Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Oferty na wspólną wyprawe w Bieszczady

  1. #1

    Domyślnie Oferty na wspólną wyprawe w Bieszczady

    <HTML> A może tak założyc konto ofert...czyli chetnych i doswiadczonych Bieszczadników przy pomocy którego można by powiększyc grono zakochanych w Bieszczadach ?</HTML>

  2. #2

    Domyślnie Re: Oferty na wspólną wyprawe w Bieszczady

    <HTML>Kusząca propozycja- kocham Bieszczady, ale zawsze mam problemy z doborem osób chętnych tam ze mna jechać. Wspaniale byłoby zorganizować coś wspólnie latem- taki mały zlot zapaleńców tych gór</HTML>

  3. #3

    Domyślnie Re: Oferty na wspólną wyprawe w Bieszczady

    <HTML>Wspominając o założeniu takie konta miałem na myśli własną osobę.Chodzi o to że nigdy nie byłem w Bieszczadach.Wyprawa w Bieszczady jest moim wielkim marzeniem od wielu,wielu lat.
    Ale czytałem też o osobach,które zlekceważyły sobie te "górki" i zapłaciły za swoja lekkomyślość najwyższą cenę !
    Pomyślałem sobie że mógłbym uniknąc wielu niebezpieczeństw,
    przyłączajac się do grupy lub doswiadczonego "Bieszczadnika".
    Krótko mówiąc wyprawa integracyjna dla "starych" i "nowych" miłośników Bieszczad.Ja sam niedługo będę miał 50-tkę na karku wiec myśle że dobrze
    by było uwzglednić dobór w przedziale wiekowym.

    Pozdrawiam i czekam na opinie na temat mojego pomysłu.</HTML>

  4. #4

    Domyślnie Re: Oferty na wspólną wyprawe w Bieszczady

    <HTML>Pomysl niezly. Potrzebna jednak osoba ktora by to jakos koordynowala na poczatku. Zalozenie oddzielnego forum w necie, gdzie moznaby pogadac o Bieszczadach? Niby mozna tutaj. Czekam na pomysly. Aha musza się znaleść doświadczeni Bieszczadnicy, chętni pomóc mniej doświadczonym turystom. Kto się zgłasza?</HTML>

  5. #5

    Domyślnie Re: Oferty na wspólną wyprawe w Bieszczady

    <HTML>A może poprostu zacznijmy korzystac z bieszczadzkiego czata?! Ustalmy tylko godzinę lub dzień...ewentualnie inne propozycje.
    Pozdrawiam!</HTML>

  6. #6

    Domyślnie Re: Oferty na wspólną wyprawe w Bieszczady

    <HTML>Witam !
    Postanowiłem zrobić pierwszy krok w temacie czata "Bieszczady"
    Proponuje spotkanie na czacie"Bieszczady" w poniedziałki "w samo południe"!
    Czyli o 12.00 spotykamy się (miłośnicy Bieszczad) na czacie !
    Pozdrawiam !</HTML>

  7. #7

    Domyślnie Re: Oferty na wspólną wyprawe w Bieszczady

    <HTML>drogi StasiulkuP godzina troszeczke nierealna, ato praca,a to szkola,a moze by tak jakis piatek lub sobota po 22.bardzo prosze</HTML>

  8. #8

    Domyślnie Re: Oferty na wspólną wyprawe w Bieszczady

    <HTML>Ponieważ godzina czata zaproponowana przeze mnie n.p. dla marka jest nierealna,oczywiście dostosuje sie do większości ! w związku z tym czekam na nastepne propozycje spotkania na czacie bieszczady.info( bo sa jeszcze bieszczady online).

    Pozdrawiam !</HTML>

  9. #9

    Domyślnie Re: Oferty na wspólną wyprawe w Bieszczady

    <HTML>tak zeby marek nie byl osamotniony w swojej poludniowej poniedzialkowj"niemocy"dopisuje sie takze..
    a co najlepiej?sobota, moze niedziala ok.22</HTML>

  10. #10

    Domyślnie Re: Oferty na wspólną wyprawe w Bieszczady

    <HTML>Witam!Dawno tu nie gościłam,a tu widzę genialny pomysł :) Chciałabym się przyłączyc do tej wyprawy,choc na pewno nie jako przewodnik hihi.Szczególnie by mi zależało wyrwać się przed sesja,żeby nie zgłupieć totalnie..Pozdrawiam.akby się coś kroiło,a ja bym tego nie zauważyła,dajcie znać.Papatki bieszczadzcy ludkowie:)</HTML>

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Wycieczki do Lwowa - szukam oferty / oferuję
    Przez kasiek41 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 15-04-2015, 10:30
  2. Zapraszam chętnych na wspólną wędrówkę
    Przez stasiuvino w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-10-2008, 18:48
  3. prosze o propozycje na wyprawe
    Przez Macff w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-08-2004, 18:32

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •