Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: IV Dni Filmowe

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar Ajgor
    Na forum od
    05.2004
    Rodem z
    jeszcze Warszawa
    Postów
    197

    Domyślnie IV Dni Filmowe

    Skończylo się. Kilka tygodni dyskusji kiedy mają się odbyć, jakie mają byc filmy i juz po. Obejrzeliśmy w sumie trzy filmy ukraińskie:
    1. Cienie zapomnianych przodków z 1964 roku - bardzo prywatna historia Iwana Mazepy
    2. Idą Kozacy z 1991 roku - bardzo propagandowa historia chyba jeszcze sprzed powstania Chmielnickiego pokazująca że Kozacy byli, są i będą a Polaki to bardzo złe i szubrawe pany.
    3. Mamay z 2003 roku - ponoć nominowa do Oscara historia, której nikt chyba do końca nie zrozumiał. Jeśli ktoś ją zrozumiał niech ją tu opisze.

    Oprócz tego były kabarety i filmowe relacje z Pomarańczowej Rewolucji komentowane przez naszego naocznego świadka Andrzeja Pawlika oraz jako przerywnik fragmenty Szwedzkiego Kucharza i manamana :) Obejrzeliśmy także fragmenty Dziejów Narodnoj Rybałki ale niestety uszkodzenie filmu nie pozwoliło się nim ucieszyć w pełni.

    Zapraszam do komentowania przez uczestników Dni. Napiszcie co warto by poprawić, co warto zmienić a co warto zostawić tak jak jest. Dziękuję w imieniu organizatorów Michałowi i Kondorowi za dostarczenie sprzętu i wszystkim za liczne przybycie i świetną zabawę.

    Gośka: Dni Filmowe były na prawdę udane. I choć jechałam na nie z pewną obawą, iż nie będą to super ciekawe filmy, i że nie uda nam się o nich pogadać, bo ludzie będę woleli imprezować, to rozwiały się one bardzo szybko. I tak sobie teraz myślę, że było w tym czasie na Górze sporo magii. Mgły spowijające doliny, dni leniwie snujące się jak dym, filmy, które oglądaliśmy w niezorumiałym dla nas języku i których świat wpełzał na chwilę do Chaty zmieniając rzeczywistość, chwile poruszenia i poczucia solidarności gdy oglądaliśmy migawki z Rewolucji Pomarańczowej, Kucharz Szwed i manamana... :))

    Kometa: Bardzo się cieszę, że tyle osób przyjechało na dni filmowe (również nowych przynajmniej dla mnie) i bardzo się cieszę, że mieliście ochotę oglądać filmy. Myślę, że impreza była super (poza łamaniem się - pozdrowienia dla ew i michała). Baaardzo dziękuję wszystkim za pomoc, ale szczególnie Igorowi, Ani i Michałowi Toberowi.
    "Bo najważniejsze to żeby być razem" :-)
    Aktualnie - relacja z Azji Środkowej: http://blog.czajka.art.pl
    http://www.otryt.bieszczady.pl
    http://www.poema.art.pl/site/sub_6820.html

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2004
    Postów
    27

    Domyślnie

    Właśnie... skończyło się... już po dniach filmowych. Myślę, że teraz w nowej Chacie co roku będą się odbywała taka impreza. Mamy już kilka pomysłów na następne dni filmowe, jeżeli chcielibyście również coś zaproponować, czekamy na pomysły.
    Przyłączam się do prośby Igora o Wasze opinie o dniach filmowych - również te krytyczne, żebyśmy mogli wprowadzać ulepszenia z każdą kolejną imprezą.
    Ja jestem zadowolaona z dni filmowych, wprawdzie nie obejrzeliśmy wszystkich filmów, które planowaliśmy, ale i nie było ich za malo, najważniejsze, że :P atmosfera była super :P i odnisłam wrażenie, że wsyscy się dobrze bawili.
    No to chyba niedługo czas pomyśleć o V Dniach Filmowych na Otrycie..
    pozdrowienia dla wszystkich :D :D

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Szlak na 3-4 dni
    Przez kondzo1983 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-04-2010, 08:18
  2. 6 dni w Biesach
    Przez desorden w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-11-2009, 07:30
  3. 4-5 dni w Bieszczadach
    Przez Olucha w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-04-2008, 22:41
  4. Bieszczady na 4-5 dni?
    Przez pes w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-09-2007, 20:42
  5. Dni filmowe?
    Przez Herka w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 26-10-2005, 18:20

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •