Strona 35 z 261 PierwszyPierwszy ... 25 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 45 85 135 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 2604

Wątek: Znasz Bieszczady? Detale

  1. #341
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    Doczu to chyba spac nie moze, forum non stop odpalone i na zagadki poluje :D
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. #342
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,631

    Domyślnie

    Też mam ostatnio zajęcie nocne, i jakoś pisaty się zrobiłem- może nie na forum, ale czytam często. BTW zagadka nie zgadniona! Co się z Wami dzieje?
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  3. #343
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2004
    Postów
    377

    Domyślnie

    Barnabo mnie to zdjęcie wygląda na ruiny mlyna przy ujściu Hulskiego (czy nie :) )

    Pozdrawiam PF

  4. #344
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,631

    Domyślnie

    e e! Hihihi, podoba mi się ta zabawa. Ale nie wprowadzę wskazówek "ciepło zimno" bo nie!
    Powiem Wam, że mimo że pierwszy raz bylem tam hmmm oj dawno, i wielokrotnie przechodziłem tamtędy, dopiero teraz to zauważyłem!
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  5. #345
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,631

    Domyślnie

    "Zgadywajka spryciajka!"
    Już kolejny dzień mija.... i nic. Może zapytajcie o coś co wam pomoże? Moim zdaniem w tej kwestii nic wam nie pomoże (ale mi się udała zgadywajka) więc nie podpowiadam sam z siebie, ale jak padnie jakieś pytanie.......
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  6. #346
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie

    Jeśli patrzycie czasem pod nogi, a nie tylko na góry, to na pewno wiecie gdzie to jest i co to jest :)
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  7. #347
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,631

    Domyślnie

    HERO
    Spodziewam się że jest to jakiś element, który kiedyś miał wiele wspólnego z wąskotorówką, proszę, może jednak masz jakies inne zdjecie, lub zdjęcie okolicy tegoż elementu....

    Może moja zagadka jest nieco trudna, bo sam zgłupiałem jak zobaczyłem to co stanowi Waszą zagadkę.... dlatego też dodaję podpowiedź- drugie zdjęcie.
    Jeśli ktoś lubi oglądać foto w dobrej jakości, wysłałem je na serwer: oto link 3 505KB
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  8. #348
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba
    Spodziewam się że jest to jakiś element, który kiedyś miał wiele wspólnego z wąskotorówką
    To by musiała być kolej wyjątkowo wąskotorowa, gdyż odległość między kółkami to góra 20 cm. Raczej stawiałbym na spychacz, jakiś sprzęt budowlany. A może mały czołg ?:)
    Dla ułatwienia zdjęcie najbliższej okolicy.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  9. #349
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,824

    Domyślnie

    To coś to dolna rolka prowadząca gąsienicy DET-a.A to zdjęcie schronu na Negrylowie.No cóż,na Sokolikach,Siankach,Niedźwiedzim DET jest popularniejszym stworem niż czołg :D
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Pozdrav

  10. #350
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie

    No i po zagadce :)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 09-01-2011, 16:08

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •