Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Ukraina -Podole, Połoniny Hryniawskie

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2005
    Postów
    35

    Domyślnie Ukraina -Podole, Połoniny Hryniawskie

    zapraszam do wspólnego wyjazdu na Ukrainę. Jesli bedzie nas ok 6 -7 osób możemy wziąc mikrobus z z aprzyjaxnionym kierfowcą ze Lwowa i objechac kawałek Podola koło Zaleszczyk( fantastyczne krajobrazy) a potem podjechac w góry i połazić trochę po Połoninach Hryniawskich (na lekko) z założeniem 2-3 baz. Jessli będzie nas mniej to jedziemy w Połoniny Hryniawskie. termin albo od 20 czerwca albo od 20 sierpnia.

  2. #2
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie

    hej! mam pare pytan
    - ile czasu zamierzasz spedzic na ukrainie
    -czy zamierzasz zalatwiac pozwolenie na chodzenie po hryniawach czy raczej tak na dziko
    - czy chodzicie po gorach bardzo szybko
    -co rozumiesz przez "zalozenie baz" czy noclegi w turbazach, hotelach czy namiot u gospodarzy
    - do kiedy trzeba ci dac odpowiedz (bo ja dopiero pod koniec lipca bede wiedziec co dokladnie z moim sierpniem)
    -na ile szacujesz koszt busa

    ale pomysl kuszacy :)
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2005
    Postów
    35

    Domyślnie

    Odpowiadam:
    po pierwsze termin musiał ,ulec zmainie ze względów niezaleznych ode mnie. Chcemy jechac od 20 lipca na jakieś 12-14 dni. Pozwolenie mozna zalatwić na miejscu, częśc Połonin Hryniawskich jest poza strefą graniczną.
    Chodzimy po górach statecznie fotografując, wąhając kwiatki itp. Nie grozi nikomu bieg "na zaliczenie". Ekipę zbieram do jakiejś połowy lipca, bo musze wiedzieć czy opłaca nam sie zabrać mikrobus ze Lwowa.
    pierwsze kilka dni chcemy pokręcic się nad Dniestrem w okolicy Zaleszczyk (fantazja)
    potem udać się w doliny czeremoszów. koszt busa będzie tym mniejszy im więcej nas będzie (ale maks 8 osób)Reszta, czyli jedzenie robimy sami. Spanie przewwiduję w namiotach, na Podolu gdzie sie da (juz wile razy tak robiłem) zas w górach najlepiej u jakiegoś gospodarza w sadzie.Nawet jeśli będzie nas za mało na busik, to zapraszam. pojedziemy srodkami komunikacji publicznej.

  4. #4
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie

    buuuuuuuuuuuuuuuuuuu :( szkoda ze termin sie zmienil... zatem udanej wyprawy.. szkoda ze nie dam rady pojechac
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Połoniny Hryniawskie w roku 1991 - prelekcja w Gliwicach
    Przez Basia Z. w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-01-2013, 23:29
  2. Połoniny Hryniawskie (z Krasnika do Burkutu) relacja
    Przez buba w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 03-10-2011, 19:18
  3. Połoniny
    Przez Valdemarra w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-08-2008, 23:47
  4. Połoniny
    Przez miron00 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 29-06-2008, 11:25
  5. Połoniny '04 ?
    Przez robines w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2005, 19:39

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •