Strona 1 z 4 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Schornisko Pod Honem

  1. #1
    Abrasax
    Guest

    Domyślnie Schornisko Pod Honem

    Wiam, bardzo proszę o informacje dot. schroniska Pod Honem w Cisnej - tzn. kogoś kto tam był. Czy prowadzący są OK, czy atmosfera i warunki też? I w ogóle jakies opinie na temat tego miejsca - będę wdzięczna.

  2. #2

    Domyślnie

    Hej!
    Bardzo fajne schronisko. Warunki jak to z regóły w schroniskach tego typu. Basenu i pola golfowego nie znajdziesz, ale za to przytulną świetlice, miłych gospodarzy, u których zaczerpniesz fachowej porady a propos wyjścia na szlak (Gienek jest GOPR'owcem od wielu lat) no i blisko do Siekierezady :P
    Polecam jak najbardziej.
    Pozdrowionka!
    Sława Starym Bogom...

  3. #3
    Marcowy
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Viperaberus
    Bardzo fajne schronisko. Warunki jak to z regóły w schroniskach tego typu. Basenu i pola golfowego nie znajdziesz, ale za to przytulną świetlice, miłych gospodarzy
    Potwierdzam w całej rozciągłości, pobyt Pod Honem wspominam bardzo miło :)

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,624

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Abrasax
    kogoś kto tam był.
    Był, i prędko nie będzie- bo sie robi kolonia a nie schronisko, wycieczki autokarowe jakieś, coś.....
    Cytat Zamieszczone przez Abrasax
    prowadzący są OK
    Dziewczyna co prowadzi, ojj bardzo OK, jej męski towarzysz też miły:) Pies mądry tez jest....
    Cytat Zamieszczone przez Abrasax
    czy atmosfera i warunki też?
    Zależy kto co lubi, warunki godne, a atmosfera.... no wpieniłem się ostatnio, ja jakiś stateczniejszych ludzi spotkałem tam, niby mądrość nabywa się z wiemiem- wtedy w to zwątpiłem. I tak było miło- gwiazdy przed schroniskiem były super!
    Cytat Zamieszczone przez Viperaberus
    blisko do Siekierezady
    niby tak, ale z powrotem zmęczonym wraca to strasznie pod górkę jest! To już lepiej, odpuścić sobie ten drewniany bar, z blaszaną szafą, i wypić piwko na miejscu- Pod Honem!
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy
    Potwierdzam w całej rozciągłości, pobyt Pod Honem wspominam bardzo miło
    Przyłączam się do potwierdzenia Miło wspominam nocleg tam.
    http://www.doczu.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba
    Był, i prędko nie będzie- bo sie robi kolonia a nie schronisko, wycieczki autokarowe jakieś, coś.....
    No wiesz, jak trafiłeś na wycieczke autokarową to był to na bank jakiś mocno oblegany przez turystów moment w roku i tych autokarów było pewnie wszędzie pełno.

    Cytat Zamieszczone przez Viperaberus
    blisko do Siekierezady
    niby tak, ale z powrotem zmęczonym wraca to strasznie pod górkę jest! To już lepiej, odpuścić sobie ten drewniany bar, z blaszaną szafą, i wypić piwko na miejscu- Pod Honem![/quote]
    iby tak, ale z Poznania w Bieszczady też jest pod górke. To już lepiej odpuści sobie całą droge i wypi piwko przed telewizorem :D
    Marudzisz.

    Pozdrowionka!
    Sława Starym Bogom...

  7. #7

    Domyślnie

    Barnaba:
    Był, i prędko nie będzie- bo sie robi kolonia a nie schronisko, wycieczki autokarowe jakieś, coś.....

    No wiesz, jak trafiłeś na wycieczke autokarową to był to na bank jakiś mocno oblegany przez turystów moment w roku i tych autokarów było pewnie wszędzie pełno.

    Barnaba: iby tak, ale z powrotem zmęczonym wraca to strasznie pod górkę jest! To już lepiej, odpuścić sobie ten drewniany bar, z blaszaną szafą, i wypić piwko na miejscu- Pod Honem!

    Niby tak, ale z Poznania w Bieszczady też jest pod górke. To już lepiej odpuścic sobie całą droge i wypic piwko przed telewizorem :D
    Marudzisz.

    Pozdrowionka!
    Sława Starym Bogom...

  8. #8
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Viperaberus
    Niby tak, ale z Poznania w Bieszczady też jest pod górke.
    Ja zawsze jadę z Poznania w Bieszczady "na luzie" :D to chyba nie jest pod górkę
    bertrand236

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bertrand236
    Cytat Zamieszczone przez Viperaberus
    Niby tak, ale z Poznania w Bieszczady też jest pod górke.
    Ja zawsze jadę z Poznania w Bieszczady "na luzie" :D to chyba nie jest pod górkę
    :D
    Sława Starym Bogom...

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,624

    Domyślnie

    Tak czy owak Pod Honem długo nie będzie takiego spokoju jak w Łupkowie- to nie podlega dyskusji.
    Tak masz rację byłem w sierpniu w czasie "BA", ale czy tłok w schronisku zwalnia ludzi od myślenia, choćby od zdejmowania butów? Żeby nie było- nie raził mnie gwar w schronisku, ale brak elementarnej kultury części autokarowiczów. Dlatego właśnie nie jestem entuzjastą większości miejsc noclegowych gdzie można zajechać autem czy busem. Niestety tak to już jest, że gdzie tylko da się dostać autem, to ludzie w ogóle nie szanują takich miejsc, wyjdą z pojazdu naśmiecą, zrobią syf i pojadą z powrotem. Nie miałem okazji się przekonać, ale ciekawe czy tacy gagatkowie trafiają na noc, też do Lutka Pińczuka? Spodziewam się, że ludzie, którzy tam nocują, chłoną ciszę i widoki niemal całą powierzchnią ciała. Różnice tych 2 miejsc polegają jedynie na standardzie pobytu, i wysiłku, jaki należy włożyć, aby dojść na metę- tak, więc właśnie te czynniki determinują kulturę mieszkańców
    Cytat Zamieszczone przez Abrasax
    proszę o informacje dot. schroniska Pod Honem
    Nie marudzę, a przynajmniej nie chciałem takiego odbioru mojej opinii o POD HONEM. Napisałem co myślę o tymże miejscu w porównaniu z innymi- ot co

    Cytat Zamieszczone przez Viperaberus
    To już lepiej odpuści sobie całą droge i wypi piwko przed telewizorem Very Happy
    Nie chodzi mi o to by pić piwo byle gdzietak jak to ma miejsce w sierpniu w Siekierach. To piwo jest dodatkiem do miejsca, ludzi, do panującej w danej chwili atmosfery, czyż nie? Raz byłem wtedy w Siekierach, i już wiem, że nie dam się na to więcej namówić- jak ma mi tam smakowac piwo, które trzeba pić na stojąco, w tłoku niemal identycznym jak na otwarcie hipermarketu? No a że z powrotem jest pod górkę to się nie da ukryć, i nie moja to wina, że tak jest. Abrasax prosił o opinię, a to czy do knajpy jest z górki jak się do niej idzie, czy jak się z niej wraca- jest dość istotne dla czasu kiedy nie ma turystów, i można się ciutkę zasiedzieć przy czystszych specyfikach.
    Cytat Zamieszczone przez Viperaberus
    tak, ale z Poznania w Bieszczady też jest pod górke.
    Ale zasze jak jadę, to z zachodu wicher mi w plecy wieje- jakoś daje radę
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pod Jawornikiem i Dybasiówka
    Przez makciook w dziale Noclegu szukam
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-03-2010, 10:20
  2. Prezent pod choinkę
    Przez lucyna w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-12-2008, 23:02
  3. Baza pod Żebrakiem?
    Przez Lech Rybienik w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-07-2008, 11:06
  4. Pod namiotem
    Przez wojtek legionowo w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 31-08-2006, 01:48
  5. Cisna, tanie zaopatrzenie, schronisko pod honem
    Przez amelka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 01-07-2005, 22:14

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •