Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Gdzie na ryby?

  1. #1
    KrzysiekM
    Guest

    Domyślnie Gdzie na ryby?

    witam! wybieram się w bieszczady celem pochodzenia troszke po górach i zastanawiam się gdzie, na których rzekach można łowić na spnning a które tylko sztuczna mucha, gdzie można spotkac jakiegos ciekawego pstrąga a które miejsca są nie warte zatrzymania no i gdzie dokonac opłat. Pozdrawiam...

  2. #2
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie

    Spróbuj napisać na PW do PiotrekF. On jest wędkarzem.

    Pozdrawiam
    bertrand236

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2004
    Postów
    377

    Domyślnie

    KrzyśkuM - a ja się zastanawiam........ zdaje się że wędkujesz od niedawna (?)

    Pozdrawiam
    PF

  4. #4

    Domyślnie

    Hmm może wypadałoby coś poczytać...np. regualmin PZW. Pstrąg ma okres ochronny od 1 września, czy Ci się to podoba, czy nie. Myślisz, że pisząc na forum bieszczadzkim trafiłeś na frajerów, którzy mają gdzieś przepisy wędkarskie?!
    Nie pozdrawiam
    PS: Piotrek nawet jeśli jest młodym wędkarzem to go w żadnym stopniu nie usprawiedliwia w stosowaniu ELEMENTARNYCH zasad połowu ryb. Zreszta serdecznie Cię pozdrawiam!

  5. #5
    KrzysiekM
    Guest

    Domyślnie

    PiotrekF i The_End to chyba coś z wami jest nie tak Panowie bo przecież nie napisałem kiedy sie wybieram w bieszczady, bo planuje wybrać się tam dopiero w okolicach kwietnia. Spniniguje już ponad 15 lat i to że pytam o łowiska pstrągów w okresie ochronnym nie świadczy że chce je łowić w danym czasie.
    Myślisz, że pisząc na forum bieszczadzkim trafiłeś na frajerów, którzy mają gdzieś przepisy wędkarskie?!
    Wcale tak nie myślałem, choć teraz już mam przynajmniej o tobie The_End takie zdanie.

  6. #6
    KrzysiekM
    Guest

    Domyślnie

    a poza tym to cofam pytanie zawarte w temacie. zapytam bliżej sezonu choć zdaje mi sie ze najlepiej będzie dowiedziec się metodą prób i błędów, gdyż o życzliwość jak widze trudno....

  7. #7

    Domyślnie

    Kontekst Twojego postu wyraźnie świadczy, że chcesz teraz jechać! Więc się nie tłumacz. Gdybyś napisał, kiedy jedziesz to uzyskałbyś napewno wiele życzliwych podpowiedzi(tylko dlaczego to przemilczałeś?).

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2004
    Postów
    377

    Domyślnie

    KrzyśkuM , Też myślalem że chcesz teraz..... ze spiningiem ...... i mocno mnie to dziwilo . Gdzie i na co dosc wyrażnie precyzują informatory ( Wody Krainy Pstraga i Lipienia ) . Mozesz popytać o "miejscówki" lub o "najlepsze rejony" ( ten odcinek Sanu na szczeście jest jeszcze malo popularny wsród wędkarzy (pewnie sprawia to odlegly dojazd) i nie ma za dużo opisów lowisk (choc już z takimi się "spotkalem"))
    Malo tego , trzeba się "spieszyć" by móc tam samotnie polowic. Presja już tam zaczyna siegać ( 11 i 12 listopada spotkalem juz trzech "muszkarzy" )
    Pytanie cofniete więc.........

    Pozdrawiam
    PF
    ps. Ze mna zawsze jest coś nie tak (taki kismet) o wyrozumialośc więc..........

  9. #9
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiotrekF
    Ze mna zawsze jest coś nie tak
    Tylko nie przeginaj :D bezbłędnie rozpoznajesz nigdy nie widzianych obcych ludzi Uważam, że wszystko z Toba jest O.K.

    Pozdrawiam
    bertrand236

  10. #10
    KrzysiekM
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez The_End
    Gdybyś napisał, kiedy jedziesz to uzyskałbyś napewno wiele życzliwych podpowiedzi(tylko dlaczego to przemilczałeś?).
    Mysle jednak że z mojego postu i pytania gdzie wolno na spin. a gdzie tylko na muche, dosc jasno wynika, że nie jestem kłusolem bo taki się pewnie nie orientuje jakie ryby tłucze. Łowienia w okresie ochronnym nawet przez myśl mi nie przeszło a co do pytania jak już napisałem wcześniej wrócę na wiosnę. Pozdrawiam...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Najlepsze ryby w Bieszczadach
    Przez Marcin w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 20-02-2018, 23:05
  2. Gdzie na ryby na Solinie
    Przez Cimek w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 06-12-2012, 13:21
  3. Łowić ryby w Solinie
    Przez Trauma w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 17-01-2007, 16:21
  4. Ryby nad Solina
    Przez ohyda w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-07-2003, 16:22
  5. grzyby,ryby i zimne piwo
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-09-2002, 12:43

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •