Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 53

Wątek: Długiego przygody w Bieszczadzie

  1. #1
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Długiego przygody w Bieszczadzie

    I tu Was zaskoczę :D Rozpoczynam relację Długiego z jego pobytu w Bieszczadzie Część z Was spotkała zapewne Długiego na KIMBIE. Myślę, że piwko pszeniczne smakowało :D . Dzisiaj o godzinie 18:40 zadzwonił mój telefon. Patrzę a to Długi. Myślę sonie, że chce mi opowiedzieć jak było w Bieszczadzie. Okazało się, że on tam jeszcze jest. Zadzwonił do mnie z prośbą o rozpoczęcie tego wątku, co niniejszym czynię. Otóż kolega Długi zadzwonił z samochodu w którym aktualnie siedział. Nie mógł z niego wyjść, bo obok autka stał sobie żubr . Duże zwierzę - nie ten z którym kiedyś piwko piłem . Żubr według Długiego jednoroczny byk nie pozwalał Długiemu przejechać, ani opuścić samochód. Nie powiem, żeby Długi był wystraszony :D , nic znaczy intonacja jego głosu o tym nie świadczyła. Był za to bardzo podekscytowany i obiecał, że wrzuci parę fotek, bo wypstrykał pół filmu. Kiedy opowiedziałem przygodę Długiego Barnabie, stwierdził on, że może to był Pubal....
    Długi Siedź jak najdłużej w Bieszczadzie ale zaraz po powrocie dokończ tą relację.
    bertrand236

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,624

    Domyślnie

    Tak właśnie. Nie widziałem stwora, ale coś czuję że może być owy niesforny żubrzyk. Impreza KIMB się skonczyła i Długi jak widać znalazł sobie nowego "kolegę", oby tylko wyszedl cało z owego spotkania.
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie Re: Długiego przygody w Bieszczadzie

    Cytat Zamieszczone przez bertrand236
    Kiedy opowiedziałem przygodę Długiego Barnabie, stwierdził on, że może to był Pubal....
    Uprzedzę troche Dlugiego, ktorego goscilismy wczoraj w Chmielu. Tak to byl Pubal i kilka jego fotek z dnia dzisiejszego
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,624

    Domyślnie

    co za koleś z tego żubra. Nie wiem czy chciałbym go spotkać luzem, ale zdjęcia są niebanalne
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie

    Piękne zwierzę, chciałbym spotkać żubra. Niestety przykry jest fakt, że Pubal nie może się zaaklimatyzować i "zdziczeć"
    Myślę jednak, że z czysto biologicznego punktu widzenia, wychodzenie do niego i robienie sobie z nim zdjęć, nie było dobrym pomysłem (choć sam nie wiem czy nie oprałbym się pokusie). Mimowolnie wyrządzamy zwierzęciu krzywdę.
    Ciekaw jestem jakie będą dalsze losy Pubala, ale obawiam sie, że w najlepszym wypadku skończy w jakiejś zagrodzie (jeśli wczesniej nie trafi na jakiegoś kłusownika) :(
    http://www.doczu.pl

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Doczu
    Myślę jednak, że z czysto biologicznego punktu widzenia, wychodzenie do niego i robienie sobie z nim zdjęć, nie było dobrym pomysłem (choć sam nie wiem czy nie oprałbym się pokusie). Mimowolnie wyrządzamy zwierzęciu krzywdę.
    Ciekaw jestem jakie będą dalsze losy Pubala, ale obawiam sie, że w najlepszym wypadku skończy w jakiejś zagrodzie (jeśli wczesniej nie trafi na jakiegoś kłusownika) :(
    Doczu Pubal jest tak przywiazany do ludzi ze to nie my do niego wyszlismy lecz on do nas. Na dzwiek samochodu lub widok ludzi biegnie rozesmiany machajac ogonem . Raczej marne sa szanse na jego powrot do natury, z tego co mi wiadomo bedzie jeszcze jedna proba i przenosiny w inne miejsce, miejsce to bedzie zamkniete dla ruchu turystycznego co was zmartwi bo lubicie to miejsce. Nie bede tu pisal gdzie jak i nie pisalem gdzie Pubal ostatnio wita turystow, choc starzy wyjadacze bez problemu odgadna. Co do klusownikow to masz racje moze sie tak skonczyc, lub zima krwiozercze wilki urozmaica sobie menu w koncu ile mozna jesc baranine .
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez irek
    Doczu Pubal jest tak przywiazany do ludzi ze to nie my do niego wyszlismy lecz on do nas. Na dzwiek samochodu lub widok ludzi biegnie rozesmiany machajac ogonem
    Dlatego tym bardziej nalezałoby unikać bezpośredniego kontaktu, a wręcz nastraszyć go klaksonem czy petardą.
    Powyższe utwierdza mnie w przekonaniu, że wychodzenie do niego z samochodu było błędem, ale nie mnie to oceniać. Moje zadnie wyraziłem już.
    http://www.doczu.pl

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Doczu
    Dlatego tym bardziej nalezałoby unikać bezpośredniego kontaktu, a wręcz nastraszyć go klaksonem czy petardą.
    Powyższe utwierdza mnie w przekonaniu, że wychodzenie do niego z samochodu było błędem, ale nie mnie to oceniać. Moje zadnie wyraziłem już.
    Wiesz kiosk ruchu po drugiej stronie ulicy byl zamkniety wiec nie za bardzo mialem gdzie kupic petarde, klaksonu nie mam w samochodzie - naprawde nie zartuje.
    Pubal przywital mnie juz po wyjsciu z samochodu.
    Bylismy tam spora grupa ze szkolenia "Duże drapieżniki w Karpatach" Pubal byl odganiany i straszony dosyc ostro bym powiedzial i nic to niedalo polecial za grupa, po jakis czase znowu przygoniony w miejsce x, z tego co wiem po naszym usunieciu sie z terenu dogonil juz niezle oddalona grupe i nie dal za wygrana.
    to tyle, widze ze pewnych zeczy nie powinno sie pokazywac na forum bo sa zle odbierane.
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar Anyczka20
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Sanok / Dublin
    Postów
    751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez irek
    Bylismy tam spora grupa ze szkolenia "Duże drapieżniki w Karpatach" Pubal byl odganiany i straszony dosyc ostro bym powiedzial i nic to niedalo polecial za grupa, po jakis czase znowu przygoniony w miejsce x, z tego co wiem po naszym usunieciu sie z terenu dogonil juz niezle oddalona grupe i nie dal za wygrana.
    Popieram, byliśmy już naprawde daleko od miejsca w którym znajdował się Iras....a ten skurczybyk nas dogonił i za nic w świecie nie chiał sobie odejsć. Był przeganiany kijem...dosć brutalnie rzekłabym...ale jakoś nic sobie z tego nie robił...spokojnie skubał trawke i szedł za nami :( Co poniektórzy mieli frajde z bliskiego spotkania z żubrem...mnie osobiście sie łezka w oku zakręciła...bo to jedank nie był naturalny widok. Dość przygnębiający i smutny...a najgorsze to to, że ten biedny zubrzyk nie zdaje sobie sprawy z tego że jest "inny" i tak w ogóle to nie jego wina. Mam nadal nadzieje, ze sprawa zakończy się dla niego szczęśliwie. Jedno jest pewne, nie może pozostać tam gdzie się w tej chwili znajduje
    "Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech i pamiętaj,
    Jaki spokój można znaleźć w ciszy.
    Unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha ..."

    www.anyczka20.fotosik.pl
    www.youtube.com/Anyczka24

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez irek
    klaksonu nie mam w samochodzie - naprawde nie zartuje.
    oj nieładnie
    Cytat Zamieszczone przez irek
    Bylismy tam spora grupa ze szkolenia "Duże drapieżniki w Karpatach" Pubal byl odganiany i straszony dosyc ostro bym powiedzial
    No cóż - mnie tam nie było, więc nie mnie oceniać.
    Cytat Zamieszczone przez irek
    widze ze pewnych zeczy nie powinno sie pokazywac na forum bo sa zle odbierane.
    Cóż - jak pisałem wyżej - nie było mnie , więc nie oceniam. Nie mam do tego prawa. Wyrażam swoje zdanie. Tyle mogę.
    http://www.doczu.pl

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Połonina Równa- zdjęcia z długiego weekendu majowgo
    Przez przemek p w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 21-06-2009, 21:25
  2. Kilka zdjec - wrzesien 2005 - najciekawsze przygody ...
    Przez toudik w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 18-02-2006, 22:16
  3. Przygody Młodych Twórców w Bieszczadach :))
    Przez dsliwinski w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 25-10-2005, 19:43
  4. Bieszczadzkie przygody TWA cz.V
    Przez Szaszka w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-07-2003, 22:39
  5. Bieszczadzkie przygody TWA, cz.I
    Przez Szaszka w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-07-2003, 18:38

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •