Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Czy w Bieszczdach org. się obozy wakacyjne dla dorosłych?

  1. #1
    evva
    Guest

    Domyślnie Czy w Bieszczdach org. się obozy wakacyjne dla dorosłych?

    Witam wszystkich,

    Z łezką w oku wspominam moje wyjazdy w Bieszczady w czasach licealnych. Czasem były to obozy młodzieżowe, a czasem wyjazdy w małej grupie. Mieliśmy świetnego przewodnika/opiekuna, który nieźle nas przeganiał po bezdrożach.

    Teraz jestem już za stara na obóz (28 lat).

    I tu moje pytanie: czy organizuje się coś takiego w Bieszczadach dla ludzi dorosłych?
    Nie chodzi mi o wczasy, leżenie do góry brzuchem i jakieś spacerki po okolicy, tylko bardziej coś w stylu obozu wędrownego lub ewentualnie zakwaterowanie w jednym miejscu, z dużym naciskiem na kontakt z naturą na co dzień.

    Obozów młodzieżowych jest do wyboru do koloru. Prawdę mówiąc mogłabym również sama sobie zorganizować taki wyjazd z mężem i znajomymi... ale mi się marzy coś innego... Chciałabym w wakacje zostawić na 2 tygodnie pracę, rodzinę i powędrować trochę z plecakiem.

    Czy ktoś organizuje coś takiego???

  2. #2
    lucyna
    Guest

    Domyślnie

    Tak są organizowane. Kilka ośrodków ma bardzo ciekawe programy. Także miejscowi tour operatorzy przygotowuą jednodniowe eskapady.

  3. #3
    evva
    Guest

    Domyślnie

    A gdzie mam szukać? W internecie się nie dokopałam. Masz może jakieś namiary?

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Poznan
    Postów
    158

    Domyślnie

    28 lat i uważa się za dorosłą , moim zdaniem nie ma niczego lepszego niż włóczęga w grupie "niezorganizowanej". Już samo planowanie i organizacja wyprawy wprowadza w odpowiedni nastrój, a jak się coś nie uda na miejscu ( pogoda, brak miejsca w schronisku) to można poimprowizować. To forum, jak sie zorientujesz, jest kopalnią wiedzy na temat Bieszczadów i to wiedzy z pierwszej ręki. Wiadomości są sprawdzone na własnej skórze. Poszperaj, a jestem pewien, że bez problemu zaplanujesz sobię trasę na dwa tygodnie - własnymi szlakami. Tylko zebrać ekipę.Pozdrawiam.

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Lech Rybienik
    Na forum od
    06.2004
    Rodem z
    Przemyśl/Warszawa
    Postów
    225

    Domyślnie

    Witaj.
    Nasz klub turystyczny organizauje właśnie różniste wyjazdy wędrowne dla studentów, i tych , którzy wciąż młodzi studia już skończyli.
    Szczegóły www.akt.waw.pl
    Lech

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Połoniny dla dorosłego i atrakcje dla 8-latki
    Przez andreo_b w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-06-2012, 19:51
  2. Czy w Biesach da się zniknąć?!
    Przez Marcowy w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 29-05-2005, 23:06
  3. Dyżury wakacyjne w Dwerniku aktualne !
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-07-2002, 21:38

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •