Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: maaaaaaj

  1. #31

    Domyślnie Re: maaaaaaj

    Nasze Bieszczady!!!
    Ludziska, to dotych którzy kochają Bieszczady! Nie damy obcym Bieszczad swych!! Kupujmy co sie da i jak sie da! Organizujmy akcje na rzecz wolnych Bieszczad. Wystawmy skarbonki na szlakach, dworcach, placach, chodnikach!

  2. #32

    Domyślnie Re: maaaaaaj

    Cze Mlodzi Niewyzyci...
    Chcialem Was poinformowac, ze niedlugo przyjezdza do mnie moja Pani zza wielkiej wody, wiec postanowilismy ze dla nas maj = Bieszczady. Co prawda jeszcze tam nie bylismy, ale mnoostwo i slyszelismy i widzielismy o nich. Mamy zamiar zabukowac siem w Zatwarnicy (albo pobliza) - a z tego co mowia mapy bedzie w co wnikac :) Pomozcie nam sie zaaklimatyzowac i poradzcie - tak na sam poczontek - lepiej sie zatrzymywac w jakis super drogich hotelach, czy dac zarobic tubylcom? aha! i co byscie zaproponowali w zwiazku z noclegami w Zatwarnicy? Aha nr 2! Powiedzcie, czy jestesmy chytrzy ze chcemy tam uderzyc po tym natloku Pierwszego Wielkiego Wolnego Tygodnia Maja? Cz tylko nam sie wydaje ze bedzie mniej plecakowiczoow?
    Mam nadzieje ze wyrosniemy dla Was na mlodych, nowych, zdrowych, zakochanych w Bieszczadach :)

    Pozrdroowka :)

  3. #33
    Bieszczadnik Awatar marekm
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    934

    Domyślnie Re: maaaaaaj

    Slawko, sorry ale jak tak podchodzisz do tematu , to może powinnieneś wybrać się gdzieś inndziej !!! "Plecakowicze " w Bieszczadach jeszcze nigdy i nikomu nie przeszkadzali a tu .......!!!!!!
    Owocnego myślenia, pozdroowka.
    pozdroowka
    marekm

  4. #34

    Domyślnie Re: maaaaaaj

    Przepraszam, jezeli kogos urazilem... Moze zle siem wyrazilem, nie mam nic przeciwko ludziom "z plecakami" :) chodzilo mi tylko i wylacznie o wolne miejscoowki do zanocowania. Sorki za zamieszanie :P
    Jezeli spotkacie takiego goscia w bialym szmacianym kapeluszu, z broodkom na rowerze - to zapytajcie siem czy to ja... Na przeprosiny postawie kazdemu pierwszemu piwsko :) A bede tam napewno w srodku maja - obiecuje ze nic mi nie bedzie przeszkadzalo... nic a nic!
    Pozdroowka!

  5. #35

    Domyślnie Re: maaaaaaj

    Przepraszam, jezeli kogos urazilem... Moze zle siem wyrazilem, nie mam nic przeciwko ludziom "z plecakami" :) chodzilo mi tylko i wylacznie o wolne miejscoowki do zanocowania. Sorki za zamieszanie :P
    Jezeli spotkacie takiego goscia w bialym szmacianym kapeluszu, z broodkom na rowerze - to zapytajcie siem czy to ja... Na przeprosiny postawie kazdemu pierwszemu piwsko :) A bede tam napewno w srodku maja - obiecuje ze nic mi nie bedzie przeszkadzalo... nic a nic!
    Pozdroowka!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •