Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 50

Wątek: Hulskie-teren prywatny???

  1. #31
    Bieszczadnik Awatar domina
    Na forum od
    11.2005
    Rodem z
    Opole
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Hulskie-teren prywatny???

    Cytat Zamieszczone przez damian Zobacz posta
    Przechodziłem przez teren Piotra ze dwa lata temu... przywitał mnie miło i wskazał nawet jak przedostać sie pod ruiny młyna...To bardzo miły człowiek!nie dziwie mu sie ze broni sie przed dzikimi tłumami 'turystów'! uszanujmy to!
    Z końcem września niemiło zaskoczyły mnie "dzikie tłumy turystów" na szlakach bieszczadzkich, ale nie było ich z pewnością w okolicach Hulskiego, Krywego i Tworylnego, gdzie widziałam tylko jednego "nietubylca" (jak ja), którego udało mi się zgubić ))
    ...a tam jest tak pięknie jesienią
    "Wariat to członek jednoosobowej mniejszości"

  2. #32
    Bieszczadnik Awatar damian
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Rybnik
    Postów
    301

    Domyślnie Odp: Hulskie-teren prywatny???

    A może tom był ja :) Mieszkaliśmy u Tosi w ostatni weekend września...
    Co do dzikich tłumów, to oczywiście jest to pojęcie względne, ale wierz mi latem w okolicach Hulskiego może trochę wiary i 'niewiary' się pałętać...

  3. #33
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Ziemia Kłodzka lub Wrocław
    Postów
    118

    Domyślnie Odp: Hulskie-teren prywatny???

    He He! Stadko młotków demonstracyjnie i z nieukrywaną radością prowokowało Piotra, (po grzecznej prośbie odejścia), w ostatni łikęt. Ale chamstwo!

    Czy któś z Was był na rainbow u Henry(ka) ?
    Rafał Łoziński

  4. #34
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Hulskie-teren prywatny???

    no wlasnie ja nie bylam! :( a tak bardzo przebardzo interesuje mnie ta impreza.. napiszcie cos o niej :)
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  5. #35
    Bieszczadnik Awatar domina
    Na forum od
    11.2005
    Rodem z
    Opole
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Hulskie-teren prywatny???

    Cytat Zamieszczone przez damian Zobacz posta
    A może tom był ja :) Mieszkaliśmy u Tosi w ostatni weekend września...
    Co do dzikich tłumów, to oczywiście jest to pojęcie względne, ale wierz mi latem w okolicach Hulskiego może trochę wiary i 'niewiary' się pałętać...
    Ja byłam u Tosi na nocleg trochę wcześniej, więc to nie Ciebie wypatrzyłam:)
    ale pozdrawiam mimo wszystko:)
    "Wariat to członek jednoosobowej mniejszości"

  6. #36
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Ziemia Kłodzka lub Wrocław
    Postów
    118

    Domyślnie Odp: Hulskie-teren prywatny???

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    no wlasnie ja nie bylam! :( a tak bardzo przebardzo interesuje mnie ta impreza.. napiszcie cos o niej :)
    Nic specjalnego! Jak dla mnie smętny spęd nudziarzy. Kurnia, myślałem, że odbędzie się żywa i ciekawa impreza. Zwykła nasiadówa, zblazowanych kolesi.
    Na marginesie ploteczka: indiańskiego pałacyku pan i władca nie ma kolejnego ząbka!
    Rafał Łoziński

  7. #37
    tybet
    Guest

    Domyślnie Odp: Hulskie-teren prywatny???

    to drugiego chyba? nie jestem na czasie. A co tam u Piotra?

  8. #38
    Bieszczadnik Awatar pawlem
    Na forum od
    06.2004
    Rodem z
    poznaniak ci ja...
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Hulskie-teren prywatny???

    Byłem w Hulskiem po raz pierwszy tego lata. Dokładnie w 2 połowie sierpnia. Jak to zwykle u mnie bywa trochę pobłądziłem. Przeszedłem cerkiew ale szybko się zorientowałem ze idąc od strony Zatwarnicy w pewnym momencie wsród zdziczałych sadów należało skręcić w prawo-dół w stronę potoku. Wszystko w koło było tak strasznie zarośnięte że trudno mi było znaleźć skrót do Krywego (wzdłuż ściany lasu pod liniami wysokiego napięcia) Ale udało mi się. To wtedy właśnie odkryłem miejsce w którym mieszka Piotr. Nie było go. Ale miejsce które wybrał sobie do życia jest cudowne. Ta cisza. Miałem szczęście bo przez cały dzień nie spotkałem w dolinie Krywego nikogo...oprócz Piotra. Stał sobie na wzgórzu Ryli w swoim kapeluszu i miałem wrażenie że coś zbiera. W pierwszym momencie trochę się przestraszyłem. Wyrósł dosłownie spod ziemi. Lecz kompletnie nie zwracał na mnie uwagi. Uszanowałem to. Takie było moje "spotkanie" z Piotrem. Fakt, trzeba przyznać że tabliczki wokół jego domku mogą w pierwszym momencie zniechęcić do dalszej wędrówki. Ale wystarczy poczytać to forum aby być na takie niespodzianki odpowiednio przygotowanym i rozumieć w czjom dieło.

  9. #39
    Awatar urko
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Hulskie-teren prywatny???

    A Ja byłem tam w połowie lipca. Właściwie to moim celem był wodospad na Hulskim ale myślałem , że przy okazji zobaczę ruiny. Jak pisze pawlem wszystko było zarośnięte . Mimo , że skręciłem wzdłuż potoku niczego nie zobaczyłem ,o domu Piotra nie wspominając. Ale i tak byłem zachwycony przez cztery godziny zobaczyłem dwa samochody i dwoje turystów, którzy stali na moście i pewnie też zastanawiali się jak znaleźć ruiny cerkwi. Nawet u węglarzy było pusto i cicho, chociaż z kominów walił dym aż miło. ... Mam nadzieję, że w przyszłym roku znowu będę miał możliwość zawitać do Zatwarnicy i jeszcze raz poszukam zaginionych ruin. Może przy okazji zobaczę legendę tego zakątka ?

  10. #40
    Ekspert Roku 2008 Awatar Jabol
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Stamtąd
    Postów
    1,096

    Domyślnie Odp: Hulskie-teren prywatny???

    jakieś trzy lekkie rzuty beretem od "drogi szybkiego ruchu" stoi w dalszym ciagu... ufff już myślałem że ktoś rozebrał...
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    ...jeno być niewidzialny jak Ten co mnie stworzył

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Rajskie Hulskie Chmiel
    Przez lkgm w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 03-11-2010, 07:19
  2. Hulskie , Krywe ...osiem miesiecy po ...
    Przez joorg w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-08-2009, 20:24
  3. Bazy namiotowe i hulskie
    Przez aka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-08-2007, 18:47
  4. Bieszczadzki transport prywatny.
    Przez Doczu w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 29-11-2006, 23:23
  5. Hulskie
    Przez buba w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 19-10-2006, 10:19

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •