Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43

Wątek: TERAZ JA, TERAZ JA!!! czyli moje szllajanie się po Biesach!

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,628

    Domyślnie

    Dzień Ostatni!

    Wstałem z Wojtkiem o 5:30. Namiot pokrywała warstwa lodu/szronu, namiot był siwy i sztywny. Na zewnątrz zimno, szybko złożyłem budowlę, spakowałem się. W chwili czekania na PKS mycie zębów na przytstanku :) - to takie naturalne hehe. W PKS tak bardzo bujało że ciężko było dozować bimberek. Moje owieczki (czarne też) zostawiłem w PKS, pożegnałem się w Wojtkiem i pojechałem z Bertrandem montować jego wymyślne urządzenie kulinarne. Nie powiem gdzie - bo po co- tam gdzie kimałem pierwszą noc. Potem jeszcze chwila na łażenie w celu szukania wodospadu, którego nie znaleźliśmy- ale i tak było pięknie.
    Jeszcze tylko kawka u pana Jacka (chyba) w Polańczyku, pierogi w Sanoku, no i Rzeszów. Spotkałem się z Agatą, która już nie wyglądała jak dziewczyna lasu po przejściach. Ot zgrabna, zadbana- kto by pomyślał że taka ona sobie siedziała w ...
    W PKP wsiadłem o 19:06, i o 6 rano byłem w Poznaniu.
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,628

    Domyślnie

    Zdjecia będą jak będą!!!
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar KKKrzychoo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    265

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba
    po paliwo (to do picia
    Cytat Zamieszczone przez Barnaba
    Ledwo otworzyłem piwo
    Cytat Zamieszczone przez Barnaba
    Chwila rozmowy i już odkryłem nowe zastosowanie pudełka do filmu foto- Świetnie nadaje się do "dozowania" mojego wysoko procentowego bimberku.
    Cytat Zamieszczone przez Barnaba
    Wieczór..... kanapki.... bimberk..... jedyna na świecie herbata, ....
    Cytat Zamieszczone przez Barnaba
    kupno piwa naraziła moją cierpliwość na duuużą próbę. W końcu wyruszyliśmy na Łopiennik
    Cytat Zamieszczone przez Barnaba
    Na Łopienniku było średnio, ot uwaliliśmy się na trawie, popijaliśmy piwo
    Cytat Zamieszczone przez Barnaba
    stwierdziłem że skoro oni są z koła przewodników, to ja wolę chodzić bez przewodnika:)
    Pewnie przewodnicy nie pili.....

    Sorry że spytam... gdzie zgubiłeś wątrobę? Będę w czerwcu w Biesach to moge poszukać..... Jak wygladały góry przez grzeczność nie spytam.... Napewno były zamglone i kołysało jak przy 10 na morzu....

  4. #14
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Poznan
    Postów
    158

    Domyślnie

    Wierzę, że Barnaba dawkował C2H5OH roztropnie i osłonowo łykał sylimarol :) , więc jego wątroba nie ucierpiała. Jakby co załatwię przeszczep od motocyklisty

  5. #15
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,628

    Domyślnie

    Tak się składa że mogę dużo.... Nie przypominam sobie żebyśmy razem wychylili kielicha tak więc nie rozumiem pytania o wątrobę czy o zamglone bieszczady... Kieliszek tu czy piwko tam mógłby zaszkodzić jeśli chciałbym iść długo i ciężko, ale takie spacerki.... Sam w piciu nie widzę nic złego, co innego z upijaniem się.

    Pewnie przewodnicy nie pili.
    Mylisz się, walały się puszki. W dobrym tonie jest nie liczyć innym.Niezależnie od tego pijany do domu trafi, a dziewczę z którym miałem okazję rozmawiać chyba by nie trafiła- tak z rozmowy wywnioskowałem. Mniejsza o to- ich sprawa.

    Twoje cytaty są tendencyjne, co chciałeś przez to osiągnąć? Chciałeś zrobić ze mnie pijaka ? Udało Ci się, co dalej? Dalsze polemiki nt picia, pijaństwa i czego tylko z tym związanego proszę na priv gdyż alkohol nie był celem mojej wędrówki i dlatego nie powinien tematem tego wątku.

    Czy uważasz że te nieostrości na zdjęciu są spowodowane wypiciem piwa?
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  6. #16
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie

    KKKrzychoo
    Nie do wiary A Ty co, guwernantka
    Pozdrav

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar KKKrzychoo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    265

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba
    Twoje cytaty są tendencyjne, co chciałeś przez to osiągnąć? Chciałeś zrobić ze mnie pijaka ?
    Sorry nie to był mój zamysł a jedynie spostrzeżenie, że w twojej opowieści temat ten zajmuje dość ważne miejsce... a chyba nie to miałeś na celu opowiadając nam o swojej wyprawie. Jeżeli mi rzuciło się to w oczy to może innym też. Pomyśl sam czy nie brzmi to kiepsko. Co do alkoholizmu to wierzę że nie było tego aż tak duzo (wręcz może nawet mniej niż wygląda). gdybyś tylko tankował to bys pewnie nie dał rady rankiem wywlec się w góry... Przepraszam jeśli uraziłem. Czasem bywam za zgryźliwy.

    Cytat Zamieszczone przez Browar
    KKKrzychoo
    Nie do wiary A Ty co, guwernantka
    No nie..... dobre pifko wieczorkiem w dobrym towarzystwie zawsze jest mile widziane. Moja intencja było jedynie że w biesach nie jest ono najwazniejsze


    Pozdrwaiam panowie i na zgodę proponuje.... Żywczyka lub cos pokrewnego przy najbliższym spotkaniu w Bieszczadach.

  8. #18
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,628

    Domyślnie

    w czwartek WRACAM :) możemy się zgadać:)
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  9. #19
    Bieszczadnik Awatar KKKrzychoo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    265

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba
    Czy uważasz że te nieostrości na zdjęciu są spowodowane wypiciem piwa?
    Nie piwo ale ewentualnie zła kompozycja, błąd lub szczególny zamysł. Ostrość skupiło ci na krzakach na pierwszym planie przez co drzewa z tyłu były nieostre. Jeżlei to był aparat cyfrowy to należało zmienic tryb pracy na pejzaże. Jeżli Analog to dać dłuzszy czas naświetlania. No chyba że miałobyc tak jak jest :) Góry w tle i tak zostaną za mgłą... chyba chmury były nisko...

  10. #20
    Bieszczadnik Awatar KKKrzychoo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    265

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba
    w czwartek WRACAM możemy się zgadać
    Zazdraczę ci ale ja narazie nie moge. Relany dla mnie będzie dopiero czerwiec. Ale odezwę się jakby co to sie może zgadamy

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Teraz ja, czyli moje wejście w nowy rok...
    Przez Barnaba w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-01-2006, 21:13
  2. Warto teraz w biesy?
    Przez j w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 09-04-2005, 08:07
  3. Teraz, to już na pewno nie zgadniecie :)
    Przez T.B. w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16-07-2003, 12:59
  4. Teraz Lato
    Przez sofron w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-11-2002, 19:34
  5. To teraz, dla odmiany, zagadka literacka
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 17-10-2002, 14:39

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •