Strona 46 z 79 PierwszyPierwszy ... 36 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 56 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 787

Wątek: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

  1. #451

    Na forum od
    01.2010
    Rodem z
    Lublin/Warszawa
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez kasia laszlowa Zobacz posta
    a może ktoś wybiera się z warszawy 28czerwca w okolice ustrzyk dolnych/lutowiska? służę miłym towarzystwem
    ja jadę 4 lipca do Ustrzyk Dolnych,jakbyś jeszcze była, pisz :)

  2. #452
    Bieszczadnik Awatar Gandalf
    Na forum od
    04.2011
    Rodem z
    Gród Kraka
    Postów
    126

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    W dniu 12.08 wyruszam z Krakowa do Wetliny na trasie Kraków - Tarnów - Pilzno - Krosno itd. Jeśli ktoś by był chętny do podwiezienia, to prośba o kontakt na private !!!

  3. #453
    Lutek Danielak
    Guest

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Gorzów Wlkp. - Bieszczady Wysokie( docelowo m.Wetlina )
    wyjazd 12 sierpnia na noc. ok godz 22-23 start , planowany przyjazd do Wetliny 13 sierpnia ok.godz. 13-14
    2 miejsca wolne w samochodzie/ zrzutka na paliwo/ możemy zabrać 2 osoby jadące w tym samym kierunku (trasa Gorzów-Zielona Góra-Nowa Sól-Szprotawa-Katowice_Kraków_​Tarnów_ Jasło_Krosno_Sanok_Lesko_Cisna​_Wetlina możliwość dogadania się co do dowiezienia pasażerów do ich miejscowości docelowej kontakt via FB
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100001638305194#!/profile.php?id=100001638305194&sk=info
    Ostatnio edytowane przez Lutek Danielak ; 28-07-2011 o 13:49

  4. #454
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,634

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    3 sierpnia ktoś myka?
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  5. #455
    cricket87
    Guest

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Ja mykam 1/2 Sierpnia Okolice Bielska Białej i Oświęcimia

  6. #456
    rollingstone
    Guest

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Dzień dobry
    czy ktoś może wybiera się jutro albo pojutrze z Lublina do Ustrzyk? Mieliśmy pięknie zaplanowaną wycieczkę, a nasz jedyny kierowca musiał skrócic urlop... i zostaliśmy niestety z busem o 0.34 ale gdyby ktoś, coś to prosze pisac na nr gg 9301931 albo pw. ewentualnie, jeśli ktoś posiada prawko, i ma ochote jechac, mamy samochod do dyspozycji, wiec 2 osoby oprócz nas sie zmieszczą
    Ostatnio edytowane przez rollingstone ; 01-08-2011 o 18:49

  7. #457
    rollingstone
    Guest

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    kierowca nam sie znalazł, wiec posiadamy dwa wolne miejsca, jakby kto reflektował na szybki wyjazd powrót w poniedziałek a wyruszamy dzisiaj o 18 albo juto o 7 rano. jesli ktos by chcial to prosze dzwonic lub pisac pod 534 666 456

  8. #458
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2010
    Rodem z
    Bies
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    poszukuję transportu z Kielc w Bieszczady, najlepiej do Zatwarnicy muszę dotrzeć na piątek rano 19 sierpnia. Zapewniam szeroki uśmiech pozdrawiam

  9. #459
    Bieszczadnik Awatar olatro
    Na forum od
    10.2010
    Rodem z
    Ostrów Wielkopolski
    Postów
    217

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Witam, szukam transportu z Ostrowa Wielkopolskiego w Bieszczady, Ustrzyki Górne, a docelowo Wołosate. Muszę być na miejscu 30 września, piątek, w godzinach południowych lub wczesne popołudnie. I od razu powrotu z Wołosatego lub Ustrzyk Górnych do Ostrowa na 9 października - niedziela. Tak żeby w poniedziałek rano, 10 października iść do pracy :) Pozdrawiam, Ola

  10. #460
    nieshka
    Guest

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    jade z katowic w piatek po pracy do komanczy. powrot w niedziele po poludniu. mam 3 miejsca w samochodzie, ewentualnie miejsce na 1 osobe i rower:) zapraszam:)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczadzki auto-stop
    Przez kerad w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-11-2006, 10:05
  2. Wolne miejsca w Kalnicy
    Przez monali2 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-12-2005, 00:37

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •