Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Czy ktoś zna knajpę w Dwerniku ?

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Czy ktoś zna knajpę w Dwerniku ?

    Wykwalifikowanym bieszczadnikom polecam knajpę w Dwerniku, przy trasie Dwernik - Nasiczne. Pozornie jest to klasyczna mordownia, ale tylko pozornie. Jednak aby przekonać się, że to tylko pozory, trzeba przejść wcześniej co najmniej kilkanaście km o suchym pysku. Potem siada się w ciemnym kącie, zamawia po 2 piwa/twarz (jest to bezwzględne minimum minimorum) i ... podwójne pierożki. Bez żartów, są naprawdę smaczne. Świat staje się piękniejszy, zapominamy o zmęczeniu.
    Potem wybór: allbo dalej w drogę (kierunki: Brzegi Grn., Zatwarnica, Dwerniczek, Chmiel), albo kontynuacja konsumpcji.
    Jako wstępną propozycję podaję pomysł, aby dyskutanci z tej listy spotkalli się właśnie w knajpie w Dwerniku, określonego dnia i godziny. Może być kilka takich terminów, w końcu jeździmy w Bieszczady w różnych miesiącach. Osobiście wybieram się tam we wrześniu (pierwsze 3 tygodnie września). Stawiam pierwsze piwo.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  2. #2

    Domyślnie Re: Czy ktoś zna knajpę w Dwerniku ?

    Powszechnie znana jest stara Siekierezada... w Dwerniku jeszcze nie witałam, co mam nadzieję nadrobić. No ale cóż, młoda jeszcze jestem i mam kupę (heh mam nadzieję..) czasu.
    O matko, do wakacji jeszcze tyle czasu.. połaziłoby się po Bieszczadach..

  3. #3

    Domyślnie Re: Czy ktoś zna knajpę w Dwerniku ?

    Knajpa w dwerniku? Nie znam.
    Jeśli ktoś stawia piwo to jest jakaś motywacja żeby poznać.:)

  4. #4

    Domyślnie Re: Czy ktoś zna knajpę w Dwerniku ?

    Zacne miejsce. Piwo mniej niż 3 zł. ...albo może 3. Pierożki bardzo dobre i tanie. Polecam. Ok. 5 km od knajpki w kierunku Brzegi Górne fantastyczny wodospad (po lewej strony od drogi). Może Niagara to nie jest, ale można w tym miejscu nawet popływać (pod prąd). Atrakcja przeznaczona raczej dla morsów.

  5. #5

    Domyślnie Re: Czy ktoś zna knajpę w Dwerniku ?

    BARDZO DOBRZE ZNAM TEN BAR, KTORY NIE WIEM CZY WIESZ NOSI NAZWE ZEZOWATA STENKA, W GWARZE TURYSTYCZNEJ...ALE FAJNA KNAJPA...MOZE BEDE TAM W MAJU 01.05.2002-....PA

  6. #6
    krz
    Guest

    Domyślnie Re: Czy ktoś zna knajpę w Dwerniku ?

    Pewnie bede w Dwerniku we wrzesniu wiec moge umowic sie w tej knajpie - znam ja chociaz nic tam nie pilem ani nie jadlem - wole blaszaka na skrzyzowaniu. Jesli sprawa aktualna to daj znac na moj e-mail gdzies tak w polowie sierpnia. No i czy beda dziewczyny? Bo ja jestem sam.

  7. #7

    Domyślnie Re: Czy ktoś zna knajpę w Dwerniku ?

    slychaj nie mam sprawy podaj tylko termin i juz sie robi .widze ,ze nalezysz do nie luicznych ktozy czaja klimat"anielskich gor "(bieszczad).masz racje ta knajpa wyglada narawe na mordownie.jest tylko jeden minus czsami jest zamknieta.
    p.s."do zobaczenia na szlaku bracie!i pamietaj,ze starszym pania z parasolkami na szlaku mowimy:"dzendobry",a nie "czesc"(to zszacunku dla...)"
    p.s."czsami bywam na turystyce (czat na onet.pl)pseldonim hedwig"
    m

  8. #8

    Domyślnie Re: Czy ktoś zna knajpę w Dwerniku ?

    Jasna sprawa, miejsce godne odwiedzin, i znajomych można spotkać, stracić kilka groszy w czasie rozliczeń z barmanką (dla wtajemniczonych Stenka) a potem podrałować jakieś 25 min w zależności od stanu zatankowania, do Dwernika "na beleczkę" i tam polecam "kiperka" x 5 lub 6 a potem tzw. "wolne loty" .... a jakie powstają plany !!! ho,ho !!! Pozdrawiam wszystkich stałych bywalców "beleczki" !!!!
    Przemek

  9. #9
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Re: Czy ktoś zna knajpę w Dwerniku ?

    Do "Krz".
    Słuchaj, w tej liście uczestniczą wspaniałe niewiasty (Klechuncia, Kasandra, Szaszka i in.) Może One dadzą się zaprosić na piwo ?
    Trzeba poprosić Admina o ich adresy e-mail i wysłać Im jakieś wirtualne kwiaty. Rewanż może być też wirtualny, albo i niekoniecznie.
    Ale na mój aktywny udział w podrywie to nie licz. Jestem już raczej starszy jegomość (chociaż drałuję po Bieszczadach jak student, a piwo to piję nawet lepiej), poza tym żona wysyła ze mną w charakterze przyzwoitki swojego brata (szwagra), aby mnie pilnował.
    Taki los. Ale co się w przeszłości wyszumiałem, to moje i nikt mi tego nie odbierze. Pamiętaj: nie żeń się przed 30-tką !
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  10. #10

    Domyślnie Re: Czy ktoś zna knajpę w Dwerniku ?

    Wracając do tematu Dwernika okazuje się, że jest to bardzo znane miejsce...(to do Przemka), gdzie króluje miss Pyszniakowa itd. i tak wszyscy tam wrócimy..
    a do Ciebie Stały Bywalcze- nie załamuj się, może być różnie.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Zaufane, sprawdzone gospodarstwo w Libuchorze, zna ktoś ?
    Przez hakuna13 w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 11-05-2011, 09:34
  2. Czy ktoś go tu zna
    Przez joorg w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 09-03-2009, 17:44
  3. czy ktoś zna język włoski??
    Przez buba w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-09-2008, 15:29
  4. Czy ktoś potrzebuje?
    Przez WUKA w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-08-2007, 23:28
  5. Bieszczadzkie rzeźby. Czy ktoś zna kogoś, kto je robi?
    Przez naimad86 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 05-02-2006, 15:12

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •