Strona 1 z 4 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Wątek: Równouprawnienie

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2004
    Postów
    27

    Domyślnie

    Witam,
    Chciałabym podzielić się z Dominą (witam Cię serdecznie) i innymi dziewczynami, które mogłyby uważac, że dyskryminowaliśmy kobiety wybierając nowego Gospodarza Chaty.
    Jeżdże do Chaty od kilku dobrych lat, spędzam tam bardzo dużo czasu i wiele tam przeżyłam i mimo tego, a może właśnie z tego powodu, prawdę mówiąc (a raczej pisząc) jeszcze nie poznałam kobiety, która byłaby w stanie poradzić sobie na tym stanowisku a i wielu mężczyzn nie podołałoby, i to nawet nie obowiązkom, ale samemu życiu na Otrycie.
    Zachęcam każdą kobietę, ktora uważa, że kobiety były skreślone odgórnie, aby przyjechała do Chaty i sama zobaczyła, a najlepiej na jeden z obozów budowlanych, a potem chętnie posłucham opinii. W tym miejscu ludzie są sobą są naturalni, zachęcam do obserwacji jak się rozdzielają obowiązki....i to zupełnie samoistnie..
    Przyjedźcie, zobaczcie....jestem bardzo ciekawa...
    :) Dominiko nie piszę tego absolutnie do Ciebie, ale poruszyłaś bardzo ciekawy wątek..dzięki

    pozdrawiam serdecznie
    Kometa
    Kometa

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2004
    Rodem z
    Warszawka
    Postów
    159

    Domyślnie Babochłop na traktorze

    Były w ZSRR kobiety na traktorach i w fabrykach broni, ale to były "babochłopy". A my wolimy na Otrycie takie śliczne jak Kometka, prawda chłopaki?
    Klub Otrycki

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar domina
    Na forum od
    11.2005
    Rodem z
    Opole
    Postów
    188

    Domyślnie

    ...a ja bym chciała jeździć na traktorze :) (zawsze to coś większego niż maluch) i wcale nie czuję się jak "babochłop" ...cokolwiek miałoby to znaczyć!
    Dzięki Kometa. Naprawdę chcę zajżeć wkrótce do chatki. Chyba mnie tam nie spalą na stosie za "nawiedzony feminizm"? :) :) :)
    pozdrawiam
    domina
    "Wariat to członek jednoosobowej mniejszości"

  4. #4

    Domyślnie

    domina, wpadaj, może odpalimy jakąś dyskusję o tym, co "typowo kobiece/męskie" i babochłopach na traktorach
    przeciętna kobieta poradziłaby sobie zdecydowanie gorzej niż przeciętny facet w roli gospodarza Chaty ze względu na brak sił fizycznych, to racja.
    ale wkurzają mnie teksty o babochłopach, kobiety na traktory!!!

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2004
    Postów
    70

    Domyślnie

    Tak jest Dzi na traktur napieraj, nic sie nie boj Maszyny ciezkie sa taekie fajne i wielkie
    Ale, ale, ale o coooo chodziiii??????

  6. #6
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2004
    Postów
    27

    Domyślnie

    Dominika przyjeżdżaj, coś Ty nikt Cię nie zlinczuje, i popieram Dzidę co do dyskusji, będzie super, a traktory nie są złe
    pozdrawiam serdecznie

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar domina
    Na forum od
    11.2005
    Rodem z
    Opole
    Postów
    188

    Domyślnie

    Kometa dzięki, już się nie boję :). Dyskusja może być nie tylko ciekawa ale i niebezpieczna! Mam nadzieję, że do wojny płci wśród bieszczadników nie doprowadzi :) :) :) .
    pozdrawiam
    "Wariat to członek jednoosobowej mniejszości"

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2004
    Rodem z
    Warszawka
    Postów
    159

    Domyślnie Byłoby szkoda:-)

    Na sosie? Co ty - byłoby szkoda Ale, uważaj, jest na Otrycie paru facetów, którzy baaaardzo lubią przekonywać "nawiedzone", że "chłop potęgą jest i basta" (i mają argumenty, prawda Zombie?). A z tą jazdą na traktorze zobaczymy - może coś da się zrobić..
    Klub Otrycki

  9. #9
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2004
    Rodem z
    Warszawka
    Postów
    159

    Domyślnie Stosie

    Sorki, miało być na "stosie", nie na "sosie". A wojna płci? Hmm, mogłoby być całkiem miło (zwłaszcza przy podpisywaniu pokoju)
    Klub Otrycki

  10. #10
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2005
    Rodem z
    Wyględów
    Postów
    35

    Domyślnie

    A może by tak zrobić (scecjalnie dla feministek) na Otrycie jeden dzień pt zamiana ról faceci sprzątają gotują zmywają, zajmują łazienke na cały boży dzień, podczas gdy kobiety(czytaj zapalone feministki) budują "robią" drewno, chodzą po dachu a na koniec spożywają męskie ilości alkoholu. Ja chętnie obejme na ten dzień wachtę w kuchni, a pośiłek który przygotuje będzie proporcjonalny do osiągnięć równoupośledzonej tj równouprawnionej grupy

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •