Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Praca ! ! !

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Doczu
    Ja myślę, że podforum, to może nie, ale można by "przykleić" wątek.
    Generalnie podforum raczej odpada - byłoby martwe w skali roku, temat z jednej strony jest co prawda obszerny, ale z drugiej można to ujac w kilku tematach. Kolejka jest bieszczadzka - zatem mieści to doskonale w dziale "Dyskusje o Bieszczadach". Proponuje tam załozyć wątek/wątki na temat kolejki. Co do przyklejenia to może na razie lepiej tego nie robić, aby nie faworyzować jdnego tematu względem innych. Dla jednego wazniejsza jest kolejka, dla innego kultura, etnografia, religia, etc.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  2. #12

    Domyślnie

    Witam!

    Główny Admin proponował wczoraj przyklejenie.
    A z drugiej strony dlaczego faforyzowane są "martwe" w skali roku rowery nad kulturę, etnografię, religię, etc. :)

    pozdrawiam

    J.Lupino

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lupino
    Główny Admin proponował wczoraj przyklejenie.
    A z drugiej strony dlaczego faforyzowane są "martwe" w skali roku rowery nad kulturę, etnografię, religię, etc. :)
    Admin rządzi to i Admin zrobi co chce :) Ja prywatnie natomiast nadal bede uważał przyklejenie za nieporozumienie, chyba że będzie to jeden i tylko jeden temat dotyczący kolejki w którym ujęte zostanie wszystko - ale nie jest to dobre rozwiązanie, bo nikt nie bedzie sie przekopywał przez kilkadzisiąt stron postów , które pewnie z czasem się uzbierają. A przyklejanie w jednym dziale wielu tematów z jednego zakresu żeby były zawsze na wierzchu jest troche poronione, bo nie cały czas będa one aktywne i bedą zasłaniać na pierwszy rzut oka pozostałe tematy.
    Rowerowe? :) Zgłaszałem kilka miesięcy temu to samo. Podobnie jak "Bibliografia Bieszczadów" - dział, który mógł dziś być pełny, ale przerosły go ambicje - czasem profesjonalizm zabija spontanicznosć. "Poezja i proza Bieszczadu" - kolejny chyba nie niezbędny dział zwazywszy na zawartość (off topic) i przyrost postów.
    Ale to tylko moje zdanie - generalnie: jak będzie tak bedzie dobrze :)
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  4. #14
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie

    Nie no nie ma sprawy - działów możemy naczepiać i 70, ale nie w tym kwestia.
    Chodzi tylko o to by "rowerów" nie powstało więcej.

    Co do poezji to nie do końca jestem skłonny się zgodzić :). Zerknij na ilość odsłon poszczególnych tematów - ja przyznaję się bez bicia prawie tam nie zaglądam ale jak widać jest grupa ludzi którzy jednak to robią.

    Ale nie o tym w wątku mowa. Generalnie pomysł zebrania spraw kolejki w jednym miejscu jest ciekawy z tym, że obawiam się, że nawet pasjonaci wyczerpią temat w powiedzmy 10 wątkach.
    Powstał niedawno dział - Dyskusje o Bieszczadach - gdzie jest miejsce dla miejscowych atrakcji zatem nie wydaje mi się słusznym dodawanie nowego podforum.
    Oczywiście mogę nie mieć racji więc czekam na argumenty :)
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  5. #15
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    Chodzi tylko o to by "rowerów" nie powstało więcej.
    No tak, dlatego byłem na "nie" za jednym i za drugim, czyli nie tworzyćnowego działu i nie przyklejać :)
    Cytat Zamieszczone przez admin
    Co do poezji to nie do końca jestem skłonny się zgodzić :)
    No dobra, przesadziłem. Ale tytuł tego działu ma sie nijak do zawartości.
    Cytat Zamieszczone przez admin
    obawiam się, że nawet pasjonaci wyczerpią temat w powiedzmy 10 wątkach
    Dokładnie z tego samego powodu mam zdanie j/w

    BTW: proponuje tego typu postulaty następnym razem zgłaszać na forum technicznym i tam prowadzić dyskusje. Bo za chwile dojdziemy do wniosku że "Techniczne" też trzeba wywalić bo martwe
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  6. #16

    Domyślnie

    Dobra. Rozumiem że w dziale "Dyskusje o Bieszczadach" możemy zakładać wątki kolejowe. Tylko żeby nie było tak, że zaczniemy dyskusję o nowych rozwiązaniach dymnic w parowozie a ktoś nam przeniesie wątek np. na "Oftopik"
    No tak a ten wątek miał pomóc w znalezieniu pracy i skończyło się (albo nie) na dyskusji o organizacji forum, przez propozycje modernizacji zespołu trakcyjnego. Oby tylko nie wylądowało wszystko w koszu :D

    pozdrawiam

    J. Lupino

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lupino
    Oby tylko nie wylądowało wszystko w koszu
    Proponuję ruszyć w podwójnej trakcji z kopyta i już nie robić OT, bo Admin ma ograniczoną cierpliwość ;-)
    http://www.doczu.pl

  8. #18
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lupino
    Tylko żeby nie było tak, że zaczniemy dyskusję o nowych rozwiązaniach dymnic w parowozie a ktoś nam przeniesie wątek np. na "Oftopik"
    Oczywiście że przeniesie Nowe rozwiązania dymnic w parowozach nie mają nic wspólnego z Bieszczadami, bo jak wiesz wszystkie parowozy w Bieszczadach dawno szlag trafił razem z dymnicami, nie licząc tego maciupkiego co go przytachali do Majdanu na pokaz i do wożenia lepciejszych klas nierobotniczych. Ale jak zaczniecie o starych rozwiązaniach dymnic w parowozach to powinno się uchować :)
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  9. #19
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie

    A co to są dymnice? (żeby nie było OT)
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Praca i relaks
    Przez pacman82 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-04-2013, 12:57
  2. Praca w bieszczadach
    Przez kornik1982 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 30-01-2007, 20:10
  3. Praca na wakacje
    Przez SiNka w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-05-2006, 12:37
  4. Współpraca
    Przez Asik w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-02-2006, 13:44

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •