Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Zdjecia OT ale ladne chyba

  1. #1
    JKW
    Guest

    Domyślnie Zdjecia OT ale ladne chyba

    Czesc. Zapraszam na glerie Dzieci Himalajow http://www.jkw.pl/galerie/cpg/thumbnails.php?album=88 wiem ze to troszke OT ale zdjecia sa na prawde ladne. A swoja droga tematyka jest na tyle ciekawa, ze moze gdzies na stronach bieszczdzkich by sie znalazlo miejsce na podobna galerie? Czy tez moze jest taka a ja nie wiedzialem?

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2004
    Postów
    377

    Domyślnie

    Tematyka ciekawa jak najbardziej . DZIECI z Bieszczad jeżeli to "dopuszczalne" to proponuje też taki temat ( zupelnie obojetne mi jak temat bedzie brzmial byle dotyczyl dzieci ) . Nasluchalem się różnych "historii" bieszczadzkich dzieci : są PORUSZAJĄCE .
    Nie wszystkie dzieci tam mają "dzieciństwo" powszechnie rozumiane (gdzie indziej rowniez ale............ ) . I nie musi to być galeria mogą być również relacje . Jeżeli "temat" nie "umrze" obiecuję nieco ......dodać

    Pozdrawiam
    PF

  3. #3
    JKW
    Guest

    Domyślnie

    Czesc.
    Cytat Zamieszczone przez PiotrekF
    Tematyka ciekawa jak najbardziej . DZIECI z Bieszczad jeżeli to "dopuszczalne" to proponuje też taki temat ( zupelnie obojetne mi jak temat bedzie brzmial byle dotyczyl dzieci ) . Nasluchalem się różnych "historii" bieszczadzkich dzieci : są PORUSZAJĄCE .
    Osobiscie nie chcialbym zeby powstala jakas sztampowa galeria wzruszajaca sie bieda. Zauwaz ze zdjecia Krzyska pomimo, ze warunki tam panujace sa wpisane w zdjecia, ujmuja temat po prostu od strony osoby malego czlowieka.

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2004
    Postów
    377

    Domyślnie

    A i ja mówiac o poruszających wcale nie mialem na mysli "wzruszania się biedą" . Ale takie czy inne warunki życia "wyciskaja" na dziecięcej buzce "coś" (nie nazwe tego bo nie potrafię celnie) . Moze maly przyklad (najprawdopodobniej niezbyt trafny) : mój synek ma do szkoly 500 m dzieci (te o których akurat myslę ) tam -15km .
    Dodam że myślalem o temacie "dzieci..." jako ich losie , zabawie , zajeciach ....

    Pozdrawiam
    PF
    ps.moje zdjecia zwykle nie przedstawiaja tego czegoś , są po prostu za przeproszeniem.......pocztówka.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczady ale po stronie Słowackiej
    Przez GSSG w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 01-04-2015, 16:19
  2. Urlop w bieszczadach - ale gdzie ?
    Przez delta1977 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 10-08-2008, 14:27
  3. Ziemia, działki - post chyba do mieszkańców Bieszczad
    Przez BastekM w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 109
    Ostatni post / autor: 12-11-2006, 08:18
  4. Kontrowersyjny chyba: kolorowy zawrót głowy
    Przez wojciech dudkiewicz w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 10-10-2005, 14:32
  5. Ale się dzieje
    Przez asiczka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-07-2003, 17:11

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •