Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: Narty w Bieszczadach

  1. #21
    Bieszczadnik Awatar tomas pablo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    pod karpacie
    Postów
    1,461

    Domyślnie Odp: Narty w Bieszczadach

    łał !!! ale żeś kolego prz.... z grubej dwururki !!! jestem pod wrażeniem !!!

  2. #22
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: Narty w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez hucu Zobacz posta
    Skoro żeś pierdoła i jazda na dwóch deskach jest dla Ciebie zbyt trudna do opanowania, rozpaczaj w samotności a nie obrażaj innych. No ale jak się człowiek nudzi (bo co tu zimą robić, skoro wszelkie formy aktywności są zbyt skomplikowane) to pierdy się w dupie lęgną i zwycięża frustracja,że inni potrafią sobie czas zorganizować.
    No to mnie rozszyfrowałeś,ległem w gruzach
    Pozdrav

  3. #23
    Bieszczadnik Awatar tomas pablo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    pod karpacie
    Postów
    1,461

    Domyślnie Odp: Narty w Bieszczadach

    no, widzisz Browar...i na co ci to było ? ..... na stare lata czas wzuć buciki , deski przypinać i ....OŚLA łączka zaprasza

  4. #24
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: Narty w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez tomas pablo Zobacz posta
    no, widzisz Browar...i na co ci to było ? ..... na stare lata czas wzuć buciki , deski przypinać i ....OŚLA łączka zaprasza
    Jak miałem kilkanaście lat jeździłem dość ostro,głównie w Bukowinie.Pewnego razu zjechałem od wyciąg,stanąłem w kolejce i chcąc nie chcąc zacząłem się rozglądać,podsłuchiwać itp,itd.Tu jakiś gówniarz drze gębę,tam chichocze niedorozwinięta laska,obok sterydowy wieś-superman opieprza inną laskę o to że mu najechała na nartę,jednym słowem krupówkowy cyrk. I nagle zaświtała mi taka myśl - co ja tu k... robię?? Pieprznąłem wtedy nartami na rzecz solowego łażenia zimą po górach,to mniej ogłupiający sport.
    Pozdrav

  5. #25
    Bieszczadnik Awatar tomas pablo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    pod karpacie
    Postów
    1,461

    Domyślnie Odp: Narty w Bieszczadach

    kurde....to ze mną było podobnie !! miałem drewniane dechy, bambusowe kijki, wiązania kandahar /kto dziś pamięta coś takiego ? / .Ale jak zaczął się ten lans na plastiki, łażenie po Krupówkach w tych ortopedycznych buciskach,od knajpy do knajpy... plunąłem na to....i też zaczęło mnie rajcować brnięcie w śniegu po cichych dolinach i pagórach

  6. #26
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Wągrowiec
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Narty w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez hucu Zobacz posta
    (bo co tu zimą robić, skoro wszelkie formy aktywności są zbyt skomplikowane) .
    hmmm a to ja jakaś dziwna jestem bo zimą robię dokładnie to samo co latem, wiosną i jesienią ) tylko w cieplejszym ubranku :)

  7. #27
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie Odp: Narty w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez tomas pablo Zobacz posta
    kurde....to ze mną było podobnie !! miałem drewniane dechy, bambusowe kijki, wiązania kandahar /kto dziś pamięta coś takiego ? / .
    Ja , ja pamiętam. Swoje stare drewniane narty rozkułem i zapięcia przeniosłem na nowocześniejsze. Do tej pory czasem używam do spacerów po lesie (w Bieszczadach też).
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

  8. #28
    Bieszczadnik Awatar bogdaneg
    Na forum od
    03.2011
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Narty w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez długi Zobacz posta
    Ja , ja pamiętam. Swoje stare drewniane narty rozkułem i zapięcia przeniosłem na nowocześniejsze. Do tej pory czasem używam do spacerów po lesie (w Bieszczadach też).
    Też pamiętam. Do wiązań kandahar miałem buty oficerki. A kijki były leszczynowe, nie bambusowe. Bo bambusy nie rosły u nas, a leszczyna tak. Pod górkę koło lasu wychodziliśmy jodełką albo bokiem, bo nie wiem czemu nikt wyciągu nie zbudował.
    Bawiliśmy się jak złoto, za free.
    Co nie znaczy, że obecnie nie używam plastikowych butów i wyciągu, najchętniej krzesełkowego.

    Chciałbym popróbować narciarstwa biegowego, sprzętu nie mam, kupować od razu nie chcę, bo nie wiem czy mi się spodoba ta zabawa.
    Gdzie takowy sprzęt pożyczyć i do jakieś lajtowej ekipy dołączyć?
    Hę?

  9. #29
    Bieszczadnik Awatar tomas pablo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    pod karpacie
    Postów
    1,461

    Domyślnie Odp: Narty w Bieszczadach

    nartki biegowe są extra !! Zapewniam cię, iż jak zrobisz pierwsze pół km. to zasmakujesz ! Jasne, zawsze narty można wypożyczyć...ja swoje kupiłem za jakieś psie pieniądze na giełdzie. A biegać można praktycznie WSZĘDZIE !!! Nie potrzeba przecież górek, wyciągów, orczyków....

  10. #30
    Bieszczadnik Awatar Mamcia DwaChmiele
    Na forum od
    04.2011
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    423

    Domyślnie Odp: Narty w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez bogdaneg Zobacz posta
    Gdzie takowy sprzęt pożyczyć i do jakieś lajtowej ekipy dołączyć?
    Polskim zagłębiem narciarstwa biegowego są Gorce - i tam bez problemu sprzęt można wypożyczyć, sądzę że przy każdym stoku. Na brak towarzystwa też nie będziesz narzekał, bo o tej porze roku więcej tam biegaczy niż piechurów.

    W bliższych okolicach - Magura Małastowska - http://www.skiparkmagura.eu/index.ph...d=81&Itemid=57

    Hihii słyszałam że ser Bazyl będzie się w niedługim czasie uczył - najpierw na zjazdówkach, potem na skitourach, a kto wie czy niesiony falą sukcesu nie zacznie śmigać na biegówkach

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pierwszy raz na narty
    Przez ciociunia0 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 15-03-2019, 20:09
  2. Narty w Komańczy
    Przez raynorq w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28-01-2004, 00:31
  3. narty w bieszczadach
    Przez windsurfer w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-01-2004, 17:14
  4. Gdzie na narty
    Przez marel w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-12-2002, 11:02

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •