Strona 4 z 79 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 54 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 787

Wątek: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

  1. #31
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2006
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Czy jedzie ktoś z Trójmiasta (lub okolic) ?

    witam czy ktos jedzie 30/31 lipca ?? bardzo byloby mi na reke bo na akcje renowacji Cmetarza (Baligród) zabieram pilarke spalinowa

  2. #32

    Domyślnie Bieszczadostop...?


    A swoją drogą...może znajdą tu miejsce wiadomości typu: " Za 2 dni jadę z (...) do np.Wetliny, mam wolne miejsce", albo "Jadę jutro do Cisnej, w drodze powrotnej do (...) mam 2 miejsca wolne"...itp.?

    Nienachalna propozycja niezmotoryzowanej - pod dyskusję :)

    Alexandra (nocą okarze się, czy los był mi łaskawy i czy w PKS-ie będzie jeszcze wolne miejsce:) )
    " Szukam, szukania mi trzeba..." Wojtek Bellon
    moje zdjęcia:
    tu i tu
    pajac

  3. #33
    Bieszczadnik Awatar Aleksandra
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    948

    Domyślnie Odp: bieszczadostop...?

    Wiesz - już coś takiego się pojawia, trzeba tylko uważnie czytać....

    poza tym, zawsze można wyjść na trase i machnąć.

    pozdrawiam
    Aleksandra

  4. #34
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: bieszczadostop...?

    wedlug mnie warto by nawet utworzyc taki dzial :D na pewno wielu osobom by ulatwil zycie i wielu uatrakcyjnil podroz. Machanie tez ma swoj urok,ale jak ktos ma ograniczona ilosc czasu to moze byc kiepsko- coraz wiecej jezdzi naszymi drogami stworkow co chyba boja sie samochod pobrudzic... albo ja wygladam tak niebezpiecznie ze nie zawsze chca mnie zabierac????
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  5. #35

    Domyślnie Odp: bieszczadostop...?

    :)

    ja z dwójką znajomych jedziemy PKP w tą sobotę (19 sierpnia, kierunek Bydgoszcz - Sanok), później PKS do Wołosate i zdobywamy czerwony szlak :)


  6. #36
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,624

    Domyślnie Odp: auto STOP

    Normalnie szok! Wojtek_Legionowo to jest normalnie as wszechczasów z tym stopem. Dziękuję Tobie za wszystkie kursy, i w ogóle za wszystko, a we wrześniu może się jakoś dogadamy z dojazdem....
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  7. #37
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,624

    Domyślnie Odp: bieszczadostop...?

    Grrrr na chwilę obecną (pokazuję palcem) 7 od góry wątek (przeze mnie założony) dotyczy stopu! Dodatkowo istnieją strony (portale) dla stopowiczów.... tylko trzeba poszukać poczytać..... niektórym jednak to trza dać..... to na tacy podane a i tak przeoczą!!!
    Sam w tym roku sporo machałem, i nie tylko Wojtek, ale też inni się zatrzymywali. Raczej nie było problemów, ale trzeba to robić z głową..... Sam z Anyczką obczaiłem (obczailiśmy) pewien patent dość przyspieszający stopa. Ze względu na specyfikę chyba Cisnej- nie działa. I tak nie powiem na forum, bo jak wszyscy będą tak robić to i mi będzie trudno coś zatrzymać. Jedynie polecam machać ze mna!
    Życzę powodzenia w machaniu....
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  8. #38
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Poznan
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: bieszczadostop...?

    na widok Barnaby to wszyscy się zatrzymują nawet jak nie macha, taka zabiedzona chudzinka :)

  9. #39
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,624

    Domyślnie Odp: bieszczadostop...?

    Ano ba, z dnia na dzień co raz piękniejszy, powabniejszy.... jeszcze tydzień i bedze miał złoty szpic ROTFL
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  10. #40
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2006
    Rodem z
    Łorsoł
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: auto STOP

    Witam ponownie.
    Znowu mój los kieruje mnie w Bieszczady i będę jechał albo w sobotę albo w następny czwartek. Tak czy inaczej wyjazd o 4 rano. Jadę sam więc mogę kogoś po drodze zabrać. Trasa: Warszawa - Lublin - Rzeszów - Sanok - chyba Wetlina (ale tam na miejscu to już wszystko jedno). Jutro będę wiedział na pewno kiedy to nastąpi (uzależnienie od urlopu i od szefa)

    Pozdrawiam

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczadzki auto-stop
    Przez kerad w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-11-2006, 11:05
  2. Wolne miejsca w Kalnicy
    Przez monali2 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-12-2005, 01:37

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •