Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Cisza, spokój, nietrujące jedzenie, dobre warunki ... szukam

  1. #1

    Na forum od
    05.2006
    Rodem z
    Wroclaw
    Postów
    6

    Domyślnie Cisza, spokój, nietrujące jedzenie, dobre warunki ... szukam

    Witam, mam do ukończenia bardzo poważną i ważną [dla mnie] pracę. I szukam jakiegoś miejsca gdzie by się to udało sfinalizować. W domu się nie da [dzieci 0 i 3 lata], w biurze też.

    Zastanawiam się nad 2-3 tygodniowym wyjazdem do ustronnego miejsca gdzie nikt ode mnie nic nie bedzie chciał:
    gdzie mnie nie zatrują jedzeniem ale też dadzą jeść 3 razy dziennie szybko i bez ceregieli,
    gdzie nie będzie internetu [jako nałogowy netoholik nie zrobiłbym tego co mam zrobić - tylko siedziałbym w sieci],
    gdzie będę mógł używać komputera non stop i w nocy i w dzień,
    gdzie prąd jest na tyle stabilny, że nie uszkodzi mi sprzętu,
    gdzie nikt w międzyczasie nie uszkodzi i nie ukradnie mi samochodu i gdzie ten samochód wogóle dojedzie;
    gdzie w pokoju będę sam, bedzie w nim łazienka z wodą ciepłą i zimną i działającym kibelkiem, cisza, spokój, bez dobiegających odgłosów od sąsiadów...
    gdzie pokój nie będzie śmierdział, najlepiej aby był bezwonny.

    Proszę abyście mi wskazali konkretnie takie miejsca i miejscowości - z danymi teleadresowymi
    Poprzednio pojechałem do Ostrzyc, do knajpy "u Stolema" gdzie zatruli mi żone jedzeniem, nie było ciszy, gasł prąd bez ostrzeżenia, w łazience były przerwy w dostawie wody, pokój śmierdział a kaloryfer ciekł, od 17 do 6 hałas niemiłosierny z pobliskiej knajpy [nie codziennie - ale jak był - to z hałasu można było oszaleć], samochód był cały czas pod presją nietrzeźwych klientów pobliskiej speluny....
    Na analogicznym forum "kartuzy.info" dotyczącym tamtego rejonu doradzono mi abym zanim następnym razem się gdzieś wybiorę - zapytał na takim forum - co niniejszym czynię.

    Potrzebuję konkretnie nazwę miejscowości [ma być cicha], nazwę ośrodka [z informacją czego z moich wymagań może nie być w stanie spełnić], dane teleadresowe, orientacyjne lub konkretne ceny.
    Planowany termin od 10 lipca do 4 sierpnia.

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gmm
    gdzie mnie nie zatrują jedzeniem ale też dadzą jeść 3 razy dziennie szybko i bez ceregieli,
    gdzie nie będzie internetu [jako nałogowy netoholik nie zrobiłbym tego co mam zrobić - tylko siedziałbym w sieci],
    gdzie będę mógł używać komputera non stop i w nocy i w dzień,
    gdzie prąd jest na tyle stabilny, że nie uszkodzi mi sprzętu,
    gdzie nikt w międzyczasie nie uszkodzi i nie ukradnie mi samochodu i gdzie ten samochód wogóle dojedzie;
    gdzie w pokoju będę sam, bedzie w nim łazienka z wodą ciepłą i zimną i działającym kibelkiem, cisza, spokój, bez dobiegających odgłosów od sąsiadów...
    gdzie pokój nie będzie śmierdział, najlepiej aby był bezwonny.
    Obawiam się, że możesz mieć problemy ze znalezieniem takiej kwatery!
    Pozdrawiam
    Przemek

  3. #3

    Na forum od
    05.2006
    Rodem z
    Wroclaw
    Postów
    6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Polej
    Obawiam się, że możesz mieć problemy ze znalezieniem takiej kwatery
    To już jakaś informacja.
    Dzieki.

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar kobieta_bieszczadzka
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    to tu ... to tam ...
    Postów
    1,099

    Domyślnie

    Tak kombinowałam kombinowałam.... i:

    1 ) http://www.bieszczady.net.pl/podberdem/ .....
    aneksy kuchenne, lub wyżywienie w restauracjach....ale wszystko pozstałe jaknajbardziej.....

    2) http://www.bieszczady.net.pl/luka/
    no nie wiem jakie ceny Cię interesują....

    3) http://www.bieszczady.net.pl/niemczukowka/
    sądze, że przy tak długim pobycie, jest możliwość wynegocjowania dobrej ceny....

    Sądzę, że duże ośrodki w tym terminie odpadają... wczasy, kolonie i inne cuda....

    Podałam te miesjca tylko przykładowo, wiem, że sa przemili właściciele i mogę je spokojnie polecić.....

    pozdrawiam i spokoju życzę....
    kobita
    Prawdziwa przyjaźń przychodzi wówczas, gdy cisza między dwojgiem ludzi nie jest męcząca....

  5. #5

    Na forum od
    05.2006
    Rodem z
    Wroclaw
    Postów
    6

    Domyślnie

    Dziekuje.
    Niemczukówka nie ujawnia się nigdzie z cenami.
    Luka byla pierwsza jaka ogladalem - jak u nich z jedzeniem?

    Pod berdem wydaje się ciekawa - o ile najblizsza restauracja daje nietrujace jedzenie

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar kobieta_bieszczadzka
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    to tu ... to tam ...
    Postów
    1,099

    Domyślnie

    W Starym Siole jest pyszne jedzenie, obok jest również Chata Wędrowca z boskimi nalesnikami i wogóle sądzę, że w Wetlinie jest jedzenie bardzo pyszne....... :) może zerknij jeszcze na Leśny Dwór......

    natomiast jeśli ie straszne ci ceny wielkie..... to polecam "Dom źródeł Wody Żywej"
    pluszowo.........
    Prawdziwa przyjaźń przychodzi wówczas, gdy cisza między dwojgiem ludzi nie jest męcząca....

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Poznan
    Postów
    158

    Domyślnie

    Jeżeli to nie muszą byc Bieszczady spróbuj w Pieninach
    www.Krosnica.Pieniny.net
    Naprawdę spokojnie, miła gospodyni serwuje własne jedzenie, moim zdaniem tanio
    Minusem może być wyposażenie pokoi - typowe sypialnie, bez miejsca do pracy, chyba,że "dwójka" wygląda inaczej niż "trójki" które zajmowaliśmy. Myślę jednak, że na tak długi wyjazd gospodarze uwzględnia Twoje wymagania i biurko dostawią.
    Powodzenia.

  8. #8

    Na forum od
    05.2006
    Rodem z
    Wroclaw
    Postów
    6

    Domyślnie

    Dom zródeł Wody Żywej jakie ma ceny? Intrygujaca nazwa - ktos wie dlaczego taka? To wlasnosc jakies grupy religijnej lub kogos kto otarl sie o Nieskonczonosc?
    Jesli chodzi o koszty - to nie zdradze tajemnicy ze ... maja byc jak najnizsze

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar kobieta_bieszczadzka
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    to tu ... to tam ...
    Postów
    1,099

    Domyślnie

    http://www.domzrodla.pl/oferta.php ... jak ma być tanio.... to link tylko, żeby
    popatrzeć.....wnętrze piękne, nie nocowałam osobiście, ale czasami się gapie można, a co .... :P........

    trzeba szukać ofert tam, gdze jest trochę na odludziu...... jeśli nie Bieszczady, to może Roztocze, albo nad Bugiem.....
    Prawdziwa przyjaźń przychodzi wówczas, gdy cisza między dwojgiem ludzi nie jest męcząca....

  10. #10

    Na forum od
    05.2006
    Rodem z
    Wroclaw
    Postów
    6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kobieta_bieszczadzka
    to link tylko, żeby
    popatrzeć.....wnętrze piękne, nie nocowałam osobiście, ale czasami się gapie
    Napisalem do nich. W sumie - nie drogo - bo owe 80 jest ze sniadaniem i przed ew. rabatem.

    A tego Roztocza lub Nadbuza gdzie szukac?

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Dobre mapy
    Przez Wiewióra w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 09-06-2013, 07:17
  2. Spokój, cisza, extra wypoczynek! Chaty w Wetlinie
    Przez stalybywalec w dziale Nocleg oferuję
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-04-2013, 23:01
  3. Agroturystyka Bieszczady cisza i spokój. Pomóżcie
    Przez jelen111 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-11-2012, 21:39
  4. Daj spokój Lucyna [wydzielony]
    Przez Pastor w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 03-11-2012, 08:32
  5. Jedzenie w Wetlinie
    Przez pgr w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 29-07-2006, 12:12

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •