Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Kwatery ze sporym parkingiem - moze ktos poleci

  1. #1
    arrtur
    Guest

    Domyślnie Kwatery ze sporym parkingiem - moze ktos poleci

    witam
    szukam kwater ze sporym parkingiem tzn placem na co najmniej kilkanascie aut

    planuje zorganizowac spotkanie tutystow samochodowych beda to auta campingowe i busy wiec po pierwsze niezbedny jest parking na auta po drugie miejsce na konkursy sprawnosciowe itd

    w gre wchodzi pogorze i wyzej oczywiscie bez PN ale tez bez miast Lesko, UD.
    Ew moze ktos z mieszkancow wskaze miejsce z duzym placem np manewrowym czy w jakiejs bazie samochodowej
    wtedy kwatery kwaterami a ew konkursy w bardziej przystosowanym miejscu

    dzieki

  2. #2

    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    okolice Rzeszowa
    Postów
    7

    Domyślnie

    znalazłem cos takiego http://www.bieszczady.net.pl/cienprlu/ z tego co piszą to jest plac na 100 przyczep campingowych.Ale ja nie sprawdzałem,to wiecej nie mogę nic napisac.

  3. #3
    arrtur
    Guest

    Domyślnie

    znam, ale dzieki
    to przy samej obwodnicy
    tyle ze niestety to miekkie pole wiec samochody nie dosc ze moglyby poniszczyc to jeszcze w ogole wiosna moglby byc problem z zakopywaniem sie aut

    potrzebuje jeszczs emiejsca na rozegranie konkursow i takich tam

    cos wymysle
    pozdr

  4. #4
    lucyna
    Guest

    Domyślnie

    Z całym szacunkiem ale Ty organizujesz imprezę. Te zapytania musisz skierowac do jakiegoś miejscowego organizatora który może ci pomóc dając ofertę. Możemy pomagać osobom i chętnie to czynimy które chcą przyjechać w Bieszczady aby je podziwiać, odpoczywać, pomogamy im zorganizować czas i poddajemy pomysły. W tym wypadku kiedy występuje organizator nie pomogę. To jest odwalenie roboty za kogoś. Panowie Admini-Moderatorzy proszę o nie dawanie mi reprymendy. Wiem, że naruszyłam niepisany regulamin mówiący o tym, że nie piszemy o tym czego nie zrobimy. To w drodze wyjątku.

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2005
    Rodem z
    z wawy i czadów
    Postów
    23

    Domyślnie

    Spróbuj w Woli Michowej (adresy znajdziesz), tuż obok w Maniowie jest duży utwardzony plac - chyba w gestii Nadleśnictwa Komańcza.

  6. #6

    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    okolice Rzeszowa
    Postów
    7

    Domyślnie

    O widzisz arrtur ale Ci się dostało.Przecież Ty jestes organizator i niewiesz co powinieneś?Przecież Tobie nie wolno pytać się zwykłych ludzi,Ty musisz iść do lokalnego organizatora,zapłacic kasę i wszystko będzie okej.A gdybyś nie wiedział to na stronie www Lucyny która Cię tak krytykowała jest napisane ze jest przewodnikiem i pomaga nawiązać kontakty z lokalnymi usługodawcami turystyki.Więc wystarczy zapłacić i wszystko będziesz miał.Piszę to bo nie mogę patrzec na takie zachowanie gdy ktoś chce innym sposobem pozyskac informację(zresztą całkiem legalnie i to popieram) a konkurencja wyskakuje z pseudokrytyką.Nie cierpię dwulicowości,to że chcesz coś zorganizowac to nie znaczy że jesteś kimś drugiej kategori na tym forum.Uważam że trzeba piętnować takie zachowania jak Lucyny,przecież napewno informacje których nie zna wcześniej a wyczyta na forum też wykorzystuje w pracy.Pozdrawiam Leszek

  7. #7
    lucyna
    Guest

    Domyślnie

    Musze Cię Leszku rozczarować. Mam więcej zleceń niż mogę obsłużyć grup. Tak się składa, że to organizatorzy biorą pieniądze za organizację. Prowizja organizatora wynosi od min 20% wzwyż. Znam takie biura które narzycają marże do 100 %. Sory ale musze powiedzieć, że wyciągnęłes pchopne wnioski. W jednym masz rację. Rzeczywiście miejscowe biura zwróciły mi uwagę, że wykonuje na forum krecią robotre i one na tym traca. Jeżeli chodzi o informacje to chętnie ich udzielam jezeli mam pewnosc, ze nie służą one zarobkowaniu własnie. Co do strony. Nikt z forum nie dał mi zlecenia chociaż spotykam sie z ludxmi tu piszacymi i chodze z nimi w góry. Jest taka teoria psychologiczna o projrkcji. Pozdrawiam lucyna

  8. #8

    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    okolice Rzeszowa
    Postów
    7

    Domyślnie

    Teraz to już sam niewiem.Na psychologi się nie znam,na tych prowizjach tak samo.Winny tez się nie czuję,bo czytając Twoją Lucyna wypowiedź uważam że jest to atak na arrtura,związany tylko i wyłącznie z wykonywanym przez Ciebie zawodem.Arrtur się nie odzywa...,zresztą nikt sie nie odezwał.Może inni to inaczej odebrali czytając,ja odebrałem to tak jak opisałem i chciałem tutaj zaznaczyć że nie miałem na celu jakiekolwiek obrażanie Ciebie,chodziło mi tylko o ten konkretny post i tą sytuację.Uparty też nie jestem,tak więc gdybym się mylił to przepraszam.Pozdrawiam Leszek

  9. #9
    lucyna
    Guest

    Domyślnie

    Ależ nic się nie stało. Wyraziłeś tylko swoje zdanie. Podobnie jak ja. Pozdrawiam lucyna

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Góry Sowie ze sporym dodatkiem okolicznych dolin
    Przez buba w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-06-2012, 21:21
  2. Moze Ktos Chetny?
    Przez Hern w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-03-2008, 03:47
  3. [Zawóz] Kto mi poleci coś pewnego?
    Przez Zazula w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 09-09-2004, 10:22
  4. potrzebuje Ktos moze skitury??
    Przez extremarcin w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 05-12-2003, 18:00
  5. Kto mi poleci dobry i sprawdzony ośrodek w Polańczyku
    Przez Anonymous w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-06-2001, 23:08

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •