Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Smolnik tablica

  1. #1
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Smolnik tablica

    w smolniku pod cerkwia dostrzeglam cos co malo nie powalilo mnie na ziemie.. :( stoi sobie taka tablica na ktorej ktos napisal ze na lakach od cerwki pod san chca zbudowac domki wypoczynkowe caloroczne, korty tenisowe, tory saneczkowe, trasy narciarskie , wogole zalac czesc doliny zeby tam lowic ryby czy plywac lodka... znajomi ktorzy rozbili sie nas sanem zostali popedzeni przez mysliwych , lesnikow i parkowcow- i akurat w tym momencie slusznie bo rozbili sie na polu dokamiania zwierzyny... jak budowa takiego kompeksu ma sie do ochrony zwierzyny, bliskiego parku, terenow kola lowieckiego????? namiot ponoc ploszy zwierzyne- moze i fakt, ale przebudowanie calej doliny nie??? chcialam zniszczyc ta tablice, utopic w sanie, zakopac czy pociac na szmaty, ale czy to by cokolwiek zmienilo? nocowalam przypadkiem z dala od tego miejsca wiec tablica nadal stoi spotkany przez znajomych lesnik mowil ze do tej budowy pewnie nie dojdzie... ale ja sie boje... moze ktos z was cos o tym wie? chcialam jeszcze napisac ze czuje sie z siebie dumna ze udalo mi sie sformulowac tego posta bez uzycia brzydkich slow

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie

    Niestety to co stanowiło o wyższości Bieszczadów nad Tatrami odchodzi do historii, mam jedynie nadzieję, że powoli.

    Turystyka rozwija się, nie chodzi bynajmniej tylko o nasz kraj. rzesze turystów zaczynają się nudzić "pięknymi" kurortami i tzw. adventure holidays stają się coraz bardziej popularne.

    Przygodach tej ciżby jednak nie wiąże się ze spartańskimi warunkami biwakowania, czy też ograniczenia do podglądania natury tak by jej nie szkodzić. Pociąga za sobą niestety totalną zabudowę, organizacje infrastruktury i zapewnienie tej szarańczy rozrywek, coby ubłocone w trakcie crossu jakąś 400 konną machiną, dumne z siebie towarzystwo zasiadło przy bilardzie, pograło w tenisa czy popływało w basenie o wymiarach olimp[ijskich.

    Smutne, ale prawdziwe

    pozdrawiam

  3. #3
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez buba
    w smolniku pod cerkwia dostrzeglam cos co malo nie powalilo mnie na ziemie.. Sad stoi sobie taka tablica na ktorej ktos napisal ze na lakach od cerwki pod san chca zbudowac domki wypoczynkowe caloroczne, korty tenisowe, tory saneczkowe, trasy narciarskie , wogole zalac czesc doliny zeby tam lowic ryby czy plywac lodka...
    Nie denerwuj się,na pewno będą mieli certyfikat PAN Parks
    Pozdrav

  4. #4
    lucyna
    Guest

    Domyślnie

    Wątpię czy dojdzie do zabudowy doliny. To raczej pomysł poroniony. Kiedyś rozmawiałam z jednym z najbogatszych Polaków na ten temat. Chciał zainwestować w dolinie Sanu budując coś w rodzaju skansenu i mini zoo. Wycofał się z tego pomysłu.

    Cytat Zamieszczone przez Browar
    Nie denerwuj się,na pewno będą mieli certyfikat PAN Parks
    Wiatam miłosnika PAN Parks u.

  5. #5
    Administrator Awatar leszczu
    Na forum od
    10.2004
    Rodem z
    Lesko, Poland
    Postów
    282

    Domyślnie

    Temat nie ważny napewno nie dojdzie do tej inwestycji raz przyjechał ten Pan na Sesję do Gminy i opowiadał co on tu nie wybuduje. Dla mnie to było bicie piany i robienie ludziom wody sodowej z głowy że może będzie praca.
    A i tak wiadomo że w parku nie ma szans na takie rzeczy.
    Pozdrawiam

    Ps. chyba gdzieś był juz post na ten temat
    Made in BIESZCZADY obecnie Lesko sercem Lutowiska

  6. #6
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie

    w parku tak, ale zmartwil mnie fakt ze ten teren lezy juz ciut poza parkiem... ja rowniez mam nadzieje ze nic z tego nie wyjdzie..
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar Lech Rybienik
    Na forum od
    06.2004
    Rodem z
    Przemyśl/Warszawa
    Postów
    225

    Domyślnie

    Hmm mini zoo w dolinie Sanu? Jestem pod wrażeniem.

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2004
    Postów
    47

    Domyślnie Re: Smolnik tablica

    Cytat Zamieszczone przez buba
    w smolniku pod cerkwia dostrzeglam cos co malo nie powalilo mnie na ziemie.. :( stoi sobie taka tablica na ktorej ktos napisal ze na lakach od cerwki pod san chca zbudowac domki wypoczynkowe caloroczne, korty tenisowe...[...] moze ktos z was cos o tym wie?
    Ja wiem o tym tyle że ta tablica stoi tam już conajmniej od 2-3 lat (wtedy zauważyłem ją po raz pierwszy, ale może stoi tam dłużej).

    Mam też nadzieję że nic takiego tam nie powstanie. Zalew w Bieszczadach jeden już jest i chyba starczy
    Pozdrawiam
    Bastek

  9. #9
    Administrator Awatar leszczu
    Na forum od
    10.2004
    Rodem z
    Lesko, Poland
    Postów
    282

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez buba
    w parku tak, ale zmartwil mnie fakt ze ten teren lezy juz ciut poza parkiem
    A mi chodziło że to leży w Parku Krajobrazowym Doliny Sanu
    http://www.parkikrosno.pl/img/mapapkds.jpg

    Pozdrawiam
    Made in BIESZCZADY obecnie Lesko sercem Lutowiska

  10. #10
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie

    a to spoko ze jest tam jakis park :) bardzo sie ciesze :) naprawde baaaardzo mnie pocieszyliscie :D
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Tablica na Łopienniku
    Przez marcins w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 225
    Ostatni post / autor: 05-05-2018, 00:13
  2. Schronisko Smolnik
    Przez włóczka w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 105
    Ostatni post / autor: 17-08-2015, 14:06
  3. Smolnik n/Sanem - płaskorzeźba
    Przez michu73 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-08-2010, 12:21
  4. CZADowa tablica
    Przez komisaRz von Ryba w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-07-2010, 13:39

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •