Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: Dlaczego jeżdzimy w Bieszczady

  1. #31
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,347

    Domyślnie

    Moje bąki uwielbiały budowanie wszystkiego z kamieni. Począwszy od oczywistej tamy na potoku po : kolejkę, statek kosmiczny, komputery 3 generacji z monitorami panoramicznymi, działa plazmowe. Kiedyś ktoś przeniósł jeden kamień i był płacz - stacja dysków mi zginęłaaaaa.
    Były wtedy w podobnym przedziale wiekowym. Do tego polowanie na wszelkiego rodzaju żywiznę od koników polnych po dżdżownice. Musiałem tylko uczulić, by nie brały w łapy węży. Dopiero jak nauczyły się rozpoznawać bezbłędnie padalce i zaskrońca. Co i tak nie uchroniło starszego od ukąszenia. Dobrze wiedział, że nie wolno, że to żmija i że gryzie, ale chciał sprawdzić czy się uda. Nie udało się.
    Wszelkie ostrzeżenia: nie chodź nad wodę, nie zamocz butów są zawsze "niechcący" ignorowane.
    Miłego
    Długi

  2. #32
    Bieszczadnik Awatar malo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    okolice 3-city:506908042
    Postów
    509

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yodynka
    Chociaz bez przesady- nie uwazam ze dzieciom trzeba koniecznie zapewnic atrakcje-
    Oczywiście, masz rację. Często bywa tak że my im coś chcemy zapewnić, a na końcu się okazuje że wcale ich to nie interesowało, a całkiem coś innego czego byśmy nie podejrzewali. Ja myślę że najważniejsze to samemu być dzieckiem, a wtedy i nasze dzieci będą się dobrze przy nas czuły.
    pozdrawiam
    malo :wink:

  3. #33
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Poznan
    Postów
    158

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malo
    Ja myślę że najważniejsze to samemu być dzieckiem, a wtedy i nasze dzieci będą się dobrze przy nas czuły.
    Staram się to robic i chyba nieźle mi to wychodzi, ale niestety moja kochana połówka narzeka, że ma trójkę dzieci. Wszystkim nie dogodzisz. :)

  4. #34

    Domyślnie

    zilo moze za dobrze ci to wychodzi
    a ja to tez zawsze do potokow wpadam. Z tego sie chyba nie wyrasta :)

  5. #35
    Bieszczadnik Awatar Góral
    Na forum od
    04.2006
    Rodem z
    Bielsko-Biała
    Postów
    38

    Domyślnie

    Jeszcze tylko równy miesiąc i znowu Bieszczady. Mieszkam w Beskidach i góry to moja codzienność. Wszyscy moi kumple dziwią się jak można mieszkając w górach każdy urlop spędzać w Bieszczadach. Chociaż nie, przepraszam, dwóch już się nie dziwi. Wyciągnąłem ich kiedyś ze sobą i teraz są tam częściej ode mnie. Tu gdzie mieszkam też jest pięknie ale to nie to samo. Nie czuje się tej wolności, tajemniczości. Więc cieszę się że już niedługo tam będę. Niestety jestem nałogowym telewizorowym kibicem piłkarskim a wiadomo co jest w czerwcu - właśnie się zastanawiam jak to pogodzić ale chyba góry zwyciężą. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia gdzieś na szlaku.
    Kieby gór nie było to bym se usypoł.

  6. #36
    Zbanowany
    Na forum od
    01.2011
    Rodem z
    Z pięknej krainy (Regulamin,pkt 11)
    Postów
    145

    Domyślnie Odp: Dlaczego jeżdzimy w Bieszczady

    Ja jeżdżę w Bieszczady bo są piękne

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Dlaczego kochacie Bieszczady???
    Przez Jadja w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 138
    Ostatni post / autor: 18-12-2017, 15:07
  2. Dlaczego?
    Przez WUKA w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-12-2009, 21:35
  3. Dlaczego tyle śmieci ???
    Przez jerzor w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 21-11-2005, 20:48
  4. dlaczego !?!?!?!?!?!?
    Przez G.W.I.A.Z.D.K.A. w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-07-2005, 22:23
  5. Dlaczego Tam wracamy !?
    Przez PiotrekF w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 07-02-2005, 11:23

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •