Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: ja chcę mieć domek

  1. #1
    qbba77
    Guest

    Domyślnie ja chcę mieć domek

    witam wszystkich, pierwszy raz jestem dziś na forum i mam nadzieję, że ktoś mi pomoże, szukam jakiejś milutkiej chatki z kawałkiem ziemi, bardzo bym chcial zamieszkać w Bieszczadach, może ktoś wie gdzie szukać................. ja nie mam pojęcia dodam tylko, że nie nie mam zbyt dużo kasy proszę wszystkich o pomoc................
    zdesperowany Mieszczuch

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar domina
    Na forum od
    11.2005
    Rodem z
    Opole
    Postów
    188

    Domyślnie

    W "Bieszczadach praktycznych" - są tam jakieś informacje o nieruchomościach, które sprzedaje gmina. O zawartości nic nie mogę powiedzieć, bo nie przeglądałam tego tematu.
    ...a może kupiłbyś kawłek ziemi, a domek postawił własnymi siłami :). Takie rzeczy leczą z mieszczuchizmu :).
    pozdrawiam
    "Wariat to członek jednoosobowej mniejszości"

  3. #3
    qbba77
    Guest

    Domyślnie :)

    dziękuję za info. zapoznam się z tą stroną:) .................... co do stawiania domku, przerażają mnie formalności.... błeeeeee
    pozdrawiam

  4. #4
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,348

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qbba77
    przerażają mnie formalności.... błeeeeee
    Taaak. Odrolnienie, wytyczenie, odtworzenie granic, opłata urbanistyczna, decyzja o warunkach zabudowy, projekty, uzgadnianie, pozwolenia, budowa , odbiory....Straszne
    Zostań w Toruniu.
    A te setki nowych obiektów w Bieszczadach to budują krasnoludy.
    Długi

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Postów
    654

    Domyślnie

    A może mi ktos wytłumaczyć, co robi ten wątek w tym miejscu???

  6. #6
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2004
    Rodem z
    Julianow
    Postów
    39

    Domyślnie

    No wiesz Kriss: Chata, domek, Bieszczady, budowa... i tak juz poszlo
    Dla wszystkich starczy miejsca (jesli tylko zechca...)

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Postów
    654

    Domyślnie

    Aha :)

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2004
    Postów
    27

    Domyślnie

    Jeżeli naprawdę chcesz kupić ziemię i domek w Bieszczadach, to szukanie w internecie to tylko lekkiie rozeznanie. Jedż w Bieszczady, rozejrzyj sie najpierw w jakiej okolicy chcesz mieć ziemię, a potem Urząd Gminy albo podpytać ludzi, niestety nikt nie wybierze za Ciebie, a Bieszczady jednak są spore,.
    Aha i Urzędy Gminy są o tyle dobre, że aktualnie zdarzają sie możliwości kupienia od nich ziemii, po przystępnej cenie (oczywiście zalezy co dla kogo stanowi taką cenę)
    pozdrawiam serdecznie

  9. #9
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2004
    Rodem z
    Warszawka
    Postów
    159

    Domyślnie Ziemia, potem domek

    Ja radziłbym Ci zdecydowanie pojechać, rozejrzeć się, pogadać z ludźmi i ... kupić ziemię BEZ domku. A domek postawisz sobie taki, jaki będziesz chciał i mógł. Znam parę domków postawionych w Bieszczadach za małą kasę.
    Klub Otrycki

  10. #10

    Na forum od
    10.2005
    Rodem z
    chicago
    Postów
    11

    Domyślnie ziemia..chata w bieszczadach

    Wiitam serdecznie, jezeli Cie interesuja jakies info na ten temat tudziez sugestie jak sie za to zabrac akurat w bieszczadach napisz na moja skrzynke,moze cos bede mogla podpowiedziec jako ze mieszkalam tam 4 latka i zycie w tej cudnej krainie nie jest mi obce :))),zreszta sama szukalam miejsca odpowiedniego dla siebie..lepiej zaczac od rzeczywiscie od ziemi a chatka pozniej jaka juz sobie wymarzysz ..ale wiem ze lasy panstwowe wyprzedawaly jeszcze niedawno lesniczowki,musialbys sie zorientowac jak spr ma sie na dzien dzisiejszy....jesli chodzi o sama ziemia zalezy jaka okolica cie interesuje,czy dzialka w samym sercu bieszczadow czy otulina...nie jest to wszystko takie proste wbrew pozorom... mimo tego ze region slabo zagospodarowany , wiadomo ze trzeba wziasc poprawke na to ze ogrom terenow nalezy albo do parku albo do lasow panstwowych,albo do gmin pole do manewru sie bardzo przez to zmniejszylo ..i ano dobrze i nie dobrze :)...sa dzialki ale albo nie sa budowlankami a przeksztalcenie nie jest takie proste..albo sa budowlane ale jak dla mnie slono juz teraz sie za nie placi...ja czesto zaluje ze nie urodzilam sie 15 lat wczesniej kiedy ziemie w bieszczadach mozna bylo kupic za grosze,a wtedy malo sie kto tym interesowal..co do samego stawiania chalupy sa sposoby zeby zrobic to jak najmniejszym kosztem np kupno starej drewnienej chaty w dobrym stanie,przeniesienie,zlozenie,remont i jest..moi znajomi tak robili i tanszym o wiele kosztem i maja cudna chateczke ktora bedzie sluzyc lataa... jesli chodzi o kase to unia daje sporo mozliwoscu do wykorzystania zalezy na co sie nastawiasz i czemu ta chalupka Twoja wymarzona mialaby sluzyc,czy czysto prywatna czy jakas dzialalnosc a region sprzyja bardzo uzyskaniu pieniedzy z uni..wiadomo zeeby urzeczywistnic te marzenia trzxeba przejsc nie mala batalie z machina biurokratyczna ale gra jest warta swieczki jezeli czujesz ze tam jest Twoje miejsce a dla chcacego nie ma nic trudnego.:)..sluze rada,i kontaktami...ble ble jak chcesz pogadac w tym temacie napisz do mnie... pozdrawiam serdecznie
    ps.juz nie przesadzajmy ze w Bieszczadach powstaja setki budynkow hehe,poza tym dobrze ze piszesz o tym bo wiadomo ze net niczego nie zalatwi ale zawsze sie moze ktos odezwac kto wie ,zna i moze podac jakies kontakty gdzie szukac,z kim rozmawiac juz na miejscu...pozdrawiam

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Chcę jechać w najblizszy weekend, czy ktoś chętny?
    Przez kathleen w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-11-2007, 18:48
  2. Lasy chcą wziąć parki narodowe
    Przez vm2301 w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 05-06-2007, 12:51
  3. Bieszczady chcę poznać i pokochać...
    Przez wędrowniczka w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-06-2007, 20:29
  4. Chcę poznać Bieszczady
    Przez krynia w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 04-09-2006, 11:15
  5. Też chcę - pytanie od nie do końca sprawnego
    Przez tomap w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 14-09-2005, 15:39

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •