Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 52

Wątek: Ah ten Potocki

  1. #41
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Ah ten Potocki

    Cytat Zamieszczone przez Zefir Zobacz posta
    No cóż, najważniejsze - jak to próbowała mi wpoić Basia Z (zresztą nieskutecznie) - jest PR.
    Oj, kolego Zefirze - nie przekręcaj moich słów.

    Po pierwsze - w którym konkretnie miejscu napisałam, że PR jest najważniejsze (jeśli tak napisałam - proszę o cytat) ?

    Pisałam, że jest dosyć ważne przy promowaniu własnej idei, a Ty kompletnie nie umiesz tego robić.

    Poza tym - w dobrym i właściwie stosowanym PR nie ma nic nagannego, a w używaniu cudzych zdjęć / tekstów, bez wiedzy ich autora - jest.

    Bardzo dziwne, że jesteś podobno studentem dziennikarstwa, lub prawa a nie rozumiesz tej różnicy.

    Pozdrowienia

    Basia

  2. #42
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    304

    Domyślnie Odp: Ah ten Potocki

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    Oj, kolego Zefirze - nie przekręcaj moich słów.

    Po pierwsze - w którym konkretnie miejscu napisałam, że PR jest najważniejsze (jeśli tak napisałam - proszę o cytat) ?

    Pisałam, że jest dosyć ważne przy promowaniu własnej idei, a Ty kompletnie nie umiesz tego robić.

    Poza tym - w dobrym i właściwie stosowanym PR nie ma nic nagannego, a w używaniu cudzych zdjęć / tekstów, bez wiedzy ich autora - jest.

    Bardzo dziwne, że jesteś podobno studentem dziennikarstwa, lub prawa a nie rozumiesz tej różnicy.

    Pozdrowienia

    Basia
    Oj Basiu, ja właśnie widzę tą różnice. Tak się składa,że na forum PTTK dawałaś mi rady w oparciu o pewne autorytety medialne. Jak widzisz medialność nie zawsze idzie w parze z ideami i z szacunkiem do...
    Co do twoich zarzutów o brak medialności - "do owczego pędu nie zmierzam". Jeśli są osoby, które chcą pomóc -to OK, jeśli ich nie ma - zbędnej socjotechniki nie bedę stosował.
    Przynajmniej na forum.

  3. #43
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Ah ten Potocki

    Cytat Zamieszczone przez Zefir Zobacz posta
    Oj Basiu, ja właśnie widzę tą różnice. Tak się składa,że na forum PTTK dawałaś mi rady w oparciu o pewne autorytety medialne. Jak widzisz medialność nie zawsze idzie w parze z ideami i z szacunkiem do...
    A to jest jasne.
    Ale to dwie zupełnie różne rzeczy.

    B.

  4. #44
    Bieszczadnik Awatar Marcin
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Zagórz
    Postów
    1,218

    Domyślnie Odp: Ah ten Potocki

    A. Potocki, Kapliczka pamięci, Libra 2009.
    "Miałem wśród nich przyjaciół. Większość z nich przewinęła się przez moje życie i tylko nielicznych znam z opowieści. Wszyscy w jakiś szczególny sposób zapisali się we wczorajszym Bieszczadzie, współtworzyli jego niepowtarzalny koloryt. Kapliczka pamięci jest podziękowaniem za ich obecność w naszym życiu, któremu przydali wiele wzruszeń, ale także czasami zwyczajnej okazji pogadania przy piwie."
    Dobra ściąga dla przewodników, którzy masowo zatrzymują się z grupami na parkingu pod Siekierą. Mają oni czasami problem z upierdliwymi turystami, którzy jednak czasami trafiają się i pytają "kto to?"... Styl wspominkowy, trochę zaduszkowy... Taki klasyczny Potocki, czyli kto był kim w Bieszczadach.

    Ps. I Kto kiedyś nie chwalił się że znał tego lub tamtego niech pierwszy rzuci w Potockiego kamieniem.
    Ps. II "Grobowiec" Sikorki będzie na 1 listopada gotowy.

  5. #45

    Domyślnie Odp: Ah ten Potocki

    No to ja głazem bo większości nie znam.

  6. #46
    Ekspert Roku 2008 Awatar Jabol
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Stamtąd
    Postów
    1,096

    Domyślnie Odp: Ah ten Potocki

    Cytat Zamieszczone przez Marcin Zobacz posta

    Ps. I Kto kiedyś nie chwalił się że znał tego lub tamtego niech pierwszy rzuci w Potockiego kamieniem.
    normalnie nawoływanie do przestepstwa :D to ja też moge kamyk i paczke żwirku na dodatek bo nie znam chyba żadnych byłych i obecnych VIPów bieszczadzkich...
    ...jeno być niewidzialny jak Ten co mnie stworzył

  7. #47
    Bieszczadnik Awatar Marcin
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Zagórz
    Postów
    1,218

    Domyślnie Odp: Ah ten Potocki

    Panowie nie róbcie z siebie świętych... tu nie chodzi tylko o tzw zakapiorów... ja tam się kiedyś będę chwalił że żyłem w czasach JP II

  8. #48
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: Ah ten Potocki

    ...dzieci sieci... masakra... K-Pax dobrze się czujesZ?

  9. #49
    Bieszczadnik Awatar Marcin
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Zagórz
    Postów
    1,218

    Domyślnie Odp: Ah ten Potocki

    Wykładnia dla ...:
    Posłużyłem się paralelą, parabolą, przenośnią, porównaniem, przypowieścią, alegorią (wiesz tam w tym twoim buddyzmie czy innym tam takim też coś podobnego występuje). Wiesz takie pismo co to święte nazywają i tam jest taki jeden podobny do Sokratesa, Konfucjusza czy Buddy (przynajmniej wg K. Jaspersa) no wiesz ten co go Jeszua w pewnej innej książce nazwali. I on tym co sprawiedliwość chcieli za dość uczynić i wyrwać chwastkę to im taką świnie podrzucił że aż się zmieszali.
    Miałem na myśli to że...
    w wątku, w którym wszyscy rzucają przypowieściowe kamienie na A. P. należałoby się zastanowić nad tym czy rzeczywiście te kamienie mu się należą... chciałem przez tego posta przekazać również że nie należy "wieszać psów" na A. P. bo sami mamy również podobne skłonności... Jesteśmy chwalipiętami. Czyli cieszy mnie to że Bieszczady mają swojego A. P. Tzn biorę poniekąd Pana A. P w obronę.

    A jak tam twoje zdrowie ...?

    Piaskowce z Solinki... i to rozumiem.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  10. #50
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: Ah ten Potocki

    ..a dziękować dziękować... po nowemu...
    ..aha.. czyli że to jak z tym Thurmem Wielkim synem Ubla Abm Kabma co to pod Cycerowicami wieszał dywany? No to wszystko jasne... sprawdzam łączność jedynie.. a tu masz.. synapsy mają na rzeczy i nie ma co się niepokoić.. Co Ty .. w Budduźmie to nie ma nic.. Pustka jest ino.. ale to też nic...
    Ostatnio edytowane przez trzykropkiinicwiecej ; 14-10-2009 o 17:18 Powód: -->

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Skąd znam ten widoczek ?
    Przez Henek w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 1239
    Ostatni post / autor: 25-01-2024, 22:54
  2. Andrzej Potocki, Słownik biograficzny Żydów z Podkarpackiego
    Przez Marcin w dziale Bibliografia Bieszczadów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-05-2010, 16:48
  3. Wyjazd w ten weekend
    Przez Derty w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-02-2007, 10:19
  4. ehhh ten nowy design......
    Przez Barnaba w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20-07-2006, 16:34
  5. Kto pisal do Szaszki, ten...
    Przez sedona w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-10-2003, 11:50

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •