Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Ostrzeżenie przed "Hotelem Górskim" w Ustrzykach G

  1. #1
    matiq
    Guest

    Domyślnie Ostrzeżenie przed "Hotelem Górskim" w Ustrzykach G

    byłem tam na weekendzie majowym. przyjechaliśmy tam w nocy to po podróży można by się troche zagrzać. wchodzimy do naszego pokoju i szok... lodówa. w pokoju było tak zimno, że na następny dzień otwieraliśmy okna, bo na dworze było cieplej niż w środku. ponad to reklamują się, że mają basen, mają owszem, ale woda zimniejsza niż w sanie. może inaczej jest w domkach, nie wiem nie sprawdzałem. ma 3 zalety: w miare dobre jedzenie, miła obsługa na stołówce i pokój rekreacyjny z bilardem i pingpongiem. także jeżeli ktoś by chciał się tam wybrać to najwyżej domki.[/i]

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    W domkach nie ma basenow wogole ;p Ogrzewania rowniez :D
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. #3
    matiq
    Guest

    Domyślnie ostrzeżenie przed "Hotelem Górskim" w Ustrzykach G

    basen jest w hotelu w piwnicy takze ciezko go nagrzac

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie

    ale tak sobie mysle... ze to juz Twoja wina... po prostu zle wybrales hotel... skoro chiałes mieć basen to może powinienes był jechac w troszke inne miejsce... hihihi

    Pozdrowki

    Ps. Dzis znow piateczek i znow toszke wolnego bedzie... szkoda ze nie az tyle co ostatnio... ale lepsze to niz nic

    Pozdrawiam
    KaHa
    i do zobaczenia gdzies na szlaku :-D

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar iza
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    okolice Gdańska
    Postów
    710

    Domyślnie

    Kaha a powiedz gdzie powien jechać ? .................. a może w Bieszczadach to można tylko bez basenu ?

  6. #6
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie

    jakbym miała jechać tam gdzie jest basen-to moze lepiej w tatry...?? moze tylko ja jestem taka niedorobiona, ze jak sobie jade w górki to po to zeby sobie po nich polazic, pokontmeplowac widoczki, byc w miejscu jaknajbardziej cichym i spokojnym, a nie siedziec w tlumie i pluskac sie w basenie....

    na szczescie i tak mnie nikt nie zmieni

    Pozdrawiam
    KaHa
    i do zobaczenia gdzies na szlaku :-D

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar iza
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    okolice Gdańska
    Postów
    710

    Domyślnie

    Kaha napisała:
    to po to zeby sobie po nich polazic, pokontmeplowac widoczki, byc w miejscu jaknajbardziej cichym i spokojnym,

    .......o to zupełnie jak ja , ,,,,,,a ja też taka jestem że po tych kontemplacjach lubie sobie
    w basenie posiedzieć i zakwasy rozmoczyć .
    Wspomne iż tłumów na basenie w gorskim jakoś jeszcze nie spotkałam ,
    Może też mam jakieś ograniczone myślenie, a może w Tatrach nie bywam ................
    to zasadniczo nie wiem jakie oni tam mają te baseny .
    A może nawet bardzo żle że nie spie na sianie , ani w namiocie ,,........ ba nawet nie biorę kwatery w której nie mam swojej łazienki , może lepiej wybiorę sie no ............. no do Tunezji na ten przykład bo w Bieszczady to przecież mi chyba nie wypada .
    Tak sobie wnioskuje że w Bieszczady to pojade jak mi odbije , przestane sie myć spać będę pod drzewem .............. no może znajde sobie jakąś kwaterę tak do 15 zł
    bo przecież luksus to w Bieszczadach - ech nie wypada .

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie

    a dlaczego wkladasz w moje usta to czego ja nigdy nie powiedzialam?? czy za kazdym razem jak ja cos powiem to znaczy ze to jest zle?? ja akurat tez z reguly biore kwatere, nie musi byc ona z lukszusami, ale nie moze to byc tez zatechla dziura... sorki, ale nie bede wiecej z Toba rozmawiac... skoro i tak wszytsko to co ja powiem to i tak zle...

    Wybacz i zycze milego wekendu


    Ps. Do zobaczenia na szlaku

  9. #9
    matiq
    Guest

    Domyślnie

    KAJA ale jezeli sie reklamuja ze maja basen to chyba powinien byc do uzytku a nie po to zeby był. ja tez jezdze w gorki po to zeby po nich połazic a nie zeby sie pluskac w basenie. a szczegolnie w bieszczady bo az szkoda tam byc i nie chodzic nie? bo sa piekne i spokojne a takie gory najbardziej mi sie podobaja. a tobie

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar KKKrzychoo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    265

    Domyślnie

    Jak ja byłem w Górskim raz z ludźmi chcacymi mieć luksusy to basenu nie było wogóle a żarcie było podłe (śniadania). Amatorom basenów polecam Bystre koło Baligrodu. Tam jest kryty basen w ośrodku Zelmera, a obok zaraz odkryty w ośrodku Wisanu. Lae to nie lepiej jechac nad solinę??

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. "Wysłowienie Niewysłowionego", czyli Bieszczady i Metafizyka
    Przez Aragorn w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-09-2012, 20:39
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-08-2010, 09:00
  3. Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 11-05-2009, 03:43
  4. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-11-2008, 10:42
  5. Byl ktos "przed chwila" pod namiotem?
    Przez krysp w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 05-09-2005, 20:35

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •