Strona 43 z 261 PierwszyPierwszy ... 33 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 53 93 143 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 421 do 430 z 2604

Wątek: Znasz Bieszczady? Detale

  1. #421
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2004
    Postów
    377

    Domyślnie Odp: Znasz Bieszczady? Detale

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Jezu nigdy mi na myśl nie przyszło aby w tym rejonie były ciężarówki. Tę możliwość od razu odrzuciłam. Nie mieściło mi się to w głowie. Dzisiaj się przypatrywałam Czereszence jest podobna ale nie mogłam zlokalizować brodu.
    Witam
    A dlaczego Lucyno ? :) Miejscowi mają czasem i "takie" pomysly .
    Podpowiedż damiana (o wysepce) bardzo ulatwila mi. Pododawalem sobie "dane" : San (domyślnie) + wysepka ( nie ma ich znowu tak wiele)+ przejezdny kawalek koryta = wyszlo mi Tworylne (pierwotnie "obstawialem Żwirowisko w okol. Sękowca <bród jest i przejezdne dno i żwir czyli obecność Stara uzasadniona> , ale wlaśnie majacząca górka eliminowala ten bród ). Wysepka (ta podpowiedż) i dno w ich poblirzu daly taki a nie inny bród . Damian gdyby nie podpowiedż o wysepce ............. nie domyślibym sie

    Pozdrawiam PF
    ps
    mój ulubiony sposob 'zwiedzania" ......... to wedrówka korytem rzeki (no co ?) . Od ujścia Hulskiego do mostu w m. Studenne zakaz......... park krajobrazowy........ z tego co zauważylem "miejscowych" jakby nie dotyczylo .

  2. #422
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Znasz Bieszczady? Detale

    Zlitujcie się nad biednym, chorym człowiekiem. Dajcie jakąś zagadkę, bo z nudów zwariuję.

  3. #423
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Znasz Bieszczady? Detale

    Specjalnie dla Lucyny ;-)
    1. Gdzie zrobiłem zdjęcie?
    2. Co ono przedsrawia?
    Pozdrawiam
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    bertrand236

  4. #424
    lucyna
    Guest

    Smile Odp: Znasz Bieszczady? Detale

    Dziękuję! Ciekawa zagadka tylko jak zwykle mam problem która to cerkiewka. Znam wszystkie ale mi się mieszają jeżeli chodzi o wystrój. Stawiam na Turzańsk ale tylko dlatego że jest w remoncie. Nie jestem pewna. Rozważałam też Dobrą Szlachecką. Czuję się wyróżniona ale tę zagadkę traktuję jako taką łamogłówkę dla wszystkich.
    Proszę o więcej.To bardzo ciekawy sposób spędzania wolnego czasu. Dziś będę z grupą w Morochowie i sprawdzę, czy to nie tam wykonano zdjęcie.

  5. #425
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Znasz Bieszczady? Detale

    Podałaś trzy lokalizacje i 3 x pudło. Poza tym myślalem, że chorujesz, a Ty tylko podpuszczasz nas "forumowiczów", żeby jakieś zagadki zapodać. Na razie nie podaję żadnych podpowiedzi.
    Próbujcie wszyscy, nie tylko Lucyna.
    Pozdrawiam
    bertrand236

  6. #426
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Znasz Bieszczady? Detale

    Chora jestem mam zapalenie oskrzeli i biorę antybiotyki. Wczoraj leżałam nawet w łóżku. Dzisiaj się rano dobrze czułam więc pojechałam z grupą. Fantastyczni ludzie.Wiesz, jak pięknie jest w Bieszczadach? Cudowne kolory,objechałam wokół Wysoki Dział. Byłam w muzeum w Nowosiółkach, Komańczy i sanockim skansenie. Dla takiej cudnej krainy wstałabym z grobu. Niestety teraz jest gorzej.
    3 x pudło wstyd pani przewodnik wstyd.Sam jednak musisz przyznać że jest ona trudna i oto mi chodziło. Muszę pokombinować.

  7. #427
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Znasz Bieszczady? Detale

    Lucynko!
    Piszesz: "Chora jestem mam zapalenie oskrzeli i biorę antybiotyki. Wczoraj leżałam nawet w łóżku. Dzisiaj się rano dobrze czułam więc pojechałam z grupą. "

    Nie lekceważ swojego zdrowia. To może skończyć się powaznymi komplikacjami. Nie warto ryzykować. Lepiej odleżeć.

    Piszesz: "Wiesz, jak pięknie jest w Bieszczadach? Cudowne kolory,objechałam wokół Wysoki Dział. Byłam w muzeum w Nowosiółkach, Komańczy i sanockim skansenie."

    Nie wkurzaj mnie i innych forumowiczów mieszkających z dala od Bieszczadu. Serca nie masz, czy co? ;-)

    Piszesz:"3 x pudło wstyd pani przewodnik wstyd."

    Bez przesady. To, że Pani przewodnik, to musi kazdą deskę rozpoznać. Nie wydaje mi się. Teraz będzie podpowiedź. W to miejsce swoich klientów chyba/napewno/ nie prowadzisz.
    Pozdrawiam
    bertrand236

  8. #428
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,824

    Domyślnie Odp: Znasz Bieszczady? Detale

    -> Lucyna
    To może spróbujesz przynajmniej zlokalizować "mój" widoczek??
    http://forum.bieszczady.info.pl/show...?t=2718&page=9
    Pozdrav

  9. #429
    Bieszczadnik Awatar iza
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    okolice Gdańska
    Postów
    710

    Domyślnie Odp: Znasz Bieszczady? Detale

    strzelam do zagodki Bertranda : Baligrod

  10. #430
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Znasz Bieszczady? Detale

    Pudło
    Pozdrawiam
    bertrand236

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 6 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 6 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 09-01-2011, 16:08

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •