Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: W maju śnieg? Błoto?

  1. #11

    Na forum od
    04.2006
    Rodem z
    Piaseczno
    Postów
    7

    Domyślnie odp

    hej
    ciesze sie ze sierpien to dobry wybor.. trasy juz mamy.. ;-) moze je troszeczke zmodyfikujemy ale nie duzo.. przybedziemy pewnie na 10-15 sierpien.. dam znac oczywiscie.. ;-) pozdrawiam i do zobaczenia z kimkolwiek z was ;-)
    yo!anna

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar WALDI
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    z pięknej krainy
    Postów
    220

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yo!anna
    przybedziemy pewnie na 10-15 sierpien.. dam znac oczywiscie.
    Jak dużą grupą będziecie jechać? Trzymamy Ciebie za słowo.Jak dasz znać to napewno na trasie się gdzieś miniemy.(przed wilkami ochronimy)

  3. #13

    Na forum od
    04.2006
    Rodem z
    Piaseczno
    Postów
    7

    Domyślnie ;-D

    Cytat Zamieszczone przez WALDI
    Jak dużą grupą będziecie jechać? Trzymamy Ciebie za słowo.Jak dasz znać to napewno na trasie się gdzieś miniemy.(przed wilkami ochronimy)
    hej,
    nie wiem ile osob ale przypuszczalnie 2-6 ;-) to nie taka prosta wycieczka ;-) poza tym nie lubie tlumow..
    widze ze teraz to nawet jakbym chciala to sie nie moge wycofac.. i bardzo dobrze!.. na pewno dam znac i milo bedzie jak sie nie tylko miniemy ale przejedziemy kawalek razem ;-) w koncu miec za przewodnikow mieszkanów bieszczadów to całkiem fajna opcja..
    pozdrawiam,
    yo!anna

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar WALDI
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    z pięknej krainy
    Postów
    220

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yo!anna
    "]nie wiem ile osob ale przypuszczalnie 2-6 Wink to nie taka prosta wycieczka Wink poza tym nie lubie tlumow..
    Ja też w tłumie jeździć nie lubię.Większość tras zaliczam sam.No ale kto by za takim "wariatem" nadążył.Od czasu do czasu zbieramy się w malutki peleton i wspólnie podziwiamy to co po drodze mijamy.Jazda w grupie, która wiezie ze sobą spory bagaż jest niebezpieczna gdyż manewry rowerem są utrudnione. Jednakże gdy się jedzie wolno zawsze jest możliwość wyhamowania lub ominięcie przeszkody. Zgadza się że to nie jest taka lekka wycieczka to co planujecie. To jest raczej wyprawa i to dla tych mocniejszych.Każdego roku spotykam na trasach cyklistów którzy z sakwami "wkręcają" się w Bieszczady.W zeszłym roku czterech cyklistów z Łodzi obiuczonych sakwami,mijałem na podjeździe w Czarnej.Każdy jechał swoim tempem,a dwóch nawet szło popychając rowery. Widziałem jak z zazdrością patrzyli na moją kolarkę,która jakoś lekko posuwała się po tym 6-cio km podjeździe.Jak w sierpniu będziecie to na pewno ten podjazd będziecie zaliczać na drodze do Lutowisk.Najważniejsze nie załamywać się gdy przyjdzie zniechęcenie i traktować to jak pewna starsza pani którą spotkałem na trasie. Szła obok roweru śpiewając sobie jakąś piosenkę.Jakoś miło i przyjemnie mi się wtedy zrobiło.Sam nie wiem czemu.

    Cytat Zamieszczone przez yo!anna
    w koncu miec za przewodnikow mieszkanów bieszczadów to całkiem fajna opcja..
    Tak do końca to nie należy obcym wierzyć bo mogą wyprowadzić w pole.
    Ale przed tymmama Cię już na pewno przestrzegała. :P

  5. #15
    mikaelus
    Guest

    Domyślnie

    Czy ktoś zna jakieś prognozy na majówkę, bo z tego co widziałem w weekend ma padać - pytanie co potem? :/

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar malo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    okolice 3-city:506908042
    Postów
    509

    Domyślnie

    Ja preferuję prognozę pogody ze strony ICM Uniw.Warsz:
    http://weather.icm.edu.pl/
    To szczegółowa prognoza na 48 godz w przód, i myślę że wybieganie w dalszy horyzont czasowy to już po prostu wróżenie z fusów.

  7. #17

    Na forum od
    04.2006
    Rodem z
    Piaseczno
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: ;-D

    hej!.. witam ponownie.. słowo się rzekło.. to już nie maj a sierpień.. bede 12-15 (czyli króciutko) tam u was z trzema lub czterema osobami.. w sumie dni na jezdzenie nie za duzo ale pewnie objedziemy jezioro solińskie i zrobimy jakąś wypasioną traskę w okolicach lutowisk.. trzech kolegów bedzie dzien wczesniej to pewnie po okolicach ustrzyk dolnych (tam mamy nocleg) pojezdza.. jak wrocimy to napisze jak mi sie widzą bieszczady..
    pozdrowery..

  8. #18
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: W maju śnieg? Błoto?

    Masę turystów jest w Bieszczadach Wysokich. Góry Sanocko-Turczańskie i Pogórze Przemyskie są w większości puste. Tutaj nawet gdy niektóre fragmenty szlaku rowerowego są błotniste to możesz korygować trasy. Zielony Rower wydał mapę szlaków rowerowych która pomoże wybrać Ci warianty

  9. #19

    Na forum od
    04.2006
    Rodem z
    Piaseczno
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: W maju śnieg? Błoto?

    Cytat Zamieszczone przez lucyna
    Masę turystów jest w Bieszczadach Wysokich. Góry Sanocko-Turczańskie i Pogórze Przemyskie są w większości puste. Tutaj nawet gdy niektóre fragmenty szlaku rowerowego są błotniste to możesz korygować trasy. Zielony Rower wydał mapę szlaków rowerowych która pomoże wybrać Ci warianty
    pani z kwaterki mówiła że w bieszczadach pusto ;-)

  10. #20
    Bieszczadnik Awatar WALDI
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    z pięknej krainy
    Postów
    220

    Domyślnie Odp: W maju śnieg? Błoto?

    W maju śnieg i błoto,a w sierpniu tylko błoto.Niestety przez ostatnie dni troszkę polało i zapuszczanie się w las grozi(nie powiem kalectwem) ale kontuzją dla mniej wprawnych.Najlepiej wybierać bruki no i szczątkowy asfalt.Jest tego trochę w rejonie gdzie przebywać będziecie.Pisałem zresztą wcześniej o tym.
    powodzenia na trasach i jak naj mniej kapci

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Czerwiec w Bieszczadach. Deszcz, grad, błoto i mgła
    Przez Pyra.57 w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 08-07-2008, 22:57
  2. Namiot w maju?
    Przez GOSIA-IZA w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 30-05-2007, 10:16
  3. Zima 1979 roku. Śnieg przestał padać. Idziemy kupić chleb.
    Przez Jaromir w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-02-2004, 09:12
  4. Pierwszy śnieg
    Przez asiczka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 06-11-2002, 11:13

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •