Strona 52 z 91 PierwszyPierwszy ... 2 42 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 62 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 906

Wątek: Beda strzelac do wilków

  1. #511
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,634

    Domyślnie Odp: Beda strzelac do wilków

    tia... już mi się ściąga full wersja na torrentach. Można to znaleźć na isohunt.com Jak ktoś chce, moge to nagrać i wysłać, a ktoś to wyśle dalej itd.... Taka sugestia tylko
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  2. #512
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Beda strzelac do wilków

    Dawno mnie tak nic nie zaskoczyło jak meil, który otrzymalam z ofertą współpracy od jednego z angielskich biur podróży. Drukują katalog z przyrodniczymi wycieczkami w Bieszczady. Brytyjskie rodziny będą przyjeżdżać do nas na dwa dni tropić wilki. Już jest dość dużo chętnych na tego rodzaju wyprawy.

  3. #513
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,634

    Domyślnie Odp: Beda strzelac do wilków

    heh, na uczelni mam kumpla, "zielony", kiedyś mi proponował abym z nim pojechał tropić wilki. A ja sie pytam "kto kogo?" Z ostatnich 2 lat to zauważyłem że wilk ma w zwyczaju śledzić człowieka (przykład kiedyś Browara chyba, i Chryszczatej). BTW mięsożerca na mnie mówi hehe.
    Jeśli chodzi o tropy, to wystarczy nie iść na Caryńską, i mieć otwarte oczy i łeb spuszczony jak koń po rodeo.

    Film już mam. Jesli kto chętyny, proszę o adres na priv, nagram i wyślę. Niech płyta potem krąży... co Wy na to?
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  4. #514
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,827

    Domyślnie Odp: Beda strzelac do wilków

    ->Barnaba
    Mnie wilki nie śledziły,tylko nie kryjąc się zupełnie za mną lazły.

    ->Lucyna
    Angole przyjeżdżają i są prowadzeni za wilkami od dawna,zwłaszcza w worku.

    PS. Najlepszy film o bieszczadzkich wilkach oglądałem na Planete,właśnie z udziałem tych tropicieli.
    Pozdrav

  5. #515
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2006
    Postów
    301

    Domyślnie Odp: Beda strzelac do wilków

    Kumpel pewnie sądzi,jak wielu,ze jest panem stworzenia,a tymczasem wilk to profesor dr hab. natury i znawca uniwersytetów jej życia. Przebiegly cynik i materialista,filozof wyposazony we wszelkie narzędzia rozpoznania.Niektórzy myla go z krową,ktora ma duze racice i zostawia widoczne ślady.

  6. #516
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2007
    Rodem z
    Puddenzig
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: Beda strzelac do wilków

    W niedzielę (tj. 16. 09.) o godzinie 19:00, na kanale National Geographic będzie można zobaczyć film pt. "Człowiek wilk", to chyba o tym gościu, o którym kawałek artykułu zapodał Browar.

    Niech będą pozdrowieni ludzie o wilczych sercach.
    I o króliczych też:)
    ... Muszę iść tam, gdzie czuję się czysty (...) potrzebuję cię tak, jak wysokości, na której inaczej się oddycha.
    DEUS SIVE NATURA

  7. #517
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,634

    Domyślnie Odp: Beda strzelac do wilków

    A film nawet ciekawy. Są zdjęcia jak to wielki człowiek bawi się z wilkami (z początku jest samcem alfa!!!) potem jest wątek naszego kraju, i dalej jak facet po przerwie już nie jest samcem alfa.

    Kto będzie oglądał, albo ma ten film już obejrzanym.....
    W filmie tym facet jedzie do nas, i terenówką na blachach (NGO- powiat Gołdapski) pokazuje jakiemuś rolnikowi, że jak będzie puszczał wycie wilków z radia (głos odbijał talerzem cyfry hehe) to mu wilki już nie podejdą, i nic nie zjedzą.
    Jako że na obiektywność u mnie na uczelni nie mam co liczyć (znany prof którego nie wymienię z nazwiska, jako jedyną i świętą metodę ochrony stad przed wilkami uznaje stosowanie psów pasterskich- i żadne inne arugmenty nie są w stanie go zmusić choćby do rzeczowego komentarza- nie po to został profesorem aby tłumaczyć "matołom" swoje wyższe myśli) pytam Was. Czy wie ktoś może, jaką skuteczność ma takie odstraszanie głosem? Czy to serio się sprawdza? A może tylko do czasu i wilki przyzwyczajone do pracy w "hałasie" po pewnym czasie ignoruję dźwięki innych wilków?
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  8. #518
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,827

    Domyślnie Odp: Beda strzelac do wilków

    -> Barnaba
    Kup sobie Newsweeka i przestudiuj artykuł,warto, mimo filmu
    Pozdrav

  9. #519
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,634

    Domyślnie Odp: Beda strzelac do wilków

    faktycznie.... kupiłem gazete, pierwszy raz od bardzo dawna, na dodatek kolorową!!! Fiu fiu, no i nie żałuję...
    i tak sobie myślę.... tam człowiek sobie zyje z wilkami jak by nigdy nic... a w Stobnicy już chyba trzecie pokolenie w mikro- wolierach, separują samców od samic i jakoś nic z tego wielkiego nie wynika. Raz jak jestem to wpajają że to krwiożercze bestie, innym znowu razem wpuszczają do wolier podczas karmienia....
    Ostatnio edytowane przez Barnaba ; 15-09-2007 o 00:26
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  10. #520
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2006
    Postów
    301

    Domyślnie Odp: Beda strzelac do wilków

    Moze wilka dałoby się przestraszyć Twoim profesorem? Wystawić go (profesora).

    Niech żyją wilki!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Zaczoł się odstrzał wilków
    Przez Kuchar w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 14-10-2004, 21:01

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •