Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: MOTOCYKLIŚCI POMAGAJĄ DZIECIOM !

  1. #1

    Domyślnie MOTOCYKLIŚCI POMAGAJĄ DZIECIOM !

    Jesteśmy grupą motocyklistów z Podkarapacia i okolic.Postanowiliśmy zaopiekować się najbiedniejszymi dzieciakami z Bieszczad.Obecnie jesteśmy w trakcie organizacji Mikołaja.Nie chcemy poprzestac na tej jednej akcji.mamy w planie pomoc długoterminową-tak długo jak to bedzie możliwe.Staramy się pozyskiwać pomoc w wielu firmach.Nie jest to proste,ale....warto!Przecież dla dzieci zawsze warto,nieprawdaż?Jeśli ktoś chce pomóc w organizacji pomocy,proszę o kontakt.
    Z góry dziękuję
    i serdecznie pozdrawiam
    ps.adres do korespondencji
    coyotka82@interia.pl[/b]

  2. #2

    Domyślnie

    Wśród 22 dziecie, które bierzemy w opiekę, jest 10-cio miesięczna dziewczynka.

  3. #3

    Domyślnie

    To,że o motocyklistach krążą zazwyczaj tylko złe opinie, jest powszechnie wiadome.Jesteśmy postrzegani jako pijacy,narkomani i wszystko co najgorsze.Najwyższy czas temu zaprzeczyć,bo tego typu osądy sprawiają nam przykrość.Ja jestem kobietą,w dodatku muzykiem.A to że śmigam motocyklem nie znaczy,że jestem ta "zła".My też mamy swoje pasje,normale życie,radości i problemy.Mamy rodziny.A ta akcja wcale nie jest na pokaz.Jestem młodą mężatką i dzień po ślubie podjęłam plan zorganizowania takiej akcji w Bieszczadach.Powiadomiłam znajomych i spotkałam się z poparciem dla owego pomysłu.Tak zaczęliśmy działać.Celem pomocy miały być prywatne najbiedniejsze dzieci z Bieszczad.Tak też sie stalo,otrzymaliśmy takową listę z wykazem czterech rodzin spełniających nasze wymogi(jeśla tak to moge określić).Przyznję,że ta akcja jest pierwszą w moim życiu.Pochłania troche czasu,ale....sprawia też dużo satysfakcji.A najbardziej wówczas gdy coś uda sie załatwic dla tych dzieciaczkow.
    pozdrawiam
    motocyklistka coyotka

  4. #4
    lucyna
    Guest

    Domyślnie

    Nie rozumiem. Czyżby to była próba poprawienia opini o motocyklistach? Dyskusja samej ze sobą. Mam dość. Jak jeszcze raz usłysze o głodujacych bieszczadzkich dzieciach to zaczne bluzgać. Skoro jestes motocyklistka to polecam odwiedzic wsie popegerowskie np. w Beskidzie Niskim lub na Słowacji osiedla romowskie. Szczególnie te nowo wybudowane, które zostały zniszczone w ciągu kilku lat.

  5. #5

    Domyślnie

    Nikt tu nie pisze o glodujacych bieszczadzkich dzieciach,tylko o tych najbardziej potrzebujacych.A skoro wiesz,ze gdzie indziej sa bardziej potrzebujacy to moze sama cos zaczniesz dzialac,a nie pouczac innych.A jesli chcesz bluzgac,to prosze bardzo.tylko sobie wystawisz odpowiednie swiadectwo.

  6. #6
    lucyna
    Guest

    Domyślnie

    Nie każdy pisze na forum o tym co robi w sprawie bieszczadzkich problemów. Tak wystawiamy sobie świadectwo. Ja takze.

  7. #7

    Domyślnie

    Niekiedy aby uzyskac pomoc trzeba cos takiego zrobic,dla potwierdzenia.gdyby to nie bylo potrzebne nic by sie tu nie pojawilo.Widze ze nie podejmowalas sie akcji w ktorej brali udzial sponsorzy.

  8. #8
    lucyna
    Guest

    Domyślnie

    Nie lubie akcji które stawiają Bieszczady w złym świetle. Tak nie rozumiem. Dziś przygarnełam kolejnego bezdomnego, głodnego kota. Czy to ma świadczyć o tym, ze u nas koty głodują, czy o moim dobrym sercu? Ani jedno ani drugie. Był problem należało go rozwiązać. Proste. Jeżeli dziecko jest głodne to należy je nakarmić. Proste. Po co o tym trabić.

  9. #9

    Domyślnie

    nikt nie stawia Bieszczad w złym świetle.Nie rozumiem dlaczego masz pretensję do normalnych ludzi.A to ,że przygarnęłaś kota to ładny gest.Tak trzymaj.

  10. #10

    Domyślnie

    Pozatym wszedzie można znależć ludzi bardziej potrzebujących.czy to w mieście czy na wsi.My wybraliśmy Bieszczady mimo,że wcale nie mamy blisko.
    Pozatym nie podobają mi się Twoje ciągłe ale.Nie robią na mnie wrażenia.szkoda mi Ciebie,że masz takie problemy z sobą.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •