Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Maj w Bieszczadach

  1. #1

    Domyślnie Maj w Bieszczadach

    <HTML>Witam

    Wybieram sie w maju w Bieszczady. Po raz pierwszy ta pora roku. Mam pytanie do bardziej zaawansowanych i doswiadczonych Bieszczadnikow.
    - czy prywatna komunikacja samochodzikami funkcjonuje podobnie jak w wakacje?
    - czy pole namiotowe w Ustrzykach Gornych jest czynne - chodzi mi o stojace tam domki?</HTML>

  2. #2

    Domyślnie Re: Maj w Bieszczadach

    <HTML>Czesc,

    Kilka miesiecy temu za podobnie postawione pytanie zostalem zrugany przez kilku bywalcow tej strony. Ale w koncu pomogli mi za co im dziekuje. Bylem w Ustrzykach Grn. na poczatku pazdziernika, z tego co sie dowiadywalem to w maju jest podobnie. Tak naprawde to sezon w Bieszczadach zaczyna sie dlugim weekendem majowym, Ty pewnie tez wtedy. Na komunikacje PKS nie ma za bardzo co liczyc. Busy jezdza wtedy gdy im sie to oplaca. W pazdzierniku nie bylo ich za wiele (wiem o jednym ktory jezdzil na pewno - rano i wieczorem trasa Ustrzyki Grn - Wetlina i z powrotem). Raczej nalezy tak planowac wycieczki, zeby powrot wieczorem byl jak najkrotszy lub liczyc na okazje. A ta wbrew opiniom zdarza sie dosyc czesto. Dwukrotnie mili panstwo ratowali nam skore.
    Jesli chodzi o noclegi to na temat funkcjonowania pola namiotowego nic nie wiem. Nocowalismy w domach przy dyrekcji BPN, polecam. Telefony do gospodarzy dosyc czesto przewijaja sie przez te strone, poszukaj. Mam nadzieje ze troche pomoglem, jesli masz watpliwosci to pytaj. W Bieszczady warto jechac zawsze, tego jestem pewien.</HTML>

  3. #3

    Domyślnie Re: Maj w Bieszczadach

    <HTML>O tym, że warto jechać w Bieszczady to dobrze wiem. Byłem 2 razy, ale zawsze latem. Stąd te pytania. Czy pisząc o busach miałeś na myśli autobusy PKS, czy te prywatne małe busiki, które przynajmniej letnimi miesiącami stanowią główną komunikację Bieszczad.
    Wielki dzięki Krzysztof za pomoc. Pozdrawiam!
    Grzegorz</HTML>

  4. #4

    Domyślnie Re: Maj w Bieszczadach

    <HTML>O tym, że warto jechać w Bieszczady to dobrze wiem. Byłem 2 razy, ale zawsze latem. Stąd te pytania. Czy pisząc o busach miałeś na myśli autobusy PKS, czy te prywatne małe busiki, które przynajmniej letnimi miesiącami stanowią główną komunikację Bieszczad.
    Wielki dzięki Krzysztof za pomoc. Pozdrawiam!
    Grzegorz</HTML>

  5. #5

    Domyślnie Re: Maj w Bieszczadach

    <HTML>W ubiegłym roku byłam w długi weekend majowy w Bieszczadach i w tym roku też się wybieram. Z doświadczenia wiem, że na autobusy nie ma co liczyć, bo jest ich zaledwie kilka w ciągu dnia. Natomiast jeśli chodzi o busy to są o tyle o ile jest na nie zapotrzebowanie. W ubiegłym roku jeździły często, bo pogoda dopisała i turyści też. Mam nadzieję, że w tym roku będzie podobnie. Do zobaczenia na szlaku. Pozdrawiam.</HTML>

  6. #6

    Domyślnie Re: Maj w Bieszczadach

    <HTML>Dzięki za info i do zobaczenia gdzieś na połoninach.....</HTML>

  7. #7
    kasandrra
    Guest

    Domyślnie Re: Maj w Bieszczadach

    <HTML>Krzysiu
    wrrrrrrrrrrr.......</HTML>

  8. #8
    Monika
    Guest

    Domyślnie Re: Maj w Bieszczadach

    <HTML>

    Witam

    Wybieram sie w maju w Bieszczady a dokladnie w Ustrzyki Górne. Mam problem z noclegiem, poniewaz nigdzie nie moge znalezc jakiegos telefonu wiec prosze o pomoc. Jezeli ktos ma jakis telefon bylabym bardzo wdzieczna. Nie obrazilabym sie o telefon do domkow przy dyrekcji BPN. Z góry dziekuje!!!!


    Monika</HTML>

  9. #9

    Domyślnie wrrrrrrrrrrr.........

    <HTML>Tak Kasandrro?</HTML>

  10. #10

    Domyślnie Re: wrrrrrrrrrrr.........

    <HTML>Telefony do kwater w Ustrzykach Górnych
    013 461 0635
    013 461 0652
    Wołosate info - 013 461 0656</HTML>

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. majówka na Łotwie (kwiecien-maj 2013)
    Przez buba w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 12-05-2013, 22:58
  2. Cisna kwiecień - maj
    Przez neo w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-03-2013, 15:20
  3. 1 maj - dojazd do Sękowca
    Przez Piotr w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 28-04-2003, 23:31

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •