Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Maj w Bieszczadach

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar sofron
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Wwa Północ
    Postów
    107

    Domyślnie Re: wrrrrrrrrrrr.........

    <HTML>a jednak pewne rzeczy rzeczy się nie zmieniają...
    choroby społeczne istnieją nadal i plenią się bujnie i szeroko, a inni nadal są zabójczo uprzejmi i cierpliwi aż do bólu.
    A niektórzy straaaasznie pamiętliwi...</HTML>

  2. #12
    Jarek
    Guest

    Domyślnie Re: wyprawa

    <HTML>Witam!
    Mam poważny proble w maju mam zamiar wybrać się z ekipą w bieszczady około 10 os. Tylko tyle że nie znam żadnej trasy a to dlatego że jedziemy tam pierwszy raz. Proszę wszystkic o pomoc, byłbym bardzo wdzięczny za przesłanie ciekawych tras. Mamy w planach jedszcze przejazd kolejką wąskotorową, przeprawę na linach przez rzekę, itp.Parę noclegów pod chmuką. Lecz liczymy na noclegi pod dachem i chociaż letnią wodę (będą z nami kobiety)!!!!!
    Będę wdzięczny za dostarczone trasy!!!!!!!!!!!!!!</HTML>

  3. #13

    Domyślnie Re: wyprawa

    <HTML>Zajrzyj na stronę www.bieszczady.org
    Znajdziesz tam ośrodek stanowiący idealną bazę wypadową dla wycieczek. Jest tylko jedno niebezpieczeństwo: później będziesz chciał stale tam wracać.</HTML>

  4. #14

    Domyślnie Re: wyprawa

    <HTML>Ludzie czy ktoś był w Ustrz.Grn. u pana Leszka????????
    Nigdzie nie będziecie mieli lepiej!!!!!!!!!!!!!</HTML>

  5. #15

    Domyślnie Re: wyprawa

    Cześć,
    na forum pisałaś coś o "panu Leszku:)" czy moglabys mi cos rzec o tym?
    Szukam noclegów na weekend majowy i każda opinia jest dla mnie cenna.
    Szukam miejsca dla jednej osoby niedrogiej kwatery, lub miejsca pod namiot gdzie bylaby woda (ciepła?? choc to niekonieczne)
    Pozdrawiam,
    Filip

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar Marcin
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Zagórz
    Postów
    1,218

    Domyślnie Re: wyprawa

    Chyba nie jestem pierwsza osobą która zamiast wyrażać swoją opinie szuka tu pomocy.W bieszczadach byłem, dopiero raz i była to wycieczka grupowa.Tym razem chciałbym wybrać się tam mniejszą paczką.Szukam cennych informacji dotyczących "studenckich " schronisk i atrakcyjnych tras.Kiedyś dostałem odpowiedź jedź to zobaczysz .W ostateczności pewnie to zrobie bo nic mnie juz nie powstrzyma :) z gory dzieki .Zycze miłego przecierania szlaqw.

  7. #17

    Domyślnie Re: wyprawa we dwoje

    czy w tym mocno zdemoralizowanym i niemniej zachłanym na cywilizację interes i kasę oraz zupełnie zwierzęcym światku znajdzie się jakaś bratnia duszyczka, której słówka "miłość, kominek, romantyzm i sex" nie przerażą na tyle, że zdoła coś podpowiedzieć dwóje zakochanych i spargnionych nie tylko estetycznych ale i szaleńczo dzikich wrażeń a tak po ludzku gdzie szukać miłego przesadnie nie drogiego miejsca z dala od tłumu gdzie mozna by spędzić kilka kwietniowych dni pilne!!!!!!wyjeżdżamy 13 kwietnia buziaki dla ludzików o prawdziwych sercach hmm wzamian mogę poopowiadać cosik o ciekawych miejscach nad bałtykiem

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. majówka na Łotwie (kwiecien-maj 2013)
    Przez buba w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 12-05-2013, 21:58
  2. Cisna kwiecień - maj
    Przez neo w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-03-2013, 14:20
  3. 1 maj - dojazd do Sękowca
    Przez Piotr w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 28-04-2003, 22:31

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •