i gładkich nie kupuję:P
    Że też wtedy, na przełomie lat 70 i 80 nie miałem nawet Smieny lub Lomo. Zostały tylko mgliste obrazy w pamięci. Dzięki za foty...
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  5. #95
    Bieszczadnik Awatar konik
    Na forum od
    06.2009
    Rodem z
    blisko gór
    Postów
    162

    Domyślnie Odp: A może......nieaktualne fotki ?

    Cytat Zamieszczone przez Derty Zobacz posta
    qrka wodna...
    te kraciaste koszule. Do dziś mam słabość do koszul w kratę i gładkich nie kupuję:P
    Flanelowa koszula w kratkę, dżinsy, czasami przepaska na szyi niczym John Wayne... ech...

  6. #96
    Bieszczadnik Awatar Kereip
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    Wawa
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: A może......nieaktualne fotki ?

    Cytat Zamieszczone przez konik Zobacz posta
    Flanelowa koszula w kratkę, dżinsy, czasami przepaska na szyi niczym John Wayne... ech...
    hehehe,

    Jeśli chodzi o flanelowe koszule to pamiętam taki obrazek na początku lat 90. Upał, skwar niesamowity, a drogą dzielnie maszerowali druhowie - w spodniach bojówkach w łaty i flanelach w kratę :)
    Widok pocieszny był :)
    pzdr.

  7. #97
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: A może......nieaktualne fotki ?

    Cytat Zamieszczone przez Kereip Zobacz posta
    w spodniach bojówkach w łaty i flanelach w kratę :)
    Ja akuracik w Bieski 1 raz pojechałem w portkach, które uszyła mi moja Mama. Kupiła sztuczkę prlowskiego 'dżinsu'. Z jednej mańki był granatowy jak trzeba, a z drugiej jasno-szaro-białawy. Też jak trzeba. I uszyła mi te moje górskie spodnie materiałem na lewą stronę:D Czyli miałem na 'dzień dobry Bieszczady' portki białe jak na promenady sopockie:D Ale tylko do pierwszej wycieczki. Później już nie miałem czasu spierać chlorofilu i błota...
    D.
    PS: Po pierwszym przełajowym marszu przez Wetlinkę, gdy już ściągnąłem przemoczone porty, miałem nogi ubarwione na granatowo i wyglądało to jak plamy opadowe.
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  8. #98
    Bieszczadnik Awatar Kereip
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    Wawa
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: A może......nieaktualne fotki ?

    :D Czyli miałem na 'dzień dobry Bieszczady' portki białe jak na promenady sopockie:D Ale tylko do pierwszej wycieczki. Później już nie miałem czasu spierać chlorofilu i błota...
    D.


    Oj, poczciwe Dżinsy... Gdy spłynęliśmy z Otrytu w strugach deszczu i błota ze 2 dni suszyłem jedyną parę spodni... Wilgoć, mgła i jesień niepiękna wtedy była :(
    Ale są wycieczki, które miło się wspomina :)

  9. #99
    Bieszczadnik Awatar konik
    Na forum od
    06.2009
    Rodem z
    blisko gór
    Postów
    162

    Domyślnie Odp: A może......nieaktualne fotki ?

    Cytat Zamieszczone przez Kereip Zobacz posta
    Oj, poczciwe Dżinsy... Gdy spłynęliśmy z Otrytu w strugach deszczu i błota ze 2 dni suszyłem jedyną parę spodni... Wilgoć, mgła i jesień niepiękna wtedy była :(
    Ale są wycieczki, które miło się wspomina :)
    Dzisiaj też dżinsy (dla innych: wycieruchy) potrafią popalić. Ponad miesiąc temu pojechałem połazić po nadgranicznych krzakach. Sprawdziłem prognozę, samo słońce. Zacząłem wychodzić o 9.30 i było, o 11.00 zaczęło kropić, potem padać... padać... padać... Nie warto było wracać, więc szedłem... szedłem... szedłem... a spodnie nasiąkały... nasiąkały... nasiąkały... (cała reszta też). Zszedłem o 19.00 i wtedy dobrze poczułem, że na udach coś jakby drapało i lekko przypiekało. Po dwóch dniach pojawiły się strupy po solidnych obtarciach, a ślady pozostały do dziś. Sądząc po szybkości gojenia się, znikną za 2-3 miesiące. Acha, wracałem samochodem z gołym torsem, bo koszula też była dżinsowa

  10. #100
    Ekspert Roku 2008 Awatar Jabol
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Stamtąd
    Postów
    1,096

    Domyślnie Odp: A może......nieaktualne fotki ?

    jeszcze kilka pośpiesznych...
    1. 1988 Terka
    2. Studenne 1991
    2. wiecie gdzie był ten napis? : "...wstąp turysto, a wyjdziesz na czysto"
    3. gdzieś na Korbanii....
    4. też miałem kraciastą flanelkę ale wolałem zawsze moracze zamiast dżinów:D
    5. czterech chłopa i dwie pałatki zamiast chatki:)
    6. Rabia Skała jeszcze bez trzymanki...
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez Jabol ; 24-07-2009 o 20:24 Powód: opisy dałem
    ...jeno być niewidzialny jak Ten co mnie stworzył

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Aktualne fotki
    Przez irek w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post / autor: 25-05-2011, 18:07
  2. Fotki z Babiej Gory 24-28.02
    Przez pioabram w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-03-2010, 12:00
  3. Górki sowie- fotki
    Przez buba w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 26-02-2008, 19:29
  4. dalsze fotki
    Przez zakapiór w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-10-2006, 16:48
  5. Podforum - Bieszczadzkie fotki.
    Przez Polej w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 20-01-2006, 19:59

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •