Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Proszę o pomoc w zaplanowaniu trasy

  1. #1
    franek k.
    Guest

    Domyślnie Proszę o pomoc w zaplanowaniu trasy

    witam wszystkich

    jestem tu nowy i szukałem tematów związanych z moim pytaniem, aczkolwiek nie znalazłem : bardzo chciałbym aby ktoś pomógł mi zaplanować trasę na 3 dni z noclegami w schroniskach czy też innych noclegowniach

    1 dnia nie maiłbym wiele czasu na maszerowanie, gdyż praktycznie do 11.30 mogłby potrwać dojazd

    będę wdzięczny za wszelaką pomoc

    pozdawiam franek

  2. #2
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie

    http://forum.bieszczady.info.pl/search.php?mode=results
    Wpisz to co Cię interesuje np. Co polecacie
    Pozdrawiam
    bertrand236

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar malo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    okolice 3-city:506908042
    Postów
    509

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez franek k.
    1 dnia nie maiłbym wiele czasu na maszerowanie, gdyż praktycznie do 11.30 mogłby potrwać dojazd
    Wiesz... do zaplanowania potrzebne miejsce lądowania (nie tylko godzina), miejsce odlądowania (i pora), przybliżone preferencje - trudno tak komus czytać w myślach.
    Czyżbyś przyjeżdżał pociągiem z 3-city? Najprawdopodobniej będę też nim jechał 8/9lutego też na 3 dni (powrót12/13luty).
    pozdrawiam
    malo :wink:

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar malo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    okolice 3-city:506908042
    Postów
    509

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malo
    Wiesz... do zaplanowania potrzebne
    ...a no i najwazniejsze: skład i doświadczenie ekipy.
    pozdrawiam
    malo :wink:

  5. #5
    franek k.
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malo
    Wiesz... do zaplanowania potrzebne miejsce lądowania (nie tylko godzina), miejsce odlądowania (i pora), przybliżone preferencje - trudno tak komus czytać w myślach
    tak wiem , tylko to jest przybliżona godzina w którą mógłbym dojechać do każdej większej miejscowości biesów - aczkolwiek chciałbym zapytać o trasę , gdyż szczerze mówiąc dawno ich nie odwiedzałem i nie wiem gdzie można się udać z dość zgraną i doświadczoną ekipą (ale z małym starzem w bieszczadach) a następnie przekimać w jak najtańszym noclegu (oczywiście nie pod gołym niebem czy namiotem, bo śpiwory na to nie pozwalają)
    Cytat Zamieszczone przez malo
    Czyżbyś przyjeżdżał pociągiem z 3-city? Najprawdopodobniej będę też nim jechał 8/9lutego też na 3 dni (powrót12/13luty).
    kto wie może to ten pociąg? przyjeżdża o 8.23 do sanoka , tylko ja mam zamiar jechać troszkę wcześniej (6 luty)

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar malo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    okolice 3-city:506908042
    Postów
    509

    Domyślnie

    To akurat nie ten pociąg (napisałeś 11.30 i o tej porze właśnie przyjeżdżam do Sanoka z gdańska). Ale na 6 luty to ja nie mam szans, mogę przyjechać dopiero 9lutego tym co ww.
    Ja osobiście będę próbował skorzystać z PKS do Zatwarnicy i stamtąd ruszać dalej przez połoniny, rawki, na przysłup caryński. Schronisk po drodze jest pod dostatkiem na tej trasie (chatka puchatka, pod małą rawką, koliba - szczególy o nich masz podane na http://www.twojebieszczady.pl/schr.php .
    A mam pytanie do bywalców (jako że pierwszy raz wybieram zimą w b-dy): Czy można liczyć bez większego ryzyka na dojazd PKSem do Zatwarnicy ?

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar malo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    okolice 3-city:506908042
    Postów
    509

    Domyślnie

    ...a no i planując wyprawe dla początkujących w bieszczadach - dobrze sprawdzić wszystkie szczególy (co kogo intersuje) w pobliżu planowanej trasy. Np. wodospady, cerkiwska, itp. Bo później człowiek się w język ugryzie: Kurde, byłem blisko i nie zobaczyłem.
    pozdrawiam
    malo :wink:

  8. #8
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malo
    Np. wodospady, cerkiwska
    Cerkiewiska moga być niewidoczne . 6 luty . Chyba są przysypane . Tak sadzę.

    Pozdrawiam
    bertrand236

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar malo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    okolice 3-city:506908042
    Postów
    509

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bertrand236
    Cerkiewiska moga być niewidoczne . 6 luty . Chyba są przysypane
    No to zawsze można się przekopać przez śnieg. Jak się nie ma saperki to najlepiej idzie aluminiowym talerzem. I jeszcze rakami śnieg skruszyć jak będzie za bardzo zlodowaciały. Wypróbowałem - skuteczne. (to tak żartem)
    A poważnie - mając w pamięci cerkwiska w caryńskiem (a też inne ale B.Niskiego np na P.Surowicznych) - to raczej śnieg aż tyle tego nie zasypie.
    pozdrawiam
    malo :wink:

  10. #10
    Ekspert Roku 2008 Awatar Jabol
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Stamtąd
    Postów
    1,096

    Domyślnie

    Po pierwsze popieram kolege Malo, trochę poczytaj sobie, troche posiedź nad mapą. Odpowiedz sobie czego oczekujesz od Bieszczadów, czy namiastki leśnego życia jak za dawnych spokojnych czasów? Czy chcesz wsłuchać się w odludnych dolinach w echa ich niegdyś gwarnego życiai? Czy szukasz miejsc obfitych w żródełka chmielowej tinktury i ciekawe/mniej ciekawe znajomości? Kurka...Chłopie odbierasz sobie kawał przyjemności Planowanie wyjazdu i tras wędrówek, to tak jakbyś już teraz tam wędrował...A jak trafisz na forum na jakiegoś złośliwca, który stwierdzi że w bieszczady przyjeżdża zbyt wielu turystów? I który żeby Cie zniechęcić poda taka trasę, że pójdzie Ci w pięty?
    Więcej wiary w siebie :) Wedrowało sie kiedys bez netu z IX wydaniem "pepewuka" w kieszeni i sam ten fakt już sprawiał że przygód nie brakowało Pozdrawiam
    ...jeno być niewidzialny jak Ten co mnie stworzył

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pierwszy plecak turystyczny, proszę o pomoc. :)
    Przez gitarzystka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 27-01-2015, 11:04
  2. Proszę o radę i pomoc
    Przez Wojtus w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-06-2012, 18:25
  3. Kwiaciarnie- proszę o pomoc
    Przez stuartus w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-06-2011, 17:42
  4. Proponowana trasa - proszę o pomoc...
    Przez gibos w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-04-2011, 19:56
  5. W Bieszczady z rodzinką!? Proszę o pomoc!
    Przez kamildsan w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 16-07-2006, 12:37

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •