Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Wodnikowe szaleństwa na Otrycie

  1. #1

    Domyślnie Wodnikowe szaleństwa na Otrycie

    Chata przetrwała najazd Wodników i ich przyjaciół na Otryt. Było świetnie. Grotku to była znakomita idea. Pojawiło się sporo osób, które na Górze były po raz pierwszy, lub po dłuższej nieobecności.
    Taka frekwencja w lutym... Chata tętniła życiem
    Myślę, że Grotku, żę spokojnie możesz zacząć myślec o organizacji następnego "desantu" na górę :D
    Gorąco pozdrawiam wszystnich wodnikowych gości i wszystkich sympatyków chaty
    Beata

  2. #2
    Laciaty
    Guest

    Domyślnie

    Zaiste impreza zorganizowana byla iscie po mistrzowsku. Bawilem sie swietnie i jezeli tylko okolicznosci pozwola to nastepnej imprezy nie omine. Jeszcze raz wszystkiego NAJ, NAJ, NAJ dla obecnych i nieobecnych wodnikow.

  3. #3
    vel Szymon
    Guest

    Domyślnie Super

    Nie mam słów jaka wspaniała impreza. Fantastyczni ludzie tworzący niepowtarzalną atmosferę. Piękne rozśpiewane wieczory. Ach jak się bawiłem. Ci, którzy nie wierzą niech spytają Beaty lub Komety, które zgodnie twierdziły, że tak radosnego vel Szymona jeszcze nie widziały.
    Pomysł ekstra..... co dalej? Barany Wagi? Jest już pomysł imprezy pt. "Lwica i Panny" :D

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Postów
    654

    Domyślnie

    Ja vel Szymona widziałem dopiero kilka razy, ale że był bardzo radosny - to potwierdzam. Nie tylko zresztą On... :) Chyba wszyscy. Pozdrawiam Was gorąco, bez względu na przynależność zodiakalną i bardzo dziękuję :)

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2004
    Rodem z
    Julianow
    Postów
    39

    Domyślnie

    No WAGI to juz od lat tradycyjnie hucznie swietuja w ostatnim tygodniu wrzesnia i nie zamierzaja tej tradycji zaniedbywac :D A baran zwykle tez niejeden sie w okolicy przewinie Tak wiec zapraszamy!!!
    Pozdro,
    a.
    Dla wszystkich starczy miejsca (jesli tylko zechca...)

  6. #6

    Domyślnie O wodnikowych gościach i urodzinach na Otrycie

    Naprawdę bardzo dopisali wodnikowi goście, którzy wytrwale docierali na górę, wbrew niesprzyjającej aurze, po wielogodzinnej podróży, brnąc w śniegu z ciężkim plecakiem - dla wielu było to pierwsze podejście na Otryt. Wszyscy dotarli w doskaonałych humorach.
    Kriss świetnie, że byłeś z nami. Ewa - jadąc z Koszalina byłaś mistrzem w kategorii 'trudna droga na Otryt'. Tomek, Iwona, Remik z Kasią, Jaś i wszyscy goście - mam nadzieję, że znowu spotkamy się przy kominku. :D
    Andy jest najbardziej konsekwentny - urodziny ZAWSZE organizuje na Otrycie (że o weselu nie wspomnę) Siła tradycji.... :)

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2004
    Postów
    61

    Domyślnie

    Dziękuję Wodnikom, dziękuję Wam wszystkim za wspaniałą imprezę i gościnę a ponieważ: nie ma złej drogi, do swej niebogi jak mawiały nasze babcie - więc wiecie już czym dla mnie stało się to miejsce i ludzie. Pozdrawiam Wszystkich gorąco.
    "Trzeba umieć iść słoneczną stroną życia"

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2005
    Rodem z
    Wyględów
    Postów
    35

    Domyślnie

    Ja róznież dziękuj wszystkim za wspaniałą zabawę, a w szczególności z przybycie w tak odległe miejsce o tak niesprzyjajacej porze roku no, ale cóż urodziłem sie akurat w lutym i tyle. Mam nadzieje, bawiliście sie świetnie. Dziekuje również szczególnie Szczepanowi za świńska przesyłke, Vel Szymonowi za jej dostarczenie oraz wszystkim innym, którzy pomogli mi w organizacji imprezy. Mam nadzieje że w przyszłym roku będzie równie wesoło.

  9. #9
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2004
    Rodem z
    Warszawka
    Postów
    159

    Domyślnie 12 znaków Zodiaku

    Cieszę się, że Wam się podobało i że było miło.
    Szymon, mamy 12 znaków Zodiaku - proponuję imprey cykliczne co miesiąc. Mamy wodników, lwicę i panny, wagi. Ja zapraszam 30 grudnia. Czy są tu jakieś inne koziorożce? A co na to byki (maj)?
    Klub Otrycki

  10. #10
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2004
    Postów
    27

    Domyślnie

    Bardzo się cieszę, że mieliśmy przyjemność gościć kilka niesamowitych, sympatycznych osób po raz pierwszy w Chacie.
    Serdeczne pozdrowienia dla Ewy i Krissa
    Remika z Kasią i Jasiem
    Tomka z Jadłodajni
    :D Mam nadzieję że będziecie do nas wracać..
    :D Hehe Fin z Borsukiem też się dobrze wpasowali.. buziaki


    Kometa

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Ustronne, romantyczne miejsce dla małżeństwa
    Przez malutka w dziale Noclegu szukam
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 17-11-2012, 08:43
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-03-2012, 15:37
  3. Granica Państwa przekraczanie zabronione
    Przez wtak w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-01-2008, 08:21
  4. I jak to zatytułować? Po prostu szaleństwo!!!!
    Przez Barnaba w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25-05-2006, 02:21
  5. I WS na Otrycie
    Przez Misiek w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 19-11-2004, 11:58

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •