Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Co się dzieje w Czarnej?

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    bieszczady
    Postów
    30

    Domyślnie Co się dzieje w Czarnej?

    Czy ktoś wie o co chodzi z tym zarządzeniem? Wstyd dla Czarnej to oczywiste ale o co chodzi?

  2. #2
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie

    Jak to o co chodzi? :) Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.
    Jakiś nadgorliwy mieszkaniec zalał gminę potokiem pism (ponoć złośliwie) na które urzędnicy zamiast robić swoje muszą odpowiadać na piśmie.
    Zatem wójt wydał zarządzenie aby i ten kto ma na celu takie działanie liczył się z konsekwencjami swoich czynów.

    Owszem zarządzenie kontrowersyjne ale IMO nie pozbawione sensu.
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    bieszczady
    Postów
    30

    Domyślnie

    Właśnie widziałem dzisiaj reportaż na ten temat i dalej nie wiem o co chodzi. Mówię z pozycji mieszkańca czarnej ,bo że chodzi o uniemożliwienie zadawania pytań to jasne tylko po co wójtowi taka promocja jakiś Wąchock?
    Więcej można sie dowiedzieć na www.interwencja.interia.pl

  4. #4
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    bieszczady
    Postów
    30

    Domyślnie

    z komentarzy zamieszczanych na bieszczady.pl wynika ,że ci urzędnicy zamiast robić swoje.... "siedzą" w internecie . Myślę,że (dziś wiem więcej) każdy ma prawo do informacji a, że urzędnicy (większości gmin) nie lubią się nadwyrężać to stąd takie zarządzenie. Te 20 pytań o których mówiła pani Bartnik to wezwanie do uzupełnienia BIP-u.Chyba jasne

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar naive
    Na forum od
    09.2004
    Rodem z
    Dolina Sanu
    Postów
    544

    Domyślnie

    W przeszłości z okazji dyskusji o Czarnej byłem przeciwnikiem rozpatrywania "problemu" Urzędu Gminy w czarno-białych barwach. Jednak po omawianym tu przypadku twórczego wykorzystywania prawa przez wójta tej gminy, myśle że nie dzieje się tam najlepiej. Wójt musi zrozumieć że on i podległy mu aparat urzędniczy nie jest po to by sobie "porządzić" wyborcami, ale po to by im służyć. O ile wiem do wyborów zgłosił sie dobrowolnie więc pewnie wiedział jaka ma być jego rola. Ale jak widać szybko zapomniał. W każdej zbiorowości są ludzie dociekliwi i tacy co to ich nie wiele obchodzi. Przy takiej postawie wybrańców społeczności samorządowych tych drugich będzie co raz wiecej, ale to przypadkiem nie jest zgodne i z duchem i z literą ustawy o samorządzie gminnym. Wójt powinien sam trochę sie podciągnąć z wiedzy w dziedzinie za którą bierze pieniądze, no i jak najszybciej zmienić sobie radcę prawnego.
    Pozdrawiam
    naive

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Co się dzieje z Łopienką? [wydzielony]
    Przez Browar w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 79
    Ostatni post / autor: 31-07-2018, 23:37
  2. Dzieje się, oj dzieje...Kto nastepny?
    Przez Zefir w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-07-2008, 12:10
  3. Co się dzieje na płw. Brossa?
    Przez obywatelpp w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-06-2008, 19:14
  4. Co się dzieje z drzewem??
    Przez młode pokolenie pawlików w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 26-01-2005, 02:52
  5. Ale się dzieje
    Przez asiczka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-07-2003, 17:11

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •