Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 48

Wątek: Artykuł w Polityce

  1. #11
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2004
    Postów
    70

    Domyślnie

    No coz do znudzenia bede sie zgadzal z Toba Grotek...
    Ale rzeczywiscie byloby fajnie zeby wypowiedzial sie ktos w "kontrze" do naszych odczuc. Zawsze to ciekawiej jak sie ludzie roznia miedzy soba;-)

    Jasio

  2. #12
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2005
    Rodem z
    Wyględów
    Postów
    35

    Domyślnie

    Jeżeli patrzeć na termin w którym wydrukowano atrykuł (środek zimy) i profil czytelnika Polityki to ok. Artykuł zyskuje kilka punktów. Jasne że fajnie ze sie ukazał w koncu bądź co bądz Polityka to poważny tygodnik. Nie zmienia to faktu, że artykuł rozmija sie troche z oczekiwaniami wielu z nas

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar Misiek
    Na forum od
    09.2004
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    34

    Domyślnie

    Grociu, widze, ze jeszcze sporo musisz nauczyc sie o mediach i ich specyfice... Tak w skrocie tylko powiem, ze mam wrazenie, ze oczekujesz tekstu sponsorowanego lub reklamy, a tu mamy do czynienia z tekstem dziennikarskim. W reklamie mialbys wszystko i w jakiej formie sobie zyczysz. Dzialania PR polegaja zupelnie na czyms innym. Tu nie masz calkowitego wplywu na to, co sie ukaze. Zreszta, nie chce mi sie o tym pisac, chetnie podyskutuje i wyjasnie w Wiezycy:)
    Moze jakies szkolenie dla czlonkow Klubu z public relations? Zachowujecie sie jak niektorzy moi Klienci, ktorzy slyszeli cos o PR, ale do konca nie wiedza po co, jak i kiedy)
    pozdr,
    exradny

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar Misiek
    Na forum od
    09.2004
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    34

    Domyślnie

    I jeszcze jedno odczucie. To chyba nasza narodowa cecha - wyszukiwanie dziury w calym. Tutaj mamy doskonaly tego przyklad. Nie wazne, ze cos wyszlo super, wazne, ze mozna byloby to zrobic inaczej (czytaj - lepiej). Szkoda...
    exr

  5. #15
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2005
    Rodem z
    Wyględów
    Postów
    35

    Domyślnie

    Wyrażam tylko moje subiektywne zdanie oparte na subiektywnych odczuciach popartych "kwiatkami" w tekscie. Jasne że nie bede tu dyskutował o PR bo sie na tym nie znam. Jednak zabrakło mi kilku rzeczy w artykule. Jednak (bez złośliwości) jeżeli jako ekspert twierdzisz że artykuł pod wzgledem PR jest ok to tylko należy sie z tego powodu cieszyć

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar Misiek
    Na forum od
    09.2004
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    34

    Domyślnie

    Spojrzmy jeszcze z jednej strony. Skoro artykul wywolal taka dyskusje to znaczy, ze warto prowadzic takie dzialania i wiele zostalo jeszcze do zrobienia :D Wszystko w swoim czasie. Jezeli Klub bedzie funkcjonowal sprawnie i wystarczy nam zapalu to bedzie dobrze
    exr

  7. #17
    vel Szymon
    Guest

    Domyślnie Polityka-Chata

    Artykuł był długo wyczekiwany, a czym wyczekiwanie dłuższe tym oczekiwania większe. Rozumiem, że większość z nas miała nadzieje na tekst promujący chatę. Prosze jednak nie zapominać, że funkcję taką spełnialby artykuł sponsorowany.
    Moje wrażenia po przeczytaniu.
    Przede wszystkim Mirek pisze o genius loci. O miejscu do którego od kilkudziesięciu lat ciągną ludzie. Ludzie troche inni niż wszyscy. Nie ciągną tam owczym pędem, bo wszyscy tak robią i tak jest trendy czy jazzy. Robią to z sobie tylko znanych powodów.
    Bardzo dobrze zatem stało się, że ktoś (Mirek) to zauważył. Ten fenomen (nie mylić z Huserlem) miejsca i ludzi. Pokazał alternatywę dla dzisiejszego sosobu życia i spędzania wolnego czasu i sądze, że taka forma artykułu bardziej skłania potencjalnych gości Chaty do jej odwiedzenia niż informacje o bazie noclegowej, cenach czy warunkach. I na koniec pragnę przypomnieć, że to co dla nas istotne czyli opis dojazdu, kolor szlaku oraz adres www znajdują się w artykule.[/i][/i]

  8. #18
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2004
    Rodem z
    Julianow
    Postów
    39

    Domyślnie Brawo dzi

    Mnie tez sie bardzo podoba sposob w jaki to ujelas! Panowie dyskutanci - zwroccie uwage na ten wpis, wazny takze i z tego powodu, ze napisany przez osobe, ktora nie jest jak reszta z nas calkiem "w srodku", w zwiazku z tym ma moze troche swierzsze spojrzenie.
    Dla wszystkich starczy miejsca (jesli tylko zechca...)

  9. #19
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2004
    Rodem z
    Warszawka
    Postów
    159

    Domyślnie I tu Cię mam Andy

    Co to ma być: "śweRZszy"? Gatju
    Klub Otrycki

  10. #20
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2004
    Postów
    70

    Domyślnie

    Brawo Jullllll. "Tuś mi brat". :D

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. W polityce nie ma sentymentów
    Przez Stały Bywalec w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 20-02-2009, 17:30
  2. Ciekawy artykuł
    Przez Basia Z. w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 24-08-2008, 19:57
  3. Artykul o wilkach
    Przez klopsik w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-01-2008, 16:14
  4. Artykuł z NG
    Przez zakapior w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-01-2005, 15:18
  5. Materiały do artykułu
    Przez asiczka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 08-09-2004, 21:54

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •