Schodki mnie naprowadziły. Żałuję, że nie zbobrowałem tej piwniczki![]()
Aby była pełna jasność- Prełuki![]()
Schodki mnie naprowadziły. Żałuję, że nie zbobrowałem tej piwniczki![]()
Aby była pełna jasność- Prełuki![]()
Takie cuda znajdują się po drugiej stronie potoku Kołodzialnego. Na mapie z 1936 jest tam kilka domów zaznaczonych. Od polany przy Osławie wychodzi droga na Las Bukowinka. Punktem orientacyjnym jest ambona. Ta piwniczka dobrze się trzyma.
Dobrego strażnika ma.
Poprzednio użyłem niewłaściwego słowa - "bobrować" - człek się całe życie uczy![]()
Gdzie znajduje się taka "zakazana" łazienka?:
detal26.jpg
Podpowiedź: hotele górskie i pensjonaty o podwyższonym standardzie nie wchodzą w grę![]()
"Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski
hm..... baza w Łopience może?
Hm...a może Otryt i Chata Socjologa, tam jest taka wypasiona łazienka z wodą źródlaną:)
Otryt.jpg
Uśmiech bez mrugania okiem, naprawdę tak wygodnie urządzonej łazienki, w żadnych pensjonatach nie miałam. Z miejscem na miskę, obok ciuszki się nie pomoczą, ręcznik po ręką i co tam jeszcze komu potrzeba można porozstawiać na półkach, półeczkach i ławkach;-) I jeszcze zieleń dokoła. Tylko ten zakaz taki trochę rygorystyczny;-)
Tabliczki też jakoś nie pamiętam;-)
Ostatnio edytowane przez maciejka ; 17-10-2012 o 22:06 Powód: dopisek
Też nie jest to Otryt, miejsce znacznie bliżej a nawet całkiem blisko cywilizacji, a zakaz ustawiony został przez BdPN:
detal27.jpg
"Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski
Czy aby nie jest ona, ta tabliczka w UG? Przy Campingu...
Pozdrawiam
bertrand236
nie wiem gdzie to jest, ale stawiam na Wołosate.
Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)