Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: Bieszczadzcy sasiedzi

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar domina
    Na forum od
    11.2005
    Rodem z
    Opole
    Postów
    188

    Domyślnie

    Hej
    nie pamiętam jak Krywe, ale Serednie M. elektryczność posiada - relacja naocznego świadka :).
    pozdrawiam
    "Wariat to członek jednoosobowej mniejszości"

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar domina
    Na forum od
    11.2005
    Rodem z
    Opole
    Postów
    188

    Domyślnie

    ...przypomniałam sobie, że widziałam w Krywym lodówkę - chyba nie była na korbkę :).
    "Wariat to członek jednoosobowej mniejszości"

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie

    Jedyny urok krywgo psuja psuje masa slupow elektryczych i drotow, nie zebym tosi chcial pronda zabrac, ale dolina wyglada jak by tam jaks fabryka byla
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  4. #14
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,348

    Domyślnie

    Z.E. nie kwapi się z wymianą na kabel, niestety. Przy wichurach, oblodzeniach Tosia pierwsza traci prąd i ostatnia go odzyskuje. Ostatnio przyjechali dość szybko - na trzeci dzień, ale awarii w okolicy nie było dużo.
    Długi

  5. #15
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2004
    Postów
    377

    Domyślnie

    Mieszkańcy osad bieszczadzkich sa jacy są (osobiście uważam że są bardziej szczerzy ) . żyją obok siebie ludzie o różnych temperamentach i sklonnościach . Akurat tych co znam cechuje niezwykla tolerancja na przywary, dziwactwa i sposób bycia sasiadow (mysle że spaja ich wspólzależność ) . Niejednokrotnie dziwilem się takim czy innym "wybrykiem" i pytalem czemu ..... ? , otrzymywalem odpowiedż wzruszająco prostą i logiczną - to dobry czlowiek kiedy nie.... i żyjemy tu razem . Oczywiście zdarzają się i niecne postępki spowodowane taką czy inna pobudką (jak wszędzie) , od tego nikt się nie uwolni , i oni też żyją z takimi problemami .
    W takich chwilach nieraz zastanawialem sie : jakim ja bylbym sasiadem ? czy tez potrafilbym tak oceniać ? czy bylbym podobnie tolerancyjny ?

    Pozdrawiam PF
    ps porównując "dobrosąsiedztwo" tu gdzie teraz mieszkam , gdzie kiedyś mieszkalem (za "sasiada" mialem Puszczę N. ) i to "bieszczadzkie - wybralbym las (jednak)

  6. #16

    Domyślnie

    Dziekuje za informacje, te o opieszalosci ZE tez sa na wage zlota.

    I ja tez planuje wybrac las.

  7. #17
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2004
    Rodem z
    Julianow
    Postów
    39

    Domyślnie

    Totez my na Otrycie nie mamy pradu - co prawda nie tylko z wyboru, ale za to ZE moze nam skoczyc
    Pozdro,
    Dla wszystkich starczy miejsca (jesli tylko zechca...)

  8. #18
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez domina
    Hej
    nie pamiętam jak Krywe, ale Serednie M. elektryczność posiada - relacja naocznego świadka :).
    W SM prad jest od niecalych 2 lat.
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. #19
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie

    Jarku Liu, jeśli boisz się takich patologii sąsiedzkich, jak np. złodziejstwo (w naszym kraju niezwykle rozpowszechnione), to spróbuj zakotwiczyć w miejscowości będącej siedzibą placówki Straży Granicznej. Np. w Stuposianach lub Ustrzykach Grn.
    W strefie nadgranicznej SG ma uprawnienia policyjne, powinno to skutecznie zniechęcić miejscowych złodziejaszków i in. wykolejeńców. Pojadą na "gościnne występy", ale w swojej miejscowości nie będą zbyt aktywni.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  10. #20

    Domyślnie

    SB,

    Dziekuje za sugestie, jesli znajdzie sie jakas atrakcyjna dzialka w tamtym rejonie, to z pewnoscia znajdzie sie na liscie moich priorytetow.

    Mam dodatkowe pytanie do Ciebie (poniewaz w podpisie masz Otryt, wiec przypuszczam, ze dobrze orientujesz sie w okolicy i panujacych wokol Otrytu ukladach) - jak jest Twoja opinia o Dwerniku i Chmielu =- z punktu widzenia osiedlania sie tam?

    pzdr

    Jarek

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. studenccy przewodnicy bieszczadzcy
    Przez Maja w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-08-2001, 14:40

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •