Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Bieszczady ostatni weekend.

  1. #1
    JKW
    Guest

    Domyślnie Bieszczady ostatni weekend.

    Czesc. Ja tu po raz pierwszy i sam w sumie sie sobie dziwie :) ale jak mnie nie zbanuja to mam nadzieje, zeostane dluzej . Zapraszam do galeri http://www.jkw.pl/galerie/cpg/thumbnails.php?album=62 z wyjazdu w bieszczady z ostatniego weekendu. Pewnie takie zdjecia to zadna rewelacja w tym miejscu, ale staralismy sie przyblizyc bieszczady naszym Klubowiczom.

  2. #2
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie

    Witaj i czuj się tutaj dobrze! zdjęcia bardzo mi się podobają. Skrobnij też jeszcze coś od siebie. miło będzie poczytać :D

    pozdrawiam
    bertrand236

  3. #3
    JKW
    Guest

    Domyślnie

    Czesc.
    Cytat Zamieszczone przez bertrand236
    Witaj i czuj się tutaj dobrze! zdjęcia bardzo mi się podobają. Skrobnij też jeszcze coś od siebie. miło będzie poczytać :D
    Czesc. Mam nadzieje, ze klimat tutaj jest bieszadzki :). Cos od siebie? Moze tylko kilka slow niesmialo, a jak sie zadomowie postaram sie popisac. Czesc rodziny pochodzi z Bieszczad i okolic Rzeszowa wiec kontakt z tymi gorami mam w zasadzie od zawsze, odkad pamietam. Zawsze uwazalem je i ich klimat za niepowtarzalny pomimo, ze teraz rzucilo mnie we wspinanie czyli troszke wyzsze gory i skalki. trzy lata temu z grupa zapalencow i paroma osobami z tzw "nazwiskami" (np Krzysio Wielicki) postalnowilismy zalozyc Klub Wysokogorski, ktory powroci troszeczke z korzeniami do starych klimatow wspinania i KW. Pomimo, ze w nazwie mamy wysokogorski staramy sie zrzeszac ludzi ktorzy kochaja gory niezaleznie od ich pionu czy wysokosci. Zreszta to widac po deklaracji na naszej stronie pt "Dlaczego ten Klub?". Przy okazji jak bedziecie mieli czas i ochote to zapraszam na www.jkw.pl . Chyba nic wiecej dodac nie moge poki co. Pozdrawiam i do zobaczenia lub napisania :D.

  4. #4
    lucyna
    Guest

    Domyślnie

    Dziękuje za zaproszenie. Własnie skorzystałam. Witam się i cieszę, ze przybyłes do nas.

  5. #5
    Ekspert Roku 2008 Awatar Jabol
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Stamtąd
    Postów
    1,096

    Domyślnie

    Górski szwędacz górskiemu szwędaczowi oka nie wykole Bez obaw Witaj!
    ...jeno być niewidzialny jak Ten co mnie stworzył

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Ostatni autobus
    Przez don Enrico w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 07-01-2013, 20:14
  2. 3 dniowa trasa w bieszczady z namiotem - weekend majowy.
    Przez login_87 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 07-05-2012, 23:24
  3. Na dlugi weekend w Bieszczady?
    Przez maverick w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 27-05-2008, 21:33
  4. Kto na weekend w Bieszczady...??
    Przez Michalek1021 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 15-05-2005, 11:41
  5. ostatni mohikanie
    Przez marekm w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-04-2004, 09:29

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •