Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Ukraińska wyprawa latem.... są chętni?

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie

    No na razie list nie robię, bo to nie ma sensu. Póki co zbieram luźne deklaracje.
    Będzie bliżej wyjazdu (myślę, że w okolicach lipca) to ponownie będę się kontaktował z chętnymi, i wówczas będę oczekiwał już jakiś konkretniejszych deklaracji.
    Cytat Zamieszczone przez Ezechiel
    Dojazd, koszta, jedzenie ...
    Koszta myślę zamkną się w kwocie ok 100-130$ czyli raczej nie powinny przekroczyć 400 PLN, w tym dojazdy, wyżywienie, noclegi raczej pod namiotem, choć we Lwowie trzeba będzie poszukac jakiejś kwaterki.
    http://www.doczu.pl

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar KKKrzychoo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    265

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Doczu
    choć we Lwowie trzeba będzie poszukac jakiejś kwaterki.
    Myślę że to da sie załatwić. Mam tam dobrego przyjaciela.
    Cytat Zamieszczone przez Doczu
    myślę, że w okolicach lipca) to ponownie będę się kontaktował z chętnymi
    A może mały wypadzik w Biesy żeby się (ci chetni którzy się nieznają) poznać i sprawdzić?

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KKKrzychoo
    Myślę że to da sie załatwić. Mam tam dobrego przyjaciela.
    No to byłoby sympatycznie.
    Cytat Zamieszczone przez KKKrzychoo
    A może mały wypadzik w Biesy żeby się (ci chetni którzy się nieznają) poznać i sprawdzić?
    Ja nie dam rady, wiec jakby co to bezemnie. Jeśli pojadę w Bieszczad, to zupełnie spontanicznie, i pewnie decyzja zapadnie w ostatniej chwili.
    http://www.doczu.pl

  4. #14
    brzydal
    Guest

    Domyślnie 7-15 sierpnia wybiera sie ktos?

    od 7 do 15 mam urlop wtedy i tylko w tedy wiecz moje pytanie: czy ktoś w tym czasie wybiera sie w biesy?
    Zabiorę sie chetnie... nowe znajomości to coś co bardzo lubię!
    proszę o info na prv :
    brzydal@poczta.fm

  5. #15
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2006
    Rodem z
    Poznań/Szczecin
    Postów
    713

    Domyślnie Świdowiec, Okula, Czarna Cisa

    Cytat Zamieszczone przez Doczu
    Ja podepnę się pod temat, żeby nie tworzyć nowego wątku.
    Jesienią (I Poł. września) planuję wyjazd w Czarnohorę na ok 7-8 dni, połaczoną ze zwiedzaniem Lwowa. Jeśli więc ktoś byłby chetny, zapraszam.
    Wyjście z Dzembroni i koniec na Howerli lub jak czas pozwoli zaliczenie Świdowca.
    Witam serdecznie. Debiutuję tutaj na forum, ale pozwolę sobie napisać dwa słowa. Rozumiem Doczu, że planujesz 7-8 na cały wyjazd, to wtedy faktycznie może być ciut mało czasu na Czarnohorę i Świdowiec, chyba że się sprężycie. Przejście Czarnohory tą trasą to 3 lajtowe dni lub, jeżeli ktoś chce tylko "zaliczyć" to można w dwa dni, ale nie ma takiego połączenia, żeby zacząć z samego rana z Dzembroni gdy będziecie jechali ze Lwowa.

    Mam nadzieję że nieśmiertelny pociąg 21:38 do Czerniowiec nadal kursuje, wtedy macie szansę być około 12 w Dzembroni, zakładając przejazd Kołomyja - Worochta osobówką a potem czymś czterokołowym

    A Świdowiec polecam, jest wspaniały, warto(przy dysponowaniu czasem oczywiście) zakończyć wędrówkę po Świdowcu na Przełęczy Okula (na pograniczu Świdowiec - Czarna), jest tam zachowane w zadowalającym stanie dawne schronisko polskie. Oczywiście nieczynne. Potem na przykład zejść do źródeł Czarnej Cisy, oraz jakąś godzinkę w dół jest klimatowa Stacja Geograficzna Uniwerku z Kijowa, zaznaczona na mapkach DIMAPU - nie powinno być tam problemu z rozbiciem namiotu i skorzystaniem z bani w piwnicy(oczywiście brak prądu). W czerwcu 2005 spotkaliśmy tam grupę studentów z Kijowa, mieli miesięczne praktyki, zaprowiantowanie 2 razy w tygodniu. Jeżeli tam zawitasz, pociągnij szefa za język odnośnie wielkiej powodzi około 7 lat temu, a pokaże Tobie poziom w dolinie, do której sięgała rieczka. Nie mogłem uwierzyć!!!

    Później przy odrobinie szczęścia można załapać Urala aż do miejscowości Czarna Cisa lub nawet do Jasini...

    Życzę miłej wyprawy!
    "There is no such thing like too much snow" - Doug Coombs

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Petefijalkowski
    Witam serdecznie. Debiutuję tutaj na forum, ale pozwolę sobie napisać dwa słowa.
    Witam również. Debiut bardzo udany.
    Dzieki za cenne informacje. Świdowiec chyba jednak sobie odpuścimy, aby nie gonić się w Czarnohorze i zwiedzić na spokojnie Lwów.
    Jeszcze raz dzięki za info.
    http://www.doczu.pl

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie

    rzeklejam info z innego forum, na którym się udzielam.
    Kod:
    No tak - mamy czerwiec, więc zgodnie z zapowiedzią przypominam się o wypadzie w Czarnohorę.
    Planuję zacząć w Dzembroni, skończyć w Jasinii lub Worochcie. Będzie też jeden dzień (nie wiem czy na początku, czy na końcu wyjazdu) na zwiedzanie Lwowa.
    Termin wyjazdu - I połowa września (1 lub 4 września ze wskazaniem na pierwszy dzień)
    Czas - 7-8 dni z czego sama Czarnohora to max 3-4 dni
    Środki transportu - pociągi *
    Chętnych proszę o kontakt na doczu@interia.pl lub GG 72285
    Bardzo proszę, aby zgłaszały się osoby, które wiedzą że pojadą na pewno ! Ci którzy "może" pojadą, niech się wstrzymają do czasu aż będą pewni.
    Teraz sprawa tej * 
    Otóż niewykluczone, że pojedzie samochodem mój dobry kolega. Wówczas będą w samochodzie 2 lub 3 wolne miejsca (Ford Mondeo Combi, diesel, pali ok 6L/100km). Oczywiście jesli ktoś będzie się chciał zabrać, nie ma problemu. Zasady sa takie - partycypacja w kosztach paliwa, oraz ewentualnych opłat za parkingi, łapówek dla celników itp. czyli wszystkich kosztów jakie poniesie kierowca. Dzielimy wszystko na równe cześci. Nawet mandaty. Myślę, że tu sprawa jest jasna. Jako pasażerowie preferowane będą osoby z woj. śląskiego ze względu na łatwość dojazdu.
    Plusy sa takie, że planujemy jeszcze będąc samochodem, zahaczyć o Chocim, Kamieniec Podolski, i w miarę możliwości inne ciekawe miejscowości.
    W sytuacji, gdyby było więcej chetnych, a kolega jechałby samochodem, to umówilibyśmy się np. w Dzembroni z osobami, które dojechałyby pociągem i z Dżembroni wyruszamy razem. Jeśli kumpel nie pojedzie problem rozwiązuje się sam.
    Jeśli są pytania - proszę pisać. W miarę możliwości odpowiem.
    http://www.doczu.pl

  8. #18
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2005
    Postów
    35

    Domyślnie

    spójrzcie na post"Ukraina Podole, Połoniny Hryniawskie JK

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Wyprawa - szukam chętnych
    Przez sznurra w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 09-04-2015, 16:47
  2. Impreza ukraińska w Gdansku
    Przez Szaszka w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-11-2004, 16:09
  3. Wyprawa w bieszczady- szukam chętnych
    Przez barty8 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-08-2004, 14:11
  4. Chętni ludzie odezwijcie się!!!
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 07-05-2002, 14:41

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •