Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38

Wątek: Równouprawnienie

  1. #21
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2004
    Rodem z
    Julianow
    Postów
    39

    Domyślnie

    No Dzi, teraz to mnie powaznie zaintrygowalas - bedziemy musieli o tym porozmawiac!
    Dla wszystkich starczy miejsca (jesli tylko zechca...)

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar domina
    Na forum od
    11.2005
    Rodem z
    Opole
    Postów
    188

    Domyślnie

    Muszę się włączyć do dyskusji :) .
    Panowie chcecie się zamienić rolami - bardzo proszę! Pamiętajcie, żeby przed tańcami na stole ogolić nogi...a najlepiej wydepilować :) :) :) .
    A tak serio to proponuję, żeby każdy robił to co potrafi i na co ma ochotę.
    Ja nie gotuję, ale zmywam naczynia, naprawiam swojego malucha (czasem mi się to udaje :) ), a wtym roku chodziłam po dachu i zrzucałam z kolegami śnieg - jak mus to mus. Mało jest takich prac, z którymi kobieta by sobie nie poradziła ...gdyby tylko chciała :) ...ale niech faceci myślą, że jesteśmy słabe :)
    pozdrawiam
    "Wariat to członek jednoosobowej mniejszości"

  3. #23
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2005
    Rodem z
    Wyględów
    Postów
    35

    Domyślnie

    Apropo tańców to najpierw chciałbym zobaczyć tańczące panie na stole bo bez przykładu to będzie ciezko :D Co zaś tyczy sie innych rzeczy to właśnie oto chodzi by każdy robił to do czego sie najlepiej nadaje, co najlepiej umie oraz to co sprawia mu najwiekszą przyjemność, a przy okazji jest pożyteczne. Mam wrażnie, że doszliśmy do tego punktu o który mi chodziło, a odeszliśmy od dogmatycznego pojmowania równoupośledzenia, że wszyscy powinni robuć wszystko i że każdy jak tylko chce to sobie ze wszystkim poradzi. Bo tak niestety nie :( jest

  4. #24
    ania
    Guest

    Domyślnie tańce na stole

    Grociu, domagasz się tłumacząc się niewiedzą... obejrzyj zdjęcia, przykładów Ci tam bez liku! Na stole, ławach, była nawet taka bosssska letnia imprezka z tańcami na stole pod wiatą, prawda Beatko? Ściski!

  5. #25

    Domyślnie

    Prawda Aniu!!! Ale się działo... :D
    Pozdrawiam gorąco!
    beata
    Klub Otrycki
    www.otryt.bieszczady.pl

  6. #26
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2004
    Postów
    27

    Domyślnie

    Mam wrażenie, że dyskusja powoli zaczyna być pozbawiona rąk i nóg.
    Na Otrycie, przecież jednym z najważniejszych i najpiękniejszych zjawisk jest to, że KAŻDY MOŻE BYĆ SOBĄ, więc właściwie kobieta czy mężczyzna i jakich ról się trzyma jest to kwestia indywidualna, wszyscy są potrzebni, niezależnie od tego w jaki sposób się realizują. W końcu na Otrycie liczy się WOLNOŚĆ :D
    pozdrawiam serdecznie

  7. #27

    Domyślnie

    No to Kometka nam podsumowała

  8. #28
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2004
    Rodem z
    Warszawka
    Postów
    159

    Domyślnie I chwała Bogu...

    ...bo już mnie przerażenie ogarniało jak sobie wyobraziłem te poucinane pilarką kobiece rączki (i nóżki) i te sraczkę kilkudniową po posiłku ugotowanym przeze mnie ;-)
    Klub Otrycki

  9. #29
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2004
    Rodem z
    Warszawka
    Postów
    159

    Domyślnie Julo do Dominiki

    (zmień wreszcie tę ksywkę).
    Dzida jeździła na Farmerze. Niestety nikt nie zrobił jej fotki. Ale samego Farmera będziesz mogłą zobaczyć jak tylko Igorek wstawi fotki z imprezy Marasowej.
    Klub Otrycki

  10. #30
    Bieszczadnik Awatar domina
    Na forum od
    11.2005
    Rodem z
    Opole
    Postów
    188

    Domyślnie

    (ja do twojej ksywki nic nie mam, więc bądż łaskaw zostawić moją w spokoju)
    Witam
    Czekam na te zdjęcia. Ja w tym czasie też jeżdziłam, ale na zwierzakach. Szkoda, że nikt mi nie robił zdjęć, bo z pewnością byłby to dobry materiał edukacyjny dla początkujących: "Wprowadzenie do błędologii w jeżdzie konnej, czyli krótka rozprawa o tym jak nie należy pokonywać konno przeszkód i jak nie należy igrać z grawitacją, oraz o różnych skutecznych (lub mniej) sposobach na stłuczone kości i tkanki miękkie" :).
    Mam nadzieję, że Dzida wyszła cało z rajdów na Farmerze :).
    pozdrawiam
    "Wariat to członek jednoosobowej mniejszości"

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •